Одні думки• 27 января 2025

Новая почта доставила посылку за 2,5 часа. Я в шоке

От отделения на отделение, это рекорд
Отправила в 11:43, на отделении получателя была в 14:12
Аноним с кешбеком• 27 января 2025
Алилуя
Нічого вдягти• 27 января 2025
Добре вам, мені шле посилки від невідомої мені людини. Набирала до відправника, вона в шоці, нічого мені не відправляла. А я відмовитися не можу, бо відправниця не відправляла нічого. Доречі кур´єром на адресу батьків.
хутряна володарка• 27 января 2025
Это в одном городе или из города в город? Если из города в город, реально как метеоры работать начали. У меня из Хмельницкого в Черниговскую область выехала в 18:00 вечера, на второй день в 9:00 была уже в моём отделении.
В рот не ложи• 27 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
Якщо не відправляла, то звідки дані? Що всерединІ? Вона взагалі комусь відправляла?
Пэрисхилтонша• 27 января 2025
НП круті, посилка з Броварів у Київ правда через Одесу їде, але їде швидко)
Шалена красуня• 27 января 2025
Да, по Киеву мне тоже так приходит.
И это дешевле, чем такси.
Нічого вдягти• 27 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Каже, що навпаки чекає посилку. Після скарги на гарячу лінію, дзвонила нп, кажуть помилилися відправником, поміняли на іншу людину, але і її я теж не знаю. Дивно, що на стару адресу, я там вже 7 років не живу, нп туди ніколи не замовляла. В описі пише, що документи. Я не збираюсь туди їхати і чекати кур´єра, щоб перевірити що всередині.
Упругая попка• 27 января 2025
В пределах города всегда так.
Если отправляете до 12 и уезжает первой машиной, то до 15 посылка уже на другом отделении.
Из Виа-гры• 27 января 2025
Dpd
Заказала косметику
Написал магазин ждать 1-3 дня

Пришла посылка и тишина

Ни смс ни емейл.
Два дня и несколько часов она меня ждала
Потом посылку вернули обратно

Магазин отправил наконец-то в свой пункт выдачи
Elena755• 27 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
Обратиться в полицию надо
Elena755• 27 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Я себе не представляю если б мне незнакомец что-то слал. Не, я б в полицию обратилась, пусть ищут шутника.
В рот не ложи• 27 января 2025
Ответ дляElena755
Могли сплутати номер телефону і не перевірити отримувача. Але б тоді відправник знав, що взагалі щось шле і видно у застосунку. Якщо геть інший шле, тоді питання шахраї з платним гімном чи ні
Бабайко• 27 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
И шо там? Смотрели?
Алесс• 27 января 2025
Круто. Мне шла посылка ровно сутки. По городу)
С салтовки на окраину. Это растояние маршрутка проезжает за 35 мин🤣🤣🤣
Elena755• 27 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Ну можно курьеру было сказать, что не ждете посылок. Просто если настойчиво шлют, то это уже вызывает подозрение. Если открывать такую посылку, то с полицией)
В рот не ложи• 27 января 2025
Ответ дляElena755
Дивно, що пише про неможливість відмови. Якщо є номер відправника, то і відмовитись може, тим паче якщо не слав і помилка. Невідомо гроші куди, бо у заявці карта ж вказана чиясь.
Нічого вдягти• 27 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Стоїть, що я маю оплатити. Я відмовляюсь, а вони наступного дня шлють смс, вам відправлено кур´єра. Нп видно не вистачає посилок, шлють самі аби кому
В рот не ложи• 28 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
,якісь бред. Та людина комусь відправляла? Чи взагалі не слала посилок? Покажіть скрін, де ви відмовились. Я декого знаю з їх керівництва, можу посигналити. Але чому відправник не може скасувати, уи якісь чудасії пишете. Навіть якщо не слав, а номер цого, оо в кабінеті реально. Але цілком схоже, що схема трьох