Бабка_в_кедах• 02 февраля 2025
Дуже болить рука, защемило нерв чи щось інше. Порадьте лікаря Київ або ліки
Дуже болить рука, страшний біль, не можна ні спати, ні підняти. Порадьте невропатолога, який може прийняти у неділю.
Територіально Київ або Софіївська Борщагівка
Викликали швидку - нічим допомогти не можуть. У них диклофенак, а в нас до нього протипоказання (була виразкова хвороба)
Пробували мазь меновазан - нуль ефекту,
зараз наклали пластир диклофенак (зі швидкої нам порадили), вже більше ніж півгодини він на руці. також не допомагає
Пробували мазь меновазан - нуль ефекту,
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Підпишусь. Така сама проблема буває
Саме проходить, але днів пʼять мучаюсь
Бабка_в_кедах
• 02 февраля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
так а что произошло
травм не було, може, нерв защемило. біль такий, як зубний, але в руці.
його взагалі не можна терпіти
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
його взагалі не можна терпіти
В мене таке після того, як десь попаду на сквозняк. Кожного року (
Бабка_в_кедах
• 02 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
вам щось допомагає?
Хитрушка-чекушка• 02 февраля 2025
якщо дуже швидко треба то в приватну клініку, або в аптеці запитайте про сильне знеболювальне
Бабка_в_кедах
• 02 февраля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
сильне це типу німесила, а його не можна з виразковою хворобою, нам лікар сказала, що знеболювальне не буде робити, тому що є протипокази. треба до невропатолога
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
вам щось допомагає?
Кетанов. Це щоб заснути. А так воно проходить саме, але днів 5 хочется здохнути
Бабка_в_кедах
• 02 февраля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
ми в приватній були (адоніс), там сказали, що не приймає сьогодні невропатолог
Заместитель Анонима• 02 февраля 2025
Мовалис уколы 3 шт , но оно быстро не обезболит. да диклофенак много побочек дает. К остеопату вам надо срочно, а не к невропатологу. Может вставит где надо и боль попустит.
Хитрушка-чекушка• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
на борщагівці купа клінік. Віва на якуба коласа, прозвоніть сюди ще, відносно недалеко від соф.борщагівки
Глас_Народа• 02 февраля 2025
Було влітку таке в знайомого. Це жаж. Саме рука. 2 тижніспав навсидяски.біль вночі такий що втрачав свідомість. Приймав його в Києві невропатолог зав відділенням і там були дужесарйозні препарати, які тільки за рецептами. Там пив препарат пт дозах, поступово збільшуючи її, від яких крутилась голова і ходив як дурний. Пив їх 1 місяць. Бо 5 табл Кетанов його не брало. Диклофенак не візьме теж. Іншими словами, зараз цей нерв розпух і давить, вночі набрякає більше. Це тільки невропатолог і хороший, бо ще не кожен зрозуміє що то.
Дикдоіенак і Моваліс уколи можна сьогодні спробувати. Як не візьме, то точно тпке як юуло в знайомого. Він теж думав що само пройде.дотягнув.задавнив
Глас_Народа• 02 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Не візьме але спробувати можна
Бабка_в_кедах
• 02 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
нам би вже хоч до якогось попасти, а ви не знаєте, що за препарати?
у нас вдома є навіть лірика. ну це ж тупо хоч на стінку лізь від болю
Ирина-bbd0• 02 февраля 2025
Автор
А в каком месте рука? Это не рука болела у меня лично.но иирадиация боли была именно в руку.адские
Невропатолог что-то на шее и на спине болезненно массажировал и уколы в шею
Бабка_в_кедах
• 02 февраля 2025
тут ще проблема, дзвонимо в клініки, що поряд, а там невропатологів нема
Глас_Народа• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Я спитаю. Але вам в аптеці їх не продадуть там рецепт і діє він лише 3 міс. . І там пити чітко по схемі.
Глас_Народа• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Бо зарпз асі вони на віцні чи в комісіях при тцк.
Бабка_в_кедах
• 02 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Автор
ближче до плеча
Ирина-bbd0• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
ближче до плеча
Постарайтесь завтра попасть хоть ургентно
Но к невропатологу.
Никакие обезбол к сожалению не помогут
Но к невропатологу.
Никакие обезбол к сожалению не помогут
Гага Газу• 02 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
його взагалі не можна терпіти
Мрт треба робити. Думаю це протрузії((
Ирина-bbd0• 02 февраля 2025
Ответ дляГага Газу
Мрт треба робити. Думаю це протрузії((
На мрт 100% пошлют
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Ответ дляГага Газу
Мрт треба робити. Думаю це протрузії((
Що таке протрузії?
Бабка_в_кедах
• 02 февраля 2025
Ответ дляEva-001
Сочувствую, явно защемило нерв в суставе. Обезбол может немного приглушит боль, но ненадолго, к сожалению. Вправить вам нужно, т.е. сначала лечить причину, а после уже - последствия.
а ви не знаєте, чим можна біль пробувати зняти? ми вже обдзвонили декілька десятків клінік, ніхто не може сьогодні прийняти, а воно болить
Ответ дляГлас_Народа
Ну хоть прошло?
Місячне Сяйво• 02 февраля 2025
Ответ дляГага Газу
В кого? Ви автор?)
Ні, але мала схожу проблему
Ну і автор не пише теж, що в неї оніміння кінцівок чи головні болі 🤷♀️