Вам телефонограмма• 28 января в 17:15

це правда що оплатити готівкою за товар який коштує більше 50000 грн

я не можу в магазині. Саме в магазині і саме готівкою
Стебель березы• 28 января в 17:39
Ответ дляВам телефонограмма
мене цікавить саме більше 50000 грн
Я покупала осенью за 51к наличкой)
Кому там слова не давали• 28 января в 17:40
Ответ дляСКИБИДЫШь
а ви особисто спробували і у вас не вийшло?
У меня нет таких денег. Уже не раз читала что ’затягивают’ все туже и туже. Есть какие то ограничения и по картам и уже по налу видимо....
Кому там слова не давали• 28 января в 17:41
Ответ дляНі за холодну воду
В законі все прописано.

’7. Фізичні особи мають право здійснювати розрахунки готівкою:

1) із суб´єктами господарювання протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами - у розмірі до 50 000 (п´ятдесяти тисяч) гривень уключно.

Платежі на суму, що перевищує 50000 гривень, проводяться через надавачів платіжних послуг шляхом переказу коштів із рахунку на рахунок або внесення коштів до кас надавачів платіжних послуг для подальшого їх переказу на рахунки; ......’

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0148500-17#Te...
Поняла, спасибо
Мамкиня доця• 28 января в 17:42
Ответ дляЗ родзинкою
Стилус работает по серым схемам
Все равно. Большинство так работает. У меня тоже серая з/п
Мамкиня доця• 28 января в 17:42
Ответ дляВам телефонограмма
і чек Вам видали?
Да
Мамкиня доця• 28 января в 17:43
Ответ дляМира всем
и чек дал на бумажке, а не кассовый)
Чек обычный, но я не проверяла его номера в базе
Мамкиня доця• 28 января в 17:44
Ответ дляМира всем
стилус вообще стремный магазин с серой техникой
У меня вся техника из Стилуса (телефоны, ПММ, ноуты, стиралка, сушилка, холодильник, микроволновка, планшет, пылесос-робот, наушники…)
З родзинкою• 28 января в 17:44
Ответ дляМамкиня доця
Мамкиня доця• 28 января в 17:46
На следующей неделе буду диван покупать, посмотрим, примут ли наличкой….
Барбітта• 28 января в 17:50
Ответ дляВам телефонограмма
та не нова) роки чотири діє вже це обмеження
мы бюллети покупали за нал 77
вре_Динка• 28 января в 17:50
неправда. в багатьох магазинах можна навіть доларами розрахуватися
Ні за холодну воду• 28 января в 17:53
Готівкою більше 50 тис. можна купити щось лише у тих, хто працює в чорну, без фіскальних чеків і приховує доходи.
фан L.O.S.T.• 28 января в 17:56
Ответ дляВам телефонограмма
мене цікавить саме більше 50000 грн
Правда, вже кілька років таке.
Працюю в магазині техніки - оформлюємо готівка + карта, або застосовуємо подарунковий сертифікат, інші мережі також думаю якось викручуються.
вре_Динка• 28 января в 17:58
Ответ дляНі за холодну воду
і скажу вам по секрету це роблять майже всі
і чеки всі є. просто подарункові сертифікати на місці ’купляються’ на суму више. в багатьох магазинах в ТЦ навіть до обмінника йти не треба - зроблять все за тебе, аби ти купив
автор Вам телефонограмма • 29 января в 04:23
Ответ дляБабуся Бетман
мадам.. - жона ТЦКашника, а чи,може випадково, сама із ВЛК??
тоді ясно,чому шугається.
Не перше і не друге) я на пособіі в Німеччині