Садова гойдалка• Изменено 07 февраля в 08:52

Чи ділитесь ви своїми лікарями і тп

Цікаво, чи ділитесь ви своіми контактами класних лікарів, манікюрниць, косметологів і т п в мережі? Саме не з друзями, а з незнайомими по факту вам людьми ( мережа чи колеги- не знаю)
В мене класний ортодонт, знайшла по рекомендації подруги
Але записати до неї дитину ще той квест, а це треба робити кожний місяць ( брекети)
Було таке, що запису чекала три тижні вже з другою дитиною, перший раз на зліпки чекала, потім ще на встановлення пластини
Все розтягнулось на два місяці
Якщо мене будуть просити поділитись контактом- не поділюсь
Те саме помічала з іншими лікарями і майстрами буває

А у вас як?
Мудрецыха мира• 07 февраля в 08:54
як можна довіряти незнайомій людині? нащо мені її поради та контакти
Герцогиня• 07 февраля в 08:55
Зі мною тут люди безкоштовно сторонні люди діляться контактами гарних спеціалістів. А вже записуватися до того, до кого важко записатися, чи ні, я сама вирішую
Засомневаю• 07 февраля в 08:55
Человек человеку волк. Каждый греет свою жопу. Среди всего этого говна есть редкие жемчужины, конечно,как исключение
ЖаннаНеАгузарова• 07 февраля в 08:55
Как меня научила жизнь, ни с кем лучше ничем не делиться, даже с друзьями, потом ещё и недовольные обязательно будут
Молчалка• 07 февраля в 08:56
Ля ты крыса)))
Ашолюдискажуть• 07 февраля в 08:57
Так. Окрім косметолога. Її прайс і так досить високий. Більше клієнтів - вища вартість.
Так з репетиторами сталося. Розрекламували, а тепер оплачую вище середнього по місту))
НуКаНаКа• 07 февраля в 08:58
Делюсь
Психологічка• 07 февраля в 08:58
Так, ділюсь. І тут на порадниці також. Мені не шкода. Але у більшості менталітет, я напружувалась, шукала, хай й інші свої шишки наб´ють
Ашолюдискажуть• 07 февраля в 09:00
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
100%
Знайома розповіла про те, що її подруга хотіла віддати свою дитину на гурток, де займається донька знайомої. Звісно, що та весь час нахвалювла і та також захотіла. Після другого заняття її подруга сказала, що це жахлива вчителька і треба бути тупим, щоб у неї займатися.
Твердая валюта• 07 февраля в 09:02
Ні,бо потім все погано і не влаштовує
ЖаннаНеАгузарова• 07 февраля в 09:02
Ответ дляАшолюдискажуть
100%
Отож, потом выслушивать «ой, твой специалист/парикмахер/учитель г-но, лучше бы я к старому пошла» кому это надо))
Черговий по кухні• 07 февраля в 09:02
Тут рецептом фірмового салату принципово не діляться, раптом мужик втече, а ви про лікарів з чергами :)
ПАЦАНКА О• 07 февраля в 09:03
Тільки стоматологом ні - він сам просив не ділитись.
Інші так і ділилась і знаходила тут
Герцогиня• 07 февраля в 09:03
Ответ дляАшолюдискажуть
100%
І що? Сказала й сказала
Сапай вазони• 07 февраля в 09:04
Да.
И здесь делюсь.
Хорошо, если по моей рекомендации человеку окажут качественную услугу.
Черговий по кухні• 07 февраля в 09:04
Ответ дляПсихологічка
Мені теж це смішно.

Так само смішно ’раптом я пораджу, а комусь не сподобається, я буду винувата’. Це все від комплексів.
Черговий по кухні• 07 февраля в 09:05
Ответ дляГерцогиня
І що? Сказала й сказала
Ви що? Що ж люди-то подумали ? Ай-айай....
Пишу каліграфічно• 07 февраля в 09:05
Ділилась неодноразово в інста, зі знайомими. Мені завжди знаходилось місце спеціалістів, особливо коли ті дізнавались, що я рекомендувала. Короче мені не жаль, інколи сама потребую рекомендації. І зі мною так само ділились люди.
З царем в голові• 07 февраля в 09:05
Поделилась с родственницей мужа контактом репетитора по английскому, теперь выслушиваю, нам подняли оплату, а вам не подняли🙈, а почему, а поговори 🤢
Черговий по кухні• 07 февраля в 09:07
Ответ дляСапай вазони
Да.
И здесь делюсь.
Я багато чого класного знайшла за порадами тут. Дещо дійсно мені не підійшло, але я ніколи не вважала, що за мій вибір, навіть за чужою рекомендацією, несе відповідальність ще хтось окрім мене. Я наважилася дослухатися, ніхто мене не змушував, це моя відповідальність.
Карусель-весель• 07 февраля в 09:10
Ответ дляЧерговий по кухні
а как же ласковая тюля, касаточка и маничка? от сердца оторвали?
Ашолюдискажуть• 07 февраля в 09:11
Ответ дляГерцогиня
І що? Сказала й сказала
Неприємно. Виходить, що дитина знайомої тупа, бо ходить до тієї вчительки.
Черговий по кухні• 07 февраля в 09:11
Ответ дляКарусель-весель
Це справжня філантропка, таких одиниці!
автор Садова гойдалка • 07 февраля в 09:12
Ответ дляМудрецыха мира
Ну от мене на днях в мережі просили поділитись контактом ортодонта. Обговорювали в профільній групі лікування
Доречі про мого ортодонта я також знаходила відгуки в мамських групах Фб
Де створюють тему « порекомендуйте» і купа відповідей
автор Садова гойдалка • 07 февраля в 09:13
Ответ дляГерцогиня
Ви тему не прочитали уважно
автор Садова гойдалка • 07 февраля в 09:14
Ответ дляМолчалка
Ля ты крыса)))
Поділиться контактом вашого лікаря-пстхотерапевта
На циголках• 07 февраля в 09:14
Ответ дляЧерговий по кухні
Мені теж це смішно.

У вас просто не было таких ситуаций. Это реальное неприятно когда потом тебе рассказывают, что ’мне твой стоматолог плохо сделал’ или ’мы были у того тренера, нам не понравилось’
автор Садова гойдалка • 07 февраля в 09:16
Ответ дляНа циголках
Саме так
Я коли рекомендую друзям, то кажу, що гарантій не даю
Черговий по кухні• 07 февраля в 09:18
Ответ дляНа циголках
Звісно, що в мене були такі ситуації. І я навпаки рада, що вони проявили неадекватних людей, від яких потім знаєш, чого очікувати як мінімум, перестаєш спілкуватися як максимум.
Тут как тут• 07 февраля в 09:27
Я колись завдяки форуму знайшла гарного лікаря, дякую тим людям, що діляться контактами