ДваДваВісім• 06 февраля 2025

Питання про фуфломіцини

Є версія, що вони незначною мірою все ж покращують перебіг грві. Но прийняти потрібно в перші години.
Чому саме так? Чим це пояснюється? Я про противірусні
Морская свинка• 06 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Але препарати про які я говорю - не вітаміни, а (здається) з інтерфероном
Тобто мають посилити імунітет в період потрапляння вірусу, а одже послабити його, а отже може пронесе і не буде затяжного бронхіту ітд, а лише температура та соплі , умовно
Ну то не фуфломіцини, а імуностимулятори.
Ума Палата• 06 февраля 2025
Ответ дляРассказница
Сюди також моєна додати ремдесевір та озельтамівір, ефективність яких доведена. Ну і РНК-препарати, там дослідження ще йдуть, але вже є успіхи.
Щодо цих препаратів - не дуже в темі. Загуглила. Якщо поверхнево, то, ніби, так, для деяких вірусів препарати мають доказану ефективність.
Вредняжка• 06 февраля 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Кажуть... А самой изучить вопрос?
оу, я вас чекала. вивчу і відрапортую вам, пишіть адресу куди звітувати
В кого тако було• 06 февраля 2025
Тема для срача? Полистайте ленту, Автор, заколебало писать недалеким людям с их непоколебимым мнением
автор ДваДваВісім • 06 февраля 2025
Ответ дляМорская свинка
Ну я розумію
Я намагаюся зрозуміти - чи є від них толк на 5-6-7 день хвороби (коли вірус і не ослабився на початку нічим, і вже призвів до, умовно, бронхіту)
Терапія бронхіту така-то, і чи додавати той імуностимулчтор є сенс чи вже ні.
Морская свинка• 06 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Ну я розумію
Мабуть ваше питання риторичне. Бо відповідь очевидна
Грушки-яблочки• 06 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Моя думка що вони ні від чого не помагають - маркетинг
при этом пишите що вони незначною мірою все ж покращують перебіг грві
автор ДваДваВісім • 06 февраля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ні. Моя думка що то нуль
А «є версія», я ж кажу що я іі висуваю
автор ДваДваВісім • 06 февраля 2025
Ответ дляМорская свинка
Ні не риторичне , хочу підтвердити або спростувати своє бачення , плюс послухати випадки, коли помогло (і з якого дня в тих випадках почали прийом)
Бабуся мороз• 07 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Как именно они работают с гриппом в вашей семье?
Не хотите попробовать,вместо афлубина и хеелевских шариков принимать аскорбинку 1500 в сутки, цинк, Д, пить много воды, чая, компота и спать? Плюс элементарный и дешёвый парацетамол, если температура выше 38.5.
Поверьте, оно работает!
Чай с лимоном, мед, травяные отвары, хорошо увлажненный чистый воздух заменяют ещё и Амиксин, гропринозин, мефинаминку...
Вы шутите? 😳 Зачем мне то, что помогает Вам если у меня есть то, что помогает мне? Вы же не станете принимать то, что работает у меня? И не станете меня слушать, правда? По идее должны понимать, что Ваш совет, не к селу не к городу тому человеку, кто к Вам за советом не обращался.

Я очень рада, что Вам помогает аскорбинка и парацетамол. Продолжайте в том же духе👍
Бабуся мороз• 07 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Без проблем
То є правило приймати як тільки так і одразу
А якщо вже хвороба в разгарі або є вже ускладнення - то вже від таких препаратів ефіективності суттєвої нема? Ось в чому питання
Естественно, можно принимать как вздумается, а можно и по инструкции)))
Обычно если использовать что-то просто так от балды, не работает ничего 🤷‍♀️
автор ДваДваВісім • 07 февраля 2025
Ответ дляБабуся мороз

Може і не жартує
Просто набор вітамінів, режим і пиття - вам не шкодить з «хімічної» точки зору
А оті препарати, хто знає. Нирки, печінка - все що приймає участь у засвоєнні, страждають.
Я от і думаю. Бо приймати вітаміни і лежати в ліжку - я не пробувала. А дитина взагалі як хворіє, то скаче
автор ДваДваВісім • 07 февраля 2025
Ответ дляБабуся мороз
Я запитуюююю!) знак не поставила)
НЕ одразу - є чи нема сенсу?
Бабуся мороз• 07 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Я запитуюююю!) знак не поставила)
НЕ одразу - є чи нема сенсу?
Я не знаю ответа на Ваш вопрос. Мы никогда не пробовали принимать НЕ по инструкции, начинать уже после того, как симптомы проявились во всю мощь.
У нас если кто-то чувствует, что подхватил вирус, состояние, вроде как могу заболеть. Начинает сразу принимать как советует производитель и не заболевает.
Бабуся мороз• 07 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Може і не жартує
Смешно. Спасибо.
Наверное не читали в аннотации к аскорбиновой кислоте, про одно из побочных действий, анафилактический шок? Набор синтетических витаминов не вредит? 😂 Про фитонутриенты что-то слышали?
Пипец… каких только понятий не встретишь) на Советчице.

А к парацетамолу аннотацию хорошо изучили?
автор ДваДваВісім • 07 февраля 2025
Ответ дляБабуся мороз
Смешно. Спасибо.

То ви скажете чи ні те, що я конкретно питаю?
Бабуся мороз• 07 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Чем Вам не подошел ответ 44?