Хропочка з гривкою• Изменено 31 января 2025

Чим ви себе мотивуєте, коли опускаються руки?

Працюю на неулюбленій роботі, все і всі бісять. Стараюсь нормально виконувати свої обов´язки і всеодно шукають до чого причипитись, як би не працював, ти постійно херовий працівник. Кожного дня одне і те саме, підйом 0 6 ранку, дорога на роботу, робота, довгоочікуваний вечір і все по кругу. Щоб отримати 600-700$ в місяць, що той квест потрібно пройти, ще й недоплачують гроші, придумують причину, за що недоплатити. Жіночий колектив, плітки, інтриги за спиною, дістали всі. Шукала вакансії в більші, перспективніші компанії, там потрібна англійська мінімум B1-B2, подивилась їхні інтерв´ю, розчарувалась в собі, і зрозуміла, що треба щось з цим робити. Треба підвищувати свої навички, щоб ’дорожче’ себе продати як спеціаліста. На роботу ходжу як робот, вже давно втратила до неї інтерес, відчуття наче з нелюбимим чоловіком живу, немає розвитку, зп стоїть на місці, а гроші заробляти треба
Тишком нишком• 31 января 2025
Взагалі тримає тільки син..
Якби не дитина, вже мабуть і на фронт пішла..все набридло..
Бойова• 31 января 2025
ну так продайте себе дорожче. скажіть про це своєму керівництву. не погодяться - шукайте нову роботу
автор Хропочка з гривкою • 31 января 2025
Ответ дляТишком нишком
Взагалі тримає тільки син..
В мене немає дітей, і не хочу їх. Є домашній улюбленець, тримає те, що треба нас двох утримувати😅
Ответ дляБойова
Була розмова, я закінчила додаткові курси, брала проекти нові, єдине що мені відповіли: дай Бог, щоб тобі це допомогло в роботі і все
Тишком нишком• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Якби мені зараз було 20-30 років, теж би дітей не хотіла..як то кажуть..не на часі
Дон Пэдро• 31 января 2025
Автор, люди в большинстве своём инертны, вы - не исключение. Нет общего волшебного пенделя.
Просто начните потихоньку шевелиться, наращивайте обороты и рано или поздно количество перерастет в качество. Начните учить английский, потом порассылайте резюме - посмотрите, что на самом деле происходит на вашем рынке труда. Поищите дополнительно обучение и т.д. что-то да получиться...
Ответ дляТишком нишком
Не на часі, немає від кого, та й просто не готовий брати на себе відповідальність
Полюю на дрони• 31 января 2025
Я ненавижу работу, от нее у меня все в жизни по дурацки
Сон і дрімота• 31 января 2025
Хороше питання, на яке я не знайшла роки відповіді(((
Дон Пэдро• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Замуж вам надо .
Если любимец- собака записывайтесь сразу во все собачьи школы поблизости- прекрасное место для знакомства))
Ответ дляДон Пэдро
За англійську я серйозно замислилась. Колись в мене був кращий рівень ніж зараз, потім на останніх курсах університету, я відверто забила на неї, зараз розумію, що геть погано знаю. Подивилась інтерв´ю з керівником тієї компанії в яку хотіла резюме відправити, він розповідає, що до нас потрібно приходити вже з рівнем b1-b2, і додатково вчити далі. І я відчула себе деградантом, закрила те інтерв´ю, оцінила себе, що я насправді нічого з себе не представляю, що я варта своєї шарашкіної контори в якій працюю..
Ответ дляДон Пэдро
Замуж вам надо .
Кіт☺️я песиків не люблю
Броніки для Моніки• 31 января 2025
крайній раз мотивацією стала смерть можна так сказати побратима. зрозуміла що не можу покинути свою волонтьорку, мушу допомагати, аби запобігти смертям інших
Ответ дляБроніки для Моніки
😰шкода, що в нинішні часи, це наші реалії(
Бубль Гум)• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
А що, вам заважає займатись онлайн англійським з викладачем?
Ответ дляБубль Гум)
Банальна лінь. З роботи коли приїжаю додому, мені потрібно морально відійти, займаюсь прибиранням, готуванням, можу вийти в магазин прогулятися, а в свої вихідні відсипаюсь і нічого не хочу робити
dulenok• 31 января 2025
словами ’соберись, тряпка!’
Жена аллигатора• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
здайте анализи, феритин, вітамін д,B12, гемоглобин. Нестача їх може давати апатію (хоча вам здається, що це від роботи), може тоді у вас буде більше сил, якщо привести в норму показники
Бубль Гум)• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Значить, вас все влаштовує.Амбіції з´їла лінь.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 января 2025
Автор,сама так живу,ходжу на роботу,яку не переношу і зарплата там 13 тисяч.Але у мене є син,мабуть він-найбільша мотивація,треба триматися,хоча інколи хочу поїхати світ за очі.
Мама фіфті цента• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
И? Ваши действия дальше? Как давно это было?
Ответ дляМама фіфті цента
8 років назад, я ходила до репетитора, мені подобалось, а потім універ почався, там англійська була для галочки, я поступово почала забивати на неї, подруги, гульки, хлопці. Мені основне було довчитись, отримати диплом. Потім перша робота, друга, третя, день сурка. Зараз дійшло, що хочу більшого, ніж те, що я роблю зараз.
Мама фіфті цента• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Вы не поняли мой вопрос. Вы увидели интервью, расстроились что не соответствуете уровню. И что делаете дальше с этим? На кроме как тему на форуме строчите? У вас есть план? Мне нужен в1. Значит я- ищу курсы/репетитора, прохожу ассесмент, выбираю программу, инвестирую столько денег/столько времени, через год/два/три имею уровень и подаюсь на позицию мечты?
А то сопли на кулак умеют все наматывать. А потом говорят- ой ну тебе же повезлоооо что ты английский знала
Тишком нишком• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Так, таке теж є...
Особливо військові, які перенесли декілька контузій, поранення..вони в шоці..от куди їм йти потім працювати..що робити..
Ответ дляМама фіфті цента
Так, є план дій. Шукаю репетитора, можливо ще придбаю онлайн курс, і буду весну літо займатись, і на осінь почну розсилати резюме, під лежачий камінь вода не тече, треба щось робити
Ответ дляТишком нишком
Так, таке теж є...
Печально це все..
Снежнакомка• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
А ким ви працюєте, якщо не секрет?
Гірчинка• 31 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Ми з вами схожі ) потрібно боротись з собою , зі своею лінню, можливо ми потоваришуем ? , будем переписуватись ...
Ответ дляГірчинка
Можемо)
Ответ дляСнежнакомка
А ким ви працюєте, якщо не секрет?
Бренд менеджер