Нетутешня• 31 января в 19:01
Як змиритися з самотністю?
Вже багато років сама, і скоріше всього більше в моєму житті чоловіків не буде. Я маю такий темперамент, що мені потрібна поряд близько людина, але, на жаль, не так складається, як хотілося. От не комфортно мені одній, не цікаво...Часто думаю про це і стає сумно. Зараз поряд зі мною дитина, але скоро навчання, потім самостійне доросле життя. Близьких подруг немає, так...знайомі. Мені треба якось змиритися, пристосуватися бути самій, начитися бути щасливо насамоті.Як? Що порадите?
Нетутешня
• 31 января в 19:04
Ответ дляРоза в вазі
Додаток Тіндер.
Шукайте чоловіків свого віку і старше.
Якось на тих сайтах сумно((( як не збоченці, то одружені
Роза в вазі• 31 января в 19:05
Ответ дляНетутешня
В Тіндері були? На Баду?
Скільки вам років?
Нетутешня
• 31 января в 19:08
Ответ дляРоза в вазі
В Тіндері були? На Баду?
Скільки вам років?
Мені 37), певний період часу сиділа на них, але не зустрічалися чоловіки, які хотіли відносин тривалих. Так секс на пару раз, або роль коханки.
А що таке?• 31 января в 19:12
А навіщо? Може потрібно щось додати нове в своє життя, дозволити цій людині бути поруч, а якщо розумієте що щось з вашою особистістю, то працюйте над собою
Нетутешня
• 31 января в 19:13
Ответ дляЗалізний занавіс
Я с 35ти до 45ти сама жила. Наслаждалась
Ну + в самотність багато)
Нетутешня
• 31 января в 19:14
Ответ дляА що таке?
Цій людині, це якій?
Янгол в камуфляжі• 31 января в 19:17
Автор, мені 39. Ситуація схожа на вашу, але я трішки по іншому міркую. Я просто ще не зустріла того самого) Вірю, що все ще буде
Роза в вазі• 31 января в 19:20
Ответ дляНетутешня
Є там різні. Які хочуть серйозні стосунки - також.
Можете в анкеті написати, що шукаєте серйозних стосунків. І в переписці чи під час зідзвону (ще до зустрічі) обговорити мету знайомства.
Нетутешня
• 31 января в 19:20
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Нехай так буде.
Я теж в глибині душі вірю, але все таки налаштовують на реальність
Нетутешня
• 31 января в 19:20
Ответ дляРоза в вазі
Дякую, треба якось зважити знову розмістити анкету
Залізний занавіс• 31 января в 19:27
Ответ дляНетутешня
Ну + в самотність багато)
Так и наслаждайтесь ))
А що таке?• 31 января в 19:30
Ответ дляНетутешня
Цій людині, це якій?
Дозволити собі мати стосунки, а то ви собі не дозволяєте, мені здається, що ви боїтеся, хоча і хочете, але не помічаєте чоловіків, щоб знову не страждати
Нетутешня
• 31 января в 20:15
Ответ дляА що таке?
Можливо, на підсвідомому рівні. Колишній чоловік зробив дуже боляче, зрадивши
А що таке?• 31 января в 21:28
Ответ дляНетутешня
Не порівнюйте всіх по одному. Багато і тих, хто цінить сім´ю і сімейне тепло
Нетутешня
• 31 января в 22:04
Ответ дляА що таке?
Та ніби і хочу нових відносин, але до кінця почуття до колишнього чоловіка не зникли.
Аноним ФЕЯ• 31 января в 23:21
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я в 39 розлучилась, зараз мені 48... і я теж вірю, що ще просто не зустріла)