Жертва интернета• 07 февраля в 11:27
Виїхати і почати життя з нуля з дітьми
Що чекає?Оренда,важка праця,дітей вчити.Мову,якісь документи зробити в тій країні.А якщо здоров´я не дуже,чи реально це все витягнуть там?
Perfect look• 07 февраля в 11:52
Ответ дляЖертва интернета
Я не зможу вивчити мову,надто складна,я не знаю мов.
То едьте и сидите тогда на пособиях, пока лавку не прикроют. Это ваш единственный вариант.
Жертва интернета
• 07 февраля в 11:53
Ответ дляЖинси на дитину
я сама з двома дітьми, хотіла іхати в Чехію (дитина трохи знає чеську), але мови не знаю, знайома каже що з роботою кидають, другій дитині 6 років. Знайомі всі повернулись назад. От сиджу і думаю - треба щось міняти, але якось все це мені лячно :(
з + в мене є робота, та квартира
У мене теж двоє,квартира своя і робота є.Батьки в селі.
Жинси на дитину• 07 февраля в 11:53
Ответ дляPerfect look
Если есть жилье и работа, то смысл ехать ? В Чехии это пахать на сьем и скудную еду.
Надо было или раньше ехать туда где пособия, учить язык, подтверждать диплом или уже и дальше сидеть. То время уже прошло, когда еще годы можно было сидеть на пособиях и интегрироваться. Тем более в Чехии нет помощи, сейчас считай это только Германия и то неизвестно на сколько.
Не выезжала, если что
малий боїться сильно,
Perfect look• 07 февраля в 11:54
Ответ дляЖинси на дитину
малий боїться сильно,
Чего именно ? Ехать или оставаться ?
Раздражевская• 07 февраля в 11:54
Ответ дляНульовий сантиметр
А чого ви туди їдете?
Хочется экстрима. Надоело жить в 200 кв метрах с видом на Днепр, получать 4 к долл за полдня, дети ноют в частной школе
ДА да да• 07 февраля в 11:54
Ответ дляPerfect look
Чего именно ? Ехать или оставаться ?
Взрывов скорее всего ребенок боится(
Жертва интернета
• 07 февраля в 11:54
Ответ дляВсміхайлик
Ви якась блаженна, судячи з відповідей.Ні на питання відповісти, ні самій план скласти на майбутнє .Як ви думаєте з таким мисленням в іншій країні жити?
Я не була за кордоном.От і запитую у людей.Навіщо ви мене ображаєте?Я ввічливо спілкуюсь
Жинси на дитину• 07 февраля в 11:54
Ответ дляPerfect look
Чего именно ? Ехать или оставаться ?
вибухів :(
З царем в голові• 07 февраля в 11:55
Ответ дляЖертва интернета
Діти неповнолітні,різнополі
прямо королева драмы, работаю в офисе , на все хватает
Ждун с Нибиру• 07 февраля в 11:55
Ответ дляЖертва интернета
При чому тут закордон
Ви тут зараз не можете 2+2 скласти
ДА да да• 07 февраля в 11:55
Ответ дляЖинси на дитину
вибухів :(
Тогда без вариантов выезжать! Ментальное здоровье ребенка - на первом месте
Жертва интернета
• 07 февраля в 11:56
Ответ дляЖена сантехника
Яка сума у Вас є зараз?
Батьки дадуть на дорогу і,можливо,місяць зняти житло.А як там оренда?
Я такая наивная• 07 февраля в 11:57
Ответ дляЖертва интернета
Вот вам и ответ на ваш вопрос
Perfect look• 07 февраля в 11:57
Ответ дляЖинси на дитину
вибухів :(
У вас фронт близко ? Или он ракет, дронов боится ? В каком вы городе ?
Раздражевская• 07 февраля в 11:57
Ответ дляЖертва интернета
Пользуйтесь народной мудростью: где родился, там и пригодился. Никуда вы не поедете, потому что 0 организации, 0 планов, 0 мотивации.
Жертва интернета
• 07 февраля в 11:58
Ответ дляГолубая фишка
Прорахувати можно зараз тільки Німеччину. Де досі платять допомогу. На дорослого 560 євро. На дітей +/- також.
Але у них 23 лютого вибори. Є вірогідність, що вини перестануть надавати тимчасовий прихисток та скоротять утримання для всіх.
Ну і реалії: там де є робота - житло дороге і важко знайти.
Там, де є житло - це села, з якіх тяжко вибратися та найти роботу.
Так що в Німеччині добре тим, кому вже нічого втрачати в Україні.
По факту: якщо ви в Україні живете в злиднях - вам в Німеччині буде жити краще.
Живемо,але не шикуєм
Khmelnichanka• 07 февраля в 11:59
Ответ дляЖинси на дитину
малий боїться сильно,
Тоді однозначно їдьте.
В ту ж Німеччину.
З голоду не помрете і дитина не буде чути вибухів.
В ту ж Німеччину.
Жертва интернета
• 07 февраля в 11:59
Ответ дляPerfect look
Так если подпишут перемирие, то это все прикроют и домой попросят. Я об этом. Но таки да, единственное место куда автор может ехать сейчас, это Германия.
А якщо я поїду в Америку чи Канаду?Кажуть,там добрі зарплати
Perfect look• 07 февраля в 11:59
Ответ дляЖертва интернета
Какая аренда, ваш максимум это Германия и пособия, пока дают.
Куда вы собрались на работу и аренду, без языка, после работы в сэконде? Или дома сидеть или Германия
Perfect look• 07 февраля в 12:00
Ответ дляЖертва интернета
Живемо,але не шикуєм
А где вы собрались шиковать, без знания языка и даже возможности его выучить ?
БершкомангоЗар• 07 февраля в 12:00
Ответ дляЖертва интернета
А почему не в Монако? Там вообще все миллионеры, и себе найдете нового папку детям, там же все мужчины мечтают о наших беженках с детьми.
Khmelnichanka• 07 февраля в 12:00
Ответ дляЖертва интернета
Ви тролите зараз? Скажіть чесно . Бо ми якось повелись всі….
Жертва интернета
• 07 февраля в 12:01
Ответ дляPerfect look
Дякую.
Крим мій• 07 февраля в 12:06
Автор, виходячи з Ваших вихідних даних, які описані в цій темі, то Вам є сенс їхати, якщо вже їхати, тільки в ту країну, де можна отримати соціал. Бо жодної оренди Ви, походу, не здужаєте. Але враховуйте, що без знання мови, якщо Ви не висококваліфікований спеціаліст (а судячи з усього - ні), то Вам взагалі нічого не світить і повернетесь додому. Тому дуже подумайте, чи є сенс рипатись.
Жертва интернета
• 07 февраля в 12:08
Ответ дляКрим мій
Так мені і найліпша подруга каже
Невгамовна• 07 февраля в 12:09
Ответ дляЖертва интернета
Чи краще сидіти в своїй квартирі і ходити на роботу як зараз?
Если вы за 3 года никуда не выехали, то уже сидите дома
З царем в голові• 07 февраля в 12:10
Ответ дляЖертва интернета
на тролінг схоже, такі питання дорослі люди не задають
Колупалочка• 07 февраля в 12:11
Ответ дляЖертва интернета
Вам на месяц никто не сдаст по нормальным ценам, минимум полгода+аванс 1-2 месяца.