begovelik• 05 февраля 2025

Яку державу пропукали!

Стільки всього мали на момент отримання незалежності. Як думаєте, що пішло не так. Чи могли українці щось зробити інакше, щоб не лишитися за 35 років у розбитого корита?
Потужная Нюхоморша• 05 февраля 2025
Пропукаем ещё больше, можете не сомневаться.
Мир Регланов и Футболок• 05 февраля 2025
Чого це у розбитого?
Ми здобули зараз дуже багато.
Наприклад: усвідомили, що ми НЕ єдиний народ з москалями, як в 90-ті вважала більшість населення України.
Зараз з України виїхало багато тих, кому не цікава Україна. Це теж добре.
Далі будуть у нас розвиватися оборонні технології. Даже під час війни. Тож і ’корито’ наше не буде порожнім.
А головне те, що народ зрозумів, що не треба голосувати ’по пріколу’.
Gouache• 05 февраля 2025
Пішло не так із першими виборами. З Чорноволом шанси на виживання могли бути вищими.
wer-inn• 05 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Чого це у розбитого?
Ми здобули зараз дуже багато.
вы писатель-фантаст?
Ответ дляwer-inn
вы писатель-фантаст?
Я реаліст.
І добре пом´ятаю к СРСР, так і 90-ті. Є з чим порівнювати. Є про що згадувати.
Заміж я вийшла ще при радянській владі.
Дафна• 05 февраля 2025
Автор, согласна с вами.
Столько всего иметь на старте и так бездарно про₴рать. 2 моря, горы, полуостров, большая красивая страна.
Просто каждый раз у власти были люди, которые хотели только набить карманы с лозунгом «после нас хоть потоп».
Грустно.
ivnata• 05 февраля 2025
О, матрьошки опанували українську? Зрозуміли нарешті, яка мова важлива і за якою майбутнє? Це прогрес, особливо тут)
TAM-rico• 05 февраля 2025
Відповідь очевидна. Кожного разу робили неправильний вибір. Як президента, так і народних депутатів. Маленькі країни Балтики не мали нічого. Де вони , і де ми. До війни українці їздили батрачити на них. Щось не те із мозком у більшості, коли потрібно робити вибір
DarkBlueSea• 05 февраля 2025
Тотальна корупція, олігархи - породження президентства Кучми. Й зараз розривають Україну: тим землі віддай, тим РЗМ
Seehund• 05 февраля 2025
Ответ дляGouache
Такой же бы коррупционер был бы, как и все остальные, у нас уже есть милый мальчик не из олигархов, честный политик, болеющий за нашу страну.)) Это наш менталитет, запах больших денег убивает на корню всю совесть.
cheryl• 05 февраля 2025
А нічого не змінилося. У 1991 му українці вирішили далі др*чити на совок і русню і обрали кравчука ( земля йому скловатою за здану ядерку).
Seehund• 05 февраля 2025
Ответ дляДафна
Автор, согласна с вами.
Грустно.
У нас иных ко власти и не приходит и вы бы туда попали, тоже бы о своих карманах не забывали.))
Kapitoshka7• 05 февраля 2025
Так, цього можна було уникнути однозначно. Зеленський - це найбільша помилка народу. Він вів абсолютно неправильну політику, його оточення абсолютно неправильне і продажне, що позначилося і на людях, і на самій країні. Українські чиновники наскільки корумповані, що вони своїм негативом заразили інші країни, навчили їх. Ніхто в державі з цим нічого не робить і надіємось, що пройде 100 років і кожному воздасться, бо це ненормально. Потім знову будуть кричати за що нам це все.
Як Волинська різня, ми їм не бачили, але вона є і це неприємна згадка для Польщі. Безневинні людські сльози просто так повз кожного винуватого не пройдуть.
Miss-Miss• 05 февраля 2025
Пішло не так від того часу, коли не обрали Чорновола
IrinnkA• 05 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Чого це у розбитого?
Ми здобули зараз дуже багато.
Так, і всі прилетять у Нью-Коростишів на міжгалактичний шахматний турнір
IrinnkA• 05 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Я реаліст.
Заміж я вийшла ще при радянській владі.
Я теж пам´ятаю і можу сказати, що навіть не знаю, захоплюватися рівнем вашого оптимізму чи посміятися з рівня вашої наївності
IrinnkA• 05 февраля 2025
Ответ дляivnata
Матрьошки на те і матрьошки, щоб ніколи українську не опанувати.
ivnata• 05 февраля 2025
Ответ дляIrinnkA
Опанували гугл-перекладач)
coch100• 05 февраля 2025
Пока ахметов неприкасаем ничего не поменяется
Valentina shop2020• 05 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Чого це у розбитого?
Ми здобули зараз дуже багато.
И быть такой наивной как вы,
Valentina shop2020• 05 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Я реаліст.
Заміж я вийшла ще при радянській владі.
Если вы реалист,неужели не видите. ,что сделали с Украиной,
И при чем ваш замуж....я поняла,вы очень древняя и память страдает
Ответ дляValentina shop2020
Я може і ’древняя’, але я точно усвідомлюю що я роблю в цій країні.

А що ви робите в Україні, якщо не вірите в її майбутнє?
Нащо ви з нами втрачаєте свій час?
Kapitoshka7• 05 февраля 2025
І додам, що враховуючи, що ще й народ, а не ракети рф руйнували культові споруди, то це взагалі на довгі роки мертва земля і не можу уявити яка має прийти людина щоб ця земля стала жива. Хто має пролити воду на мертву землю, це точно в найближчі 20-30 років ніхто не зробить. Купа прокльонів, дитячих сльоз, вдів, сиріт, матерів, у яких померлими цілі сім´ї під час виконання бойових завдань - і сини, і чоловік, це трагедія над трагедією, про зруйновані будинки уже мовчу, купа калік - не тільки старих, але і молодих, які могли б мати гарне, щасливе життя, могли одружитися, народжувати дітей, ті діти далі продовжувати рід і так далі. Купа втрачених по світу дітей з дитячих будинків. Замучених немічних стареньких. Екологічна катастрофа на довгі роки, є речовини які взагалі не можливо вивести з грунту, землі на яких велися бойові дії не тільки боєприпасами нерозірваними засипані, що погано, а і трупами, що, навіть, розмінувати землю, у ній високо над поверхнею розкладені трупи, а це нітрати і ТД... Психологічний стан людей, кількість психічно хворих. Це печаль, просто сумно. Народ так і не зрозумів простих речей добре там, де нас нема. І у сусіда краще - це хибна думка. Не буває ідеальних держав, завжди є нюанси, тепер українці розбилися по всьому світу і вони мають це дуже добре засвоїти і ще одне просте правило хто ти серед цих людей? Чи можеш ти стати з ними на один рівень? Міністром? Чиновником у місцевому муніципалітеті і ТД чи ти просто прибиральник або манікюрниця і повинен знати своє місце. В гостях добре, але вдома краще. Колись українці гнали злочинну владу, банду Януковича, тепер ЦЯ САМА БАНДА показала їм що таке справжня Європа і демократія і де краще, і гірше кожен мав можливість порівняти. Навіть небо було на стороні цієї банди, бо так молотити свій народ, рівняти з землею цілі міста точно треба якісь над сили і хочеться щоб українці менше вірили бабкам, гадалкам, тарошникам і всі тій нечисті, бо це не допоможе їм оживити мертву землю. Ні в історії, ні в притчах, ні в легендах нема написано, що сатана оживив когось, а от у церковних книжкам там когось оживляли, якихось мертвих. Народ програв державу граючи з дияволом. Не можна робити зло, організовувати його і потурати, зло не може бути без покарання але і ніхто не може бути суддею над людиною, тільки Бог. Якщо людині дано жити 6 років, то 66 ти їй не допишеш. Треба бути більш милосердним і менш меркантильним, егоїстичним, гоноровим. У кожній хитрості головне не вийти на самого себе.
Якщо українці це не засвоять зараз це, то перший, другий, третій майдани і війна десять років повинні вже на якій думки наводити, що щоб не робили, а результату нема. Треба до проблеми заходити з іншої сторони.

Державу явно хтось прокляв і так, що це надовго...
Valentina shop2020• 05 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок

Нащо ви з нами втрачаєте свій час?
Розкажіть,що ви робите в Україні,такого значущого
Valentina shop2020• 05 февраля 2025
Не придумала ще,думайте,аналізуйте....
Ответ дляValentina shop2020
Хоча б те, що поважаю Державу в якій живу.
На відміну від вас.
lilu1990• 05 февраля 2025
Не могли. У нас немає навичок державотворчості
lilu1990• 05 февраля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Чого у всіх бідах винуватий зеля? Я не розумію. Чого не говориться про 30 річну політику умиротворення і розкормлювання кгбешної криси? Чого меркель не вийде і не скаже шо вона курка? Її політика призвела до війни. Політика сша, демократів, які фінансували багато програм у росії - призвела до війни. Політика обами який закрив очі на анексію Криму- призвела до війни. Вони хтіли подружитись з кгбістами? Ну от і мають.

Політика усіх починаючи з Кучми і кравчука - призвела до війни. Найшли козла відпущення- зелю. Який за три роки має розгрести всьо шо навалювали 30 років з усіх сторін. Я його не ідеалізую і краще би він задумався - чи хватає йому компетенцій для президентства. Але винуватих тут - починаючи з Буша і кісінджера. Но все валять на зелю.
Seehund• 05 февраля 2025
Ответ дляKapitoshka7

Какой бред, что-то с рашкой ничего не происходит со времён голодомора.
Kapitoshka7• 05 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Тому що він винуватий. Ви це можливо згодом зрозумієте. Для нього війна - це просто заробляння грошей.