Деловитая• 02 февраля в 21:16
Некст повернення. Є питання.
Ніколи не доводилось робити повернення, але прийшла річ, яка добряче більшомірить. Нема кому запропонувати, а річ дорога. Пакет від посилки я викинула на автоматі.
Чи можна робити повернення в іншому пакеті?
Роздратована шкіра• 02 февраля в 21:24
Можна в іншому пакеті, головне, щоб прийняли укрпошта чи нп, чим ви там відправляєте
Люблю ВалЄру• 15 февраля в 09:02
Пакет не важливий, головне, це заповнити форму повернення та її не забути відправити, гроші через 2 тижні повертають
Деловитая
• 15 февраля в 09:13
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Дякую, вже повернули. Дуже швидко, до речі. Робила повернення в Резервед, то там набагато довше повертають.