lilu1990• 06 февраля 2025

Ви про це здогадувались?

Маю інсайт від психологині, знайомої. Задумалась. Майже всі відносини співзалежні або контрзалежні, переважна більшість пар: істероїдна жінка і холодний відсторонений чоловік або навпаки. Чоловіки які вибирають собі "голосних, аб´юзивних" жінок (що принижують, психують, капризують) - проходять сценарії, які не пройшли в дитинстві зі своєю матір´ю. Короче вибирають тих хто схожий на матір. Так само у жінок. Нормальні здорові стосунки рідкість, бо більшість пар це різні форми садомазохізму і співзалежності. Люди проходять свої непройдені уроки.

В кіно і піснях зображений переважно істероїдний варіант кохання з бабочками і всякою іншою фігньою. Він самий популярний. І те що прийнято називати коханням, нам нав´язали істероїди з їхнім викривленим баченням реальності.
А_я_ЛОЖУ!• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Нормальні рівні стосунки правда скучні доволі і передбачувані

На таке би в кінотеатр не ходили
Посмотрите старые черно-белые фильмы. Там никто никого не насилует, не бьет и тем не менее фильмы интересные.
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
И что она сделала когда узнала? Развелась и подала в суд. Нормально.
Ніт. Що цікаво. До цього всього - довести справу до суду її спонукала їхня спільна донька. Жизель до кінця виправдовує чоловіка (ну він же був такий дбайливий) і доказує доньці що він не міг її насілувать (бо його підозрюють і в насильстві над донькою). Це все їхня дочка описує в своїй книзі. Вона не розуміє чому матір досі захищає свого чоловіка
ЛЮБА• 06 февраля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Так я и не написала, что изменила его. А разобралась сама В СЕБЕ.

Вы же тоже написали:’Я конечно же выбирала, и внешне и внутренне , 2 разных человека , я че дура по граблям топтаться !’

И можно было додумать, что 2 разных у вас одновременно - муж и любовник.

Но я исхожу, что прежде, чем подумать плохо - подумать хорошо
Почему муж и любовник ? Может 2 парня , хотя их вообще-то 4 было )))
пу_пугренчик• 06 февраля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
ЛЮБА не поняла тему обсуждения, я заметила, с ней смысла обсуждать не вижу
Бывает )
А_я_ЛОЖУ!• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
50 відтінків сірого, Сумєрки, 3 метра над рівнем неба - чисто аб´юзивні стосунки, які прийнято називати справжнім коханням
Кто называет 50 оттенков серого и Сумерки любовью? Сказка про вампиров и серая мышь, которую проследовал богач? Последнее вообще фантазия чистой воды. Никто не называет эти фильмы любовью.
Секс-Бомба• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Я до речі згадала на цьому фоні слова одного друга, який виявляється в молодості зустрічався і жив з дівчиною. Я знаю лиш його теперішню жінку, трохи стервозну і авторитарну. Та його колишня за його словами була спокійна, у них не було значних скандалів і все було рівно. Через це, як він сказав, він її кинув і одружився вже на цій, теперішній. Йому просто було скучно
В мене теж э така історія знайомого, при чому він сам так і розказує. Я і запитала про маму - він підтвердив
ЛЮБА• 06 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Так это почти всем нравится, я триллеры люблю, особенно психологические, чтоб нервы пощикотать, но это ведь не значит, что хочу быть маньяком или психопатом )
А вы только мелодрамы смотрите ?)
Фантастику , боевики , ужастики ну и детективы . Мелодрамы бррр
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляЛЮБА
Який жанр вам подобається?
Оце так цабе• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

На таке би в кінотеатр не ходили
Мені подобається така ’скука’
Та прям багіня• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Я з нею майже згодна, дивлячись на те як люди вибирають собі пару
і що? все в світі можна проаналізувати з точки зору науки (в даному випадку - психології). когось хвилюють відносини, вони займаються, розбираються, а кому гарно як є, або не знають що можна змінити
пу_пугренчик• 06 февраля 2025
Ответ дляЛЮБА
Ну вы же при этом не хотите повторять в жизни сценарии ужастиков и детективов, правда ?)
Вот и люди смотрят фильмы про абьюз в отношениях и качели, просто ради разнообразия, интереса, а не чтоб это повторить )
Анонім Завгосп• 06 февраля 2025
Ответ дляОбращеница
Скажімо так, тоді людям з нездоровими стосунками буде боляче дивитися на цей фільм :)
Фе факт. Бо без абьюза їм то скучно.
ЛЮБА• 06 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Знаете иногда прям руки чешутся повторить сценарий ужастиков и боевиков , но останавливает только уголовный кодекс …
Есть такие люди которые повторяют абьюз и прочую дичь , нравится им …
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я не дивлюсь, я слухаю аудіокниги, подкасти різні, бо багато часу в дорозі проводжу
Медсестричка• 06 февраля 2025
Дуже багато пар складаються випадково - познайомились, закрутилось-завертілось, дівчина завагітніла, одружились і тягнуть ту лямку. ’А до шлюбу він був не такий!’ Мова про якісь ’сценарії’ взагалі не йде, чистий випадок. Про типологію можна говорити у пар, які довго зустрічалися, та і то, при умові, що кожен не грав роль, а був собою.
автор lilu1990 • 06 февраля 2025
Ответ дляМедсестричка
Закрутілось завертілось теж не на рівному місці. Невербальні знаки - походка, постава, погляд в очі, темп мовлення, сила голосу і т.д. - більше інформації нам дають ніж вербальні
Секс-Бомба• 06 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
А вы только мелодрамы смотрите ?)
Смотришь и радуешься:’Хорошо, что не со мной такое’
Секс-Бомба• 06 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
На думку автора, Ви не можете знати, спокійно Ви прожили чи ні, бо Вам психолог це не потестив
Ну не перекручуйте - у більшості пар, а не у 100%
Король дивана• 06 февраля 2025
Ответ дляОбращеница
1) Співзалежні стосунки - це зовсім не те, що ви описуєте. Це алкоголік і його жінка, яка залежить від його алкоголізму.

2) Будь-які стосунки за визначенням впливають на нас певним чином, тому ці стосунки змінюють нас, партнера, все навколо.

3) ну це ж логічно, що якщо в парі один любить говорити, а інший слухати, то це вже пункт, який додає шанси на тривалі стосунки. Так само, якщо хтось любить дубасити, а інший страждати.
Я вот тоже не понимаю, почему просто зависимость начали называть СОзависимостью. Все отношения, в которых есть зависимость, теперь называют созависимыми.
Хотя термин созависимости - это о другом, это то, что вы описали
тяжкаялюдина• 06 февраля 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Інтуїція :)

Те, що ми з вами пишемо під анонімом у її темі, означає відсутність автора цього самого кружечка.
Дякую за пояснення.