Анонимарик• 01 февраля 2025

У мужчины из-за ссоры прошли чувства спустя 3 дня. Что делать дальше?

Было плохое настроение, он что-то ляпнул и я назвала его дебилом.
Он молча ушел.
писала, звонила - он читал сообщения и не отвечал.
Спустя 3 дня написал мне, что у него исчезли чувства и он просит не беспокоить .
useruseruser• 01 февраля 2025
Чоловіки більще всього на світі не терплять виніс мозку.Навіть якщо дівчина Міс Вмесвіт.
_Злата Ibra_• 01 февраля 2025
Ответ дляВареничніца
И молодец. Я недавно картину наблюдала как раз терпилы-мужчины. Очень тяжелое зрелище. Когда твоя женщина тебя поливает, обзывает и не уважает.
А если наоборот?
useruseruser• 01 февраля 2025
Чоловіки більше за все не терплять виніс мозку.Навіть якщо дівчина Міс Всесвіт по зовнішності.
Гага Газу• 01 февраля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
А бить в морду это воспитание? И вообще лицо ’мордой ’ называть.? Человек который бьёт в морду воспитан?
Вы меня с кем то путаете, смотрите кому отвечаете
Гага Газу• 01 февраля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
А почему тогда мужчины не уважают женщин
Или мужчину уважать важнее? Он же лучше и выше женщины, да?
Вы сами с собой? Переводите тему и манипулируете
Кукусик• 01 февраля 2025
Ответ дляПлету интриги
У чому ви вирішили що уход показовий?
Бо нормальні люди сідають і обговорюють, коли пройшли почуття. Буває, звісно, коли розстаються на емоціях, але тут це виглядає, ніби маленький хлопчик образився.
Кукусик• 01 февраля 2025
Ответ дляПлету интриги
У чому ви вирішили що уход показовий?
Я думаю, що й сказав він перший щось образливе, можливо, ще й так сказав, що ніби пожартував. Бо я якось не називаю просто так людей дебілами.
Хоча це просто мої фантазії, може, автор і називає.

Але зазвичай з такими ігнорщиками будь-якої дрібниці достатньо, щоб він типу образився і пішов, а потім ще ігнорив 3 дні.
Гарні диньки• 01 февраля 2025
Ответ дляКукусик
Манипуляции это.
Что делать - это вам решать.
А може самоповага, не?
Кукусик• 01 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
А може самоповага, не?
Так можна сказати одразу, що тебе образили слова людини, нє?
Гарні диньки• 01 февраля 2025
Ответ дляКукусик
Нащо щось пояснювати дорослій людині, яка не розуміє елементарні речі. Він просто зрозумів її рівень і пішов, не витрачаючи час. Дуже розумно. Я так теж робила, коли шукала свого чоловіка. В результаті знайшла гарну людину.
Кукусик• 01 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Так навіщо тоді через 3 дні ігнору написав, що пройшли почуття?
Міг нічого не пояснювати і далі.
Він це робив спеціально, бо це класична маніпуляція. Ігнор, а потім примирення.
І дуже сильно емоційно заряджене повідомлення про почуття. Любив-любив і раптом перестав.
Гарні диньки• 01 февраля 2025
Ответ дляКукусик
Міг нічого не пояснювати і далі.
Щоб образити у відповідь, але не опускаючись до її рівня
Белая котичка• 02 февраля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
И кстати если мужик за оскорбление бьёт в морду, то он такое же быдло. Нормальный просто прекратит общение
Зато в первом случае у них была бы идеальная семья