Гладиолус• 31 января в 20:45

Ходьба для схуднення.

Чи дійсно допомагає ходьба для кращого схуднення? Я сьогодні пройшла пішки 8 км, і вчора теж. Якщо так кожного дня ходити це щось дасть?
Распутница• 31 января в 20:46
конечно помогает. если только вы не с хотдогом ходите
Пишна молодиця• 31 января в 20:46
Без диеты, до сраки.
автор Гладиолус • 31 января в 20:46
Ответ дляРаспутница
Ні) я почала рахувати калорії)
Додекаэдр• 31 января в 20:46
Да, конечно. Мне - гораздо лучше, чем спортзал. Главное- регулярность - каждый день.
УраганнаЯ• 31 января в 20:46
Ответ дляПишна молодиця
Без диеты, до сраки.
Золоті слова.
УраганнаЯ• 31 января в 20:47
Ответ дляДодекаэдр
Скільки кроків ходите? І яка вага у Вас?
Пишу з калідору• 31 января в 20:47
Сама по себе не помогает. Я хожу намного больше Вас, каждый день. Пока не села на строгую диету, не похудела.
УраганнаЯ• 31 января в 20:48
Ответ дляПишу з калідору
Строгу це яку? Поділіться будь ласка.
УраганнаЯ• 31 января в 20:48
Ответ дляПишу з калідору
Строгу це яку? Поділіться будь ласка.
Купи слона• 31 января в 20:48
нема дефіциту до одного місця та ходьба
Шопингмонстр• 31 января в 20:49
Найкращий вид спорту, задіяні всі м´язи, свіже повітря. Також вулична ходьба і ходьба на доріжці в залі , то небо і земля. На вулиці дорога не завжди рівна,є бордюри і т.д, що також краще для м´язів.
Купи слона• 31 января в 20:49
Ответ дляГладиолус
Ні) я почала рахувати калорії)
тоді толк буде. Воду також пийте
Пишу з калідору• 31 января в 20:49
Ответ дляУраганнаЯ
Строгу це яку? Поділіться будь ласка.
Делюсь. Есть очень-очень мало. И редко.
Love_Love_Love_• 31 января в 20:50
Дасть, якщо ви вивчите ази анатомії і взнаєте що зниження масси тіла наступає в результаті зменшення спожитих калорій і збільшення їх застра
Анчо Ус• 31 января в 20:50
Я хожу очень много. Практически каждый день хожу по 7-8км. На вес это никак не влияет. А вот на подтянутость попы - да:)
Додекаэдр• 31 января в 21:05
Ответ дляУраганнаЯ
Я не по шагам хожу, а часам. Час в день, быстрым шагом, так, чтобы немного задыхаться. Вес был 79, сейчас 72, хожу месяц. Диета присутствует, но без фанатизма- не голодаю.
Любви вам!• 31 января в 21:09
нет мне даже степ аэробика не помогает. только когда взяла вес 6кг, тогда заметила изменения в теле
Та легко!• 31 января в 21:17
Мені дуже допомагає
Білий Лосик• 31 января в 22:16
Гарантії не має. Бо ж не відома причина зайвої ваги

От я находжувала свої 10к кроків, потім вирішила в спортзал піти на бігову доріжку. Не біг, але інтенсивна ходьба годину. Через два дні мені почала боліти спина (поперек) і нога
Досі відійти не можу
Chaterbox• 01 февраля в 03:47
Да, это поможет. Но ещё нужно соблюдать БЖУ, и достаточный сон.
Смайликівна• 01 февраля в 12:48
Мені дуже допомагає. Але хотьба без суворого контролю калорій нічого не дасть. В мене комплекс хотьба швидким кроком, контроль того що кладу в рот ( калорій) плюс не їсти після 18 дало мінус 12 за 3 міс.