Добра всем!• 04 февраля 2025
Діарея останні 3год кожні 10-15хв
Все, що п´ю виходить. Здається, ніби в роті не вистачає слини. Чи не пора вже лягати в лікарню на капельниці?
Добра всем!
• 05 февраля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Як сьогодні почуваєтесь?
Сьогодні краще, дякую. В животі ураган, все булькотить. Випила атоксіл, чекаю, щоб ентерол прийняти.
Янгол в камуфляжі• 06 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
Как у вас дела, автор?
Добра всем!
• 06 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Как у вас дела, автор?
Дякую, краще. Я зрозуміла свою помилку - не треба було після кожної діареї пити багато води. Сама собі робила гірше. Поруч знайшла медсестру і вона 2 дня мені крапельниці поставила, бо вже зневоднення було.