Из Кукуева я• Изменено 28 января 2025
Як обрати агентство?
Перший раз хочу поїхати в Болгарію
Цікавить ранне бронювання.
Випало в фейсбуці. Поспілкувалась з адміністратором. Все влаштовує вроді
Але отой внутрішній голосок шепче, що треба спитати тут, щоб не віддати останню невідомо кому
Цікавить ранне бронювання.
Істеріомама• 28 января 2025
Поищите агентство на сайте туроператора, потом пробейте по коду, сколько лет оно работает, в фб я бы не брала
Пацелуйнитуда• 28 января 2025
Рекомендую турагента. Працює і віддалено. Супроводжує повністю під час подорожі, навіть, вночі.
Турагенція Tourdream• 28 января 2025
Автор, як варіант, попросить надати уставні документи, банківську гарантію (вона повинна бути діючою, бо має обмежений строк).
А взагалі, зараз по РБ по Болгарії умови по оплаті мінімальні (від 1000 грн до 10%). Якщо Вам надають інші умови, то повинно насторожити.
Из Кукуева я
• 28 января 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Ні, саме такі
1000 зараз, 10% до 30.03 і інше за 2 тижні до визду
Турагенція Tourdream• 29 января 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Ні, саме такі
Тоді повинно бути все нормально, такі умови і є у туроператора.
Шахраї, як правило, пропонують тури на найближчі дати та звичайно, з повною оплатою.
А в Вашому випадку думаю, шо не має чого хвилюватися. Головне - вибрати підходящий варіант готелю та дізнатися усі умови доїзду та проживання.
Mariia_touragent• 29 января 2025
Всі незрозумілості/переживання/вагання і т.д.- краще вияснити ’на березі’. Документи , історія, репутація, відгуки, і! довіра- співробітництво має будуватися на довірі, щоб не турбував той внутрішній голосочок, і спокійно чекати дати свого від´їзду. Хай щастить!