Просто болталка• 03 февраля в 11:29
Как вы празднуете ДР ребенка, если его друзья-это не дети ваших
родственников, друзей, кумовьев? Получается, сначала нужно организовать детский ДР в каком-то специальном заведении, а потом, отдельно -празднование ДР ребенка со взрослыми (родственники, кумовья) в кафе, например? Как-то так выходит?
Не танцую- но пою• 03 февраля в 12:02
Ответ дляПросто болталка
Ну якщо так це сприймати і заохочувати, не дивуйтесь потім, що дитина вас пошле матом, як підросте, а імена бабусі і дідуся навііть знати не буде. Бо таких вирощуєте.
Дытына быстрее Вас пошлет, если все детство проведет только в компании бабушек и дедушек. Для детей важен круг общения с друзьями. С детьми.
Если все дети будут праздновать с друзьями, а Ваш с бабушкой и дедушкой всю жизнь, то он себя будет чувствовать неполноценным.
Магиня• 03 февраля в 12:02
Ответ дляПросто болталка
Ні, це ще й привід побачити рідних, поспілкуватись. Як би вам звично не хотілось обіс*ати.
Це ваша 10-річна дитина мріє про спілкування з родичами, чи ви?
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 12:03
Ответ дляМир Мир Мир!
А що Вас дивує?
Що для моєї дитини радісно бачити дідуся з бабусею й хрещених?
:) так, кожна дитина 10 років обере для святкування родичів, а не друзів :)
Просто болталка
• 03 февраля в 12:03
Ответ дляВеселуха Муха
Автор, Ви не дивна, ми теж святкуємо з родиною і дорослими друзями (кумами) дні народження дітей. Більш того, діти їх чекають в гості і, як не дивно, не через подарунки, а аби зустрітися-побачитися.
Зазвичай (в мене діти 16 і 10 років) є святкування окремо дитяче (виключно друзі там, ніяких ’нав´язаних’ гостей, типу молодших братів запрошених чи моїх хрещениць - ну, Ви зрозуміли, лише ті діти, яких хоче бачити іменинник). Окремо дорослі можуть або в сам день народження завітати, або ми трохи пізніше запрошуємо. Щоправда, додому або на дачу. Площа дозволяє, людей не так багато.
Не бачу нічого поганого в тому, що діти прив´язані до родичів чи друзів-не-однолітків. Якщо є бажання привітати, побачитися, нам не треба влаштовувати щось грандіозне. Більш того, наші куми - чудові люди, майже завжди їдуть в гості не з порожніми руками: торт і фрукти є завжди і від них, і від нас, коли їдемо в гості. Бабусі теж завжди запитують, чи можуть вони щось привезти з собою (купити або приготувати). Та й збираємося ми не для того, аби пожерти і напитися, а аби побачитися. Інколи просто чаю попити з тортом;-)
Дякую.
Не танцую- но пою• 03 февраля в 12:03
Ответ дляМагиня
Маме ребенка нужно выслужиться перед родычами, что непонятного?))
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 12:03
Ответ дляПросто болталка
Так, прям прямий звʼязок.
Просто болталка
• 03 февраля в 12:04
Ответ дляНе танцую- но пою
Вы тоже вспомнили вкус печеночного торта и запах перегара?
Сходка маргиналов каких-то.
Просто болталка
• 03 февраля в 12:05
Ответ дляНе танцую- но пою
Тогда разные дни.
Друзьям ребенка тоже не интересна чужая компания пьяных взрослых.
У нас не бывает пьяных взрослых.
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 12:05
Ответ дляПросто болталка
Сходка маргиналов каких-то.
Ви думаєте від ваших родичів, які риють алкоголь не пахне алкоголем, а пахне розами?
Мир Мир Мир!• 03 февраля в 12:06
Ответ длясладкий_ноябрь
Я бачу у Вас важкі дитячі спогади про родичів)
Перегар й алкоголь)
Не танцую- но пою• 03 февраля в 12:06
Ответ дляВеселуха Муха
Я думаю что у автора нет столько денег, чтобы праздновать несколько дней, выставляясь каждый день разной компании. Сегодня родственники, завтра дети.
Поэтому она спрашивает что выбрать. Родственников или детей.
Ей все советуют выбрать детей. Потому что это правильно для ребенка.
Но она боится быть плохой для родственников если она им не выставиться)))
Но Вы знаете, у меня современные родственники и друзья, мои бы даже не поняли что я праздную не с друзьями ребенка (как лучше для ребенка, а с ними).
Традиции совка у нас уже как то отошли слава Богу.
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 12:08
Ответ дляМир Мир Мир!
Перегар й алкоголь)
Ні, мені було все рівно. Це просто спогади, які на мене вплинули, щоб я зробила висновок.
Якщо для вас алкоголь на дитячому святі ок, то для мене ні. От і вся різниця.
Не танцую- но пою• 03 февраля в 12:08
Ответ дляПросто болталка
У нас не бывает пьяных взрослых.
Потом дети будут перед друг другом хвастаться: а на моем дне рождения были Сашка одноклассник, Пашка со двора и Ленка из соседнего дома. Мы классно погуляли, повеселились итд.
А Ваш скажет : а на моем были тетя Аня, дядя Ваня и Игорь-сосед.
Мои родители тоже классно повеселились.....
Вот и вся разница.
Неновая почта• 03 февраля в 12:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Ми ж говоримо про дитячі др, вірно?
Випивши дорослі на дитячому др це не є ок.
Взагалі випивши люди це не окей.
І так, я намагаюся не пити при дітях, але не через те, що я боюсь пити при них, а через те, що я відповідаю за них і повинна бути в тверезому стані, якщо мені потрібно буде за них відповідати.
А зазвичай так, де ж алкоголь, там не має дітей. В мене компанія така, що не сувміщає одне з одним. Я вмію відпочивати і проводити час, дні народження, новий рік і тд без алкоголю.
Взагалі випивши люди це не окей.
Я майже не п´ю. Мені без алкоголю завжди норм. Але я не зануда. До прикладу вчора ми були в гостях у родичів. Просто, без причини посиділи. Діти частина нашого життя, звісно вони були з нами, і їхні також. Сиділи за столом з нами, грали в ігри. Дорослі пили вино до вечері. Я не пила, бо за кермом. Все ок, травми немає ні в кого, п´яних не було, навіть випивших, бо від бокалу вина за ситою вечерею точно не сп´янієш.
І я вас запевняю, що не буде травми в дитини і на дні народженні, коли дорослі за окремим столом собі сидітимуть. А саме так і відбувається. Чи в інший день зберуться для того, щоб відсвяткувати. Дитині ще навіть краще, бо буде 2 дні народження.
От і люблять тут біле пальто вигуляти.
Khmelnichanka• 03 февраля в 12:12
Я раніше святкувала завжди скромно.
Але: окремо друзі іменинника і окремо - інші гості ))))
З родзинкою• 03 февраля в 12:12
На день Народження приходять дорослі дитини бабусі, куми. А наступного дня ведемо друзів сина в дитячу кімнату.
Мир Мир Мир!• 03 февраля в 12:12
Ответ длясладкий_ноябрь
Тема алкоголя червоною лінією лише у Ваших повідомленнях
Ви навіть не уявляєте, що святкувати можна й без алкоголя? По собі всіх не міряють...
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 12:13
Ответ дляНеновая почта
От і люблять тут біле пальто вигуляти.
Травми?
Від чого, від того, що я випʼю бокал вина? Ви думаєте це взмозі травмувати дитину?
Ви розумієте, що не всім потрібен алкоголь, щоб добре провести час чи поселити в компанії, я не пью бо не хочу.
Я відходжу від того формату, де алкоголь має велику цінність і він є обовʼязковою частиною будь-якого святкового столу.
Веселуха Муха• 03 февраля в 12:14
Боже, така коротка нейтральна тема і стільки срачу). Звичайно, всі експерти з усіх питань. ’Відзначати з дорослими’ - це допитися до сп´яніння, печінковий торт і бідні діти.
Скажу Вам так: життя в нас усіх різне. В когось самостійне, відірване від решти сім´ї - самостійне, так би мовити. В когось дитяче життя вплетене у величезний яскравий килим, в якому є не лише тато, мама і купа друзів-однолітків.
Мої батьки, наприклад, живуть (верніше, тепер лише мама живе) в сусдньому під´їзді і мої діти ледь не щодня бували у них. Зрозуміло, що всі родинні свята ми святкували разом - не лише дні народження, але й Великдень, Новий рік, Різдво. Завжди до цього долучалася інша бабуся. Плюс наші з чоловіком брати і сестри (теж з дітьми). Наші куми знайомі з батьками (бо, наприклад, з мого боку - то мої однокласниці, а мені вже, на хвилинку, 45:-)). Навіть якщо не виходить в один день зібратися, приїжджали пізніше, не заради випивки і ’шашличку’, ні. 3 місяці тому не стало мого тата, то найперше, що сказали мені діти напередодні Нового року: святкуватимемо, як завжди, як було при дідусеві. Ось тобі й ’кого оберуть діти для святкування’. Мені шкода тих людей, які не мають подібних традицій чи відносин в родині - щоб було щире бажання разом провести час. Комусь не потрібна горілочка і обжертися до нестями, аби було приємно зустрітися.
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 12:14
Ответ дляМир Мир Мир!
Я перша, хто поставив питання про те, чи буде алкоголь на дитячому др.
Вас щось тригерить? Чи просто вам не подобається, що можна це робити без нього?
Неновая почта• 03 февраля в 12:15
Ответ дляМагиня
Уявіть собі, що мій син може просто на вихідних піти до бабусі з дідусем в гості за власним бажанням. Навіть заночувати. Його ніхто не заставляє. З нашими з чоловіком братами і сестрою і їхніми дітьми чудові стосунки. Дітям дай тільки натяк, щоб в гості один до одного поїхати, вони завжди за. Є нормальні стосунки з родичами.
Мир Мир Мир!• 03 февраля в 12:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви навіть не вмієте прочитати повідомлення, на яке знову алкогольно відповідаєте 🤣
Просто болталка
• 03 февраля в 12:22
Ответ дляНе танцую- но пою
Вот и вся разница.
Вы внимательно умеете читать? Я даже специально сама еще раз перечитала свой стартпост. Праздновать со своими друзьями ребенок будет. Вопрос был, как люди это совмещают (и совмещают ли) со взрослым празднованием.
Радостина• 03 февраля в 12:23
Ответ дляПросто болталка
Где я это написала? Понятно, что ребенок хочет с друзьями. Я просто хочу узнать, как люди это организуют, если дети и взрослые -это разные люди, не родственники между собой. То есть не получится в один день праздновать со взрослыми +тут же анимационнная программа для детей.
Дитині 8. Святкую з друзями. Дідусі-бабусі приходять додому на тортик і чай привітати. Все.
Просто болталка
• 03 февраля в 12:24
Ответ дляНеновая почта
От і люблять тут біле пальто вигуляти.
Не біле пальто вигуляти, а транслювати свій неблагополучний дитячий досвід на інших людей і родини.
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 12:26
Ответ дляНеновая почта
Тобто якщо дитина хоче др відсвяткувати з друзями, то нице значить, що в неї відсутні гарні відносини з бабусями/дуідусями?
:)) дитині 10, не 3.
Просто болталка
• 03 февраля в 12:28
Ответ дляВеселуха Муха
На 100% з вами згодна. Тільки створивши тут цю тему, зрозуміла, наскільки я щаслива мати таку родину, яка в мене є. Наскільки я була щаслива в дитинстві, не маючи травмуючих спогадів і образ.
Неновая почта• 03 февраля в 12:31
Ответ длясладкий_ноябрь
:)) дитині 10, не 3.
Ви розумієте прочитане? Можете прочитати комент, на який я відповіла? Можете прочитати, що автор не ставить питання або друзі, або родичі. А і ті, і ті. Питання в організації. Що дитина може хотіти відсвяткувати і з друзями і потім ще з родичами. Це не значить, що її заставляють. Чому ж так туго?
Федорино Горе• 03 февраля в 12:38
Років до 4 з родичами, потім-в якомусь дитячому центрі з дітьми. З 8-9 років діти святкують з друзями. З родичами, за бажанням, адже це для нас батьків теж свято. То ми святкуємо з родичами. Дуже довго пояснювали родичам, що старша дитина хоче святкувати з друзями. Бабуся з дідусем беруть його одного і ідуть кудись гуляти, приділяють йому час.тілтки йому і як він хоче. Сину 15 , саме такий варіант для нього і них виявився ідеальним. То на байдарки, то у басейн. Всі щасливі і він чекає цього часу з бабусею та дідусем. Іншим хочеться застілля.
ЯблокоРаздора• 03 февраля в 12:38
До 10 років щастило, донька товаришувала з дітьми кумів, то святкували в один день. Після 10 років вони якось перестали дружити, у доньки з´явилися свої друзі. То святкування переважно тільки дитяче, вона кудись в піцерію з друзями йде, чи в кафе. Самі планують, мені тільки остаточний план святкування на погодження дають
А з родичами не звяткуємо. Тільки з бабусею і дідусем тортик з чаєм, і все.
І взагалі останні роки відмовилися від святкування днів народження. Ну яке задоволення 2 дні на кухні пектися, купу грошей викинути, потім вже ні гостей не хочеться, нічого. А потім ще й прибирати. Я на свій день народження їду кудись в інше місто, гуляю, ходжу на екскурсії. Батьки на свої дні народження замовляють доставку смаколиків, беруть вихідний і просять не приходити, бо цілий день якісь фільми переглядають і просто відпочивають. І всі щасливі. Формат святкування має обирати той, у кого день народження.