Вся така шо куди там• Изменено 14 сентября в 16:12
Їду в Чехію в кінці жовтня на автобусі- що потрібно знати? Якісь нововведення?
Що там по Польщі
Знаю шо вони там кожен раз щось придумують
Треба мати готівку обовязково?
З Києва
Дуже дякую всім за поради
Треба мати готівку обовязково?
З Києва
Дуже дякую всім за поради
Трейдер кріпти• 14 сентября в 16:12
Нововведення це те, що введеться за пару днів до поїздки, а не за місяць чи два
АБВГДейка• 14 сентября в 16:12
наличку и раньше нужно было иметь, вроде как в это время будет уже фиксирование пересечения границы по новым правилам
Поміркована думка• 14 сентября в 16:12
Наличка вам понадобится, особенно мелочь в туалетах.
Ну и запрещенку не стоит везти, даже любимой подруге домашнее сало, и штраф заплатите , и время потеряете, и весь автобус вас будет ненавидеть
ША! я прийшла!• 14 сентября в 16:35
А чому на автобусі? Дуже довго кордон проходити. Легше потягом, як не крути
Марічка• 14 сентября в 16:43
Рекомендації від Посольства України в Польщі.
📢 Правила перетину українсько-польського кордону для громадян України
Щоб в’їхати або виїхати з Польщі, потрібен дійсний закордонний паспорт та відповідність низці вимог.
🛂 Документи
✔ Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (біометричний).
✔ Паспорт має бути:
· дійсним щонайменше 3 місяці після дати в’їзду/виїзду,
· виданим не більше ніж 10 років тому.
⚠️ Продовжений паспорт можна використовувати, якщо його загальний термін дії (з урахуванням продовження) не перевищує 10 років і тільки для в’їзду в Україну.
⚠️ Продовжений паспорт не можна використовувати для виїзду з України за кордон.
⚠️ Дані дитини у паспорті батьків ❌ не дають права перетину кордону – у дитини має бути власний паспорт.
💶 Фінансові умови
Для перетину потрібно мати кошти на утримання:
· мінімум 75 злотих на добу (або еквівалент у валюті).
🚫 Обмеження
В’їзд до Польщі неможливий, якщо:
· ви внесені до Шенгенської інформаційної системи (SIS) з метою відмови у в’їзді;
· вважаєтесь загрозою для безпеки, громадського порядку чи здоров’я.
📝 Візові вимоги
· Біометричний паспорт → віза не потрібна.
· Небіометричний паспорт → потрібна віза.
· Посвідчення на повернення в Україну → потребує візи.
🔹 Якщо документ виданий консульством України у Польщі – віза не потрібна для повернення в Україну.
🛂 Документи
✔ Паспорт має бути:
· виданим не більше ніж 10 років тому.
💶 Фінансові умови
🚫 Обмеження
В’їзд до Польщі неможливий, якщо:
📝 Візові вимоги