Бавовнятий Пупс• 04 февраля в 22:18
Інсулін 42 а індекс нома 10. Наскільки це погано?
Син обстежується з приводу зайвої ваги, дали купу аналізів, деякі в приватну. З приватної прийшов результат і, бачу, поганий( Підкажіть, це діабет? Щитовидка збільшена, її аналізів поки не знаю, виявили на узі. Сину 12 років
Метровий сантиметр• 04 февраля в 22:19
Дуже високий інсулін, тобто є інсулінрезистентність. Коригується харчуванням
Жена сантехника• 04 февраля в 22:20
Так! Інсулін 42 - це катастрофа в 12 років?
Цукор теж вище норми. Чим ви його годуєте??? Скільки він важить?
Лгин• 04 февраля в 22:20
Ответ дляМетровий сантиметр
Там похоже на диабет уже, к сожалению ((
Как так можно было раскормить ребёнка 🙁
Лгин• 04 февраля в 22:24
Автор по кортизолу вы сдали бесполезный анализ.
Нужно слюну по 4 точкам.
Надеюсь по щитовидной у вас там ттг, т3св и т4св. И ещё бы атпо + атпг.
А то часто одно ттг назначают...
Нужно слюну по 4 точкам.
А то часто одно ттг назначают...
Кому там слова не давали• 04 февраля в 22:26
Діагноз інсулінозернистіть - ніпрощо. Ці аналізи не покажуть його наявність, саме зайва вага- ознака. Інсулін не інформативний і його нема сенсу здавати. Зверніться до нормального доказового ендокринолога. По цих аналізах ніхто не поставить Вам діабет!
Викликаю на дебати• 04 февраля в 22:29
Це не просто погано, це пі-ць, вибачте. Мамо, Ви сліпа? Не помітили, як розкормили дитину? Що він у вас їсть? Чіпси, картоплю фрі, піцци, запиває колою?
Прямо зі сніданку низьковуглеводне харчування! Далі вже до лікаря. І не поскупіться на нормального, прогресивного. А не бабуль з поліклініки, які користуються совєтськтими протоколами.
Бавовнятий Пупс
• 04 февраля в 22:29
Ответ дляЖена сантехника
78 кг важить. Їсть звичайну їжу, не фастфуд, солодкого небагато. Але останні півроку дуже набрав ріст та вагу(
Лгин• 04 февраля в 22:31
Ответ дляБавовнятий Пупс
Обычно, когда в рост идут подростки, то наоборот худеют.
Бавовнятий Пупс
• 04 февраля в 22:33
Ответ дляЛгин
Нужно слюну по 4 точкам.
А то часто одно ттг назначают...
Нужно слюну по 4 точкам.
А то часто одно ттг назначают...
Там ттг, ліпідограма, т4, сечова кислота і нва1с якесь ще будуть. Бачу мало( Може, коли лікар узі щитовидки побачить, де вона збільшена, і інші аналізи, то ще назначить додатково
Лгин• 04 февраля в 22:36
Ответ дляБавовнятий Пупс
Т4 не свободная фракция? Тоже бесполезно.
Вам нужно изучить информацию, чтобы и самой понимать. Извне мы получаем т4, а организм превращает его в нужный т3. То есть важно на данном этапе проверить именно как происходит процесс. Для этого сдаются т3св и т4св.
УЗИ такое...
Лгин• 04 февраля в 22:38
В общем советую искать хорошего специалиста. У ребенка вся жизнь впереди.
Бавовнятий Пупс
• 04 февраля в 22:40
Ответ дляЛгин
УЗИ такое...
Т4(вільн) написано, напевно вільна фракція. Має сенс спитати в лікаря про аналіз на вільний т3?
Кому там слова не давали• 04 февраля в 22:41
Не слухайте тут порад. Ідіть до хорошо лікаря. Аналізи перездайте. Ще й сінево, вони можуть наробити… і не здавайте непотрібних
Ми з сином проходили таке. Поки не потрапили до хорошого лікаря.
Збалансоване має харчування бути. Ніякого інтервального. Дитина росте і хоче їсти. Робіть йому салатів більше і фізична активність Все це має бути не з під палки, знайдіть, що йому подобається. Головне не сформуйте комплекси, які можуть більше негативу принести в життя ніж зайва вага.
Бавовнятий Пупс
• 04 февраля в 22:42
Ответ дляЛгин
Возможно были сильные стрессовые ситуации?
Ні, крім війни нічого, я з Миколаївської, то пару раз прилітало не так далеко, всім домашнім було страшно
ФФФФристайла• 04 февраля в 22:44
Ответ дляКому там слова не давали
Слава богу!
Дитина ваша зловживає солодким і вуглеводами, тому такий інсулін циркулює в крові постійно. І це погано, бо відкладається в жир. Далі гірше.
Лгин• 04 февраля в 22:55
Ответ дляКому там слова не давали
Посоветуйте автору хорошего врача, который подростками занимается.