Карамбулкул• 06 февраля в 14:47

Пятидесятники у чехії

Добрий день. Хто знає по цій темі. Якщо дівчина із сім‘ї пятидесятників виїхала до Чехії, то яку допомогу їй можуть надати саме пятидесятники? Можливо, окреме житло чи ще щось
автор Карамбулкул • 06 февраля в 15:17
Ответ дляSvitlo_
Може своїм життям краще зайнятись? Я п´ятидесятниця і мені б було дивно, якби моя подруга світська цікавилася для мене квартирами халявними.
Як так, то краще б відповіли по темі , а не….
Секретница• 06 февраля в 15:19
Знаю, что ещё до войны из организации протестантов-харизматов (бывший пастор Аделаджа) выезжали по какой-то своей церковной линии в США и там жили и работали на эту же церковь. Подробностей не знаю.
Думаю что эту информацию по Чехии можно в региональном офисе уточнить)
Леді Душка• 06 февраля в 15:19
Думаю, что Ваша подруга точно может узнать больше через свою общину,чем здесь на форуме
Svitlo_• 06 февраля в 15:20
Ответ дляКапризулька
Так реально, знаю так бабтисты поехали в свою общину в Германии . Схема явно рабочая ))
Їм дали житло у власність?
Леді Душка• 06 февраля в 15:21
Ответ дляSvitlo_
Їм дали житло у власність?
У власність??? Ні, хто ж житло подарує. Живуть десь в їхньому таборі, житло для родини безкоштовне
Svitlo_• 06 февраля в 15:24
Ответ дляКарамбулкул
Бо питання смішне. Ну хто може дійсно дати відповідь на питання. Як Бог влаштує вашій подрузі так і буде. Бо немає рецепта для всіх. В Чехії немає церков нашого п´ятидесятницького союзу як в Німеччині чи США. Але якщо вона відомий на Україні служитель чи вдова з купою дітей їй звісно допоможуть. А як одинока пані, то завади та прибирання в Чехії її шлях.
автор Карамбулкул • 06 февраля в 15:25
Ответ дляSvitlo_
То там же написали, що в сімью можуть взяти жити безкоштовно
Svitlo_• 06 февраля в 15:25
Ответ дляЛеді Душка
Немає в баптистів таборів як і в п´ятидесятників.
Svitlo_• 06 февраля в 15:25
Ответ дляКарамбулкул
Можуть взяти, а можуть і не взяти.
автор Карамбулкул • 06 февраля в 15:31
Ответ дляSvitlo_
Можуть взяти, а можуть і не взяти.
А чого ж не візьмуть? Це ж свої
Svitlo_• 06 февраля в 15:40
Ответ дляКарамбулкул
А чого ж не візьмуть? Це ж свої
Як чого? Ні в кого не проявиться бажання.
Леді Душка• 06 февраля в 16:01
Ответ дляSvitlo_
Нехай не табір. а резервація, мається на увазі, що там де живуть всі з їхньої громади Але житло у власніть ніхто не дає, це було б прикольно приїхав, а тобі квартира чи будинок у Німеччині , у власність. Це двоюрідний брат мого чоловіка, а я з ними не спілкуюся, знаю що вони їх прийняли там свої і надали житло, де живуть всі з їхньої громади. Не працюють, живуть на виплати,як і більшість біженців в Німеччині.
Svitlo_• 06 февраля в 16:30
Ответ дляЛеді Душка
Немає жодних резервацій. Не видумуйте.
Леді Душка• 07 февраля в 13:15
Ответ дляSvitlo_
Немає жодних резервацій. Не видумуйте.
Ви не розумієте ,що я називаю це так, а не воно так є. Так, вони живуть там, де більшість з їхньої віри. Тому я це так називаю , а не офіційна назва
Svitlo_• 07 февраля в 17:32
Ответ дляЛеді Душка
Немає такого ні в Германії, ні в США.
На циголках• 08 февраля в 21:32
Ответ дляSvitlo_
Немає такого ні в Германії, ні в США.
а в яку саме церкву ви ходите? шукаю молитовної підтримки...
Svitlo_• 08 февраля в 22:35
Ответ дляНа циголках
ХВЄ. По народному п´ятидесятники консервативні.
На циголках• 08 февраля в 22:42
Ответ дляSvitlo_
https://youtu.be/uy7C4Mre0q8?si=ZaQ_ywmzTVdfs7Lk
дякую за відповідь!