Госпожа Белладонна• 29 января 2025
Чи потрібен дозвіл батька на виписку/прописку дитини в 14 років?
Доброго дня. Можливо хтось знає? Дитина отримала паспорт в 14 років, прописана зі мною в моїй квартирі. Хочу продати і купити іншу в місті. Чи потрібен дозвіл батька на цю процедуру? Не знаю де він і що з ним вже 13 років.
Черговий по кухні• 29 января 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Капець
Новий власник без проблем випише дитину в нікуди
Але от мати пільгу при вступі по прописці буде проблема
З іншого боку дітей же якось реєструють в гуртожитку коледжу з 15 років
Чарочка діда• 29 января 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Ну как это? Прочитайте скрин из закона. Там черным по белому написано «за згодою її батьків або одного з них», а насчет прописки - согласие собственника не нужно, если там уже прописан кто-то из родителей
Ой, там зараз така фігня. Якщо на новому місці один з батьків прописаний, але він не власник, то зареєструвати без згоди власника дитину можна, але власник може за новими правилами виписати і батьків, і дитину без їх згоди (якщо вони не співвласники).
Молчалка• 29 января 2025
Сину 14 років. Нещодавно прописували в іншій квартирі. У ЦНАП ходили вдвох з чоловіком. Нам сказали, це обовʼязково
Элька-Карамелька• 29 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
щоб був новий власник, квартиру треба продати. а поки там зареєстрована дитина, продати її можна тільки з дозволу опіки.
реєструють в гуртожитку, бо це як раз дозволено законом.
Леди Г• 30 января 2025
Ответ дляОля_с_киркою
А из какого закона это скрин? Выше другую норму дали со ссылкой
Госпожа Белладонна
• 30 января 2025
Виходить в законі одне в по факту як завжди. Це якийсь треш. Чувак не приймав ніякої участі в житті дитини, але я маю просити дозвіл( знати б де його шукати ще
ТигрЛьвович• 30 января 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вам же написали перелік документів для цнапа. Ваш чувак у цій ситуації не потрібен. Але,при такому розкладі,краще було позбавити його батьківських прав, щоб він не міг присісти на шію вашій дорослій дитині. Та і іншим способом ускладнювати життя
Элька-Карамелька• 30 января 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
А шо ви чекали 13 років? Як мінімум треба було визначити місце проживання дитини з вами.
После шести ни-ни• 31 января 2025
В мае 24 прописывали ребенка 14 лет,нужно было присутствие обоих родителей,тоже тыкала им эти все законы,что с 14 лет сам выбирает место проживания ребенок и т.д. глухо ... Папа ребенка буксовал,но потом согласился присутствовать, ходили все втроём
После шести ни-ни• 31 января 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Сочувствую вам, бывший муж мне нервы помотал немного,пытался манипулировать пропиской той , но тьху- тьху совесть проснулась,ребенок родной все же
Лукава_Кiшка• 22 февраля 2025
Точно знаю відповідь...якщо у судовому рішенні про розлучення пише, що дитина буде жити з мамою, то дозвіл батька не потрібен... Якщо ж не пише - то потрібен..і це до 18ти років!
Лукава_Кiшка• 22 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Дурниця - неповнолітнього неможна виписати так просто, нікому..ні новому ні старому власнику