Форточка• 05 февраля 2025
Ча розслабити тіло після роботи?
Робота важка ,14 годин на ногах, після зміни, ніяк не можу заснути ,все тіло ще ніби в тонусі, м´язи натягнуті, очі і ті наче в очікуванні жмуряться, нервова щось чи що. Працюю довго, а оце лише останні пару тижнів помітила, і вночі прокидання по пару разів , що порадите?
Форточка
• 05 февраля 2025
Ответ дляКриниця щастя
Роботу не 14 годин
Нажаль не варіант(
Звоночек• 05 февраля 2025
Ответ дляФорточка
Нажаль не варіант(
Вихідних брати більше?
Організм виснажується. Треба відпочивати. Чарівниз пігулок не існує від перенавантаження. Нажаль
жижифреймут• 05 февраля 2025
Гаряча ванна, полежати ногами до гори(на стінку), самомасаж стоп з чимось розслаблюючим, можна аспирин ще випити, розслаблює м´язи
ДинамоКит• 05 февраля 2025
Масаж, нормована доза алкоголю, секс, музика для сна, нудна книжка (паперова).
Дещо з цих можна і в поєднанні за бажанням
Зараз живу в іншій країні, приймаю препарат гуаякуран ( Guajacuran) саме для розслаблення м´язів , препарат має накопичувальну дію, тобто допомагає не миттєво після першої пігулки. В Україні теж мала довгий час дуже напружену роботу і тепер тільки ці пігулки допомагають. Подивіться склад цього препарату і знайдіть аналог .
Або ж можна спробувати вітаміни магнію з великим вмістом , наприклад магнерот .
А от мозок звісно вночі так просто не виключити, тут вже треба дійсно якісь легкі заспокійливі