Жертва интернета• 07 февраля 2025

Виїхати і почати життя з нуля з дітьми

Що чекає?Оренда,важка праця,дітей вчити.Мову,якісь документи зробити в тій країні.А якщо здоров´я не дуже,чи реально це все витягнуть там?
автор Жертва интернета • 07 февраля 2025
Дуже прошу,прорахуйте мені хоч приблизно на що розраховувати,не загальними фразами.
Ждун с Нибиру• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
500 грн
вентиляторная• 07 февраля 2025
Автор, краще сидіть тут.
Можна цифри?
Поумничка• 07 февраля 2025
Удалено администрацией...
Perfect look• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Скільки я буду отримувати і ким влаштуюсь?Скільки оренда і прожиття?
Ваше образование, опыт работы, знание языков и тогда можно будет примерно обозначить, что вам светит
Вельшановна• 07 февраля 2025
А якщо вік 40+, то тим більше перспективи не ахті.
БершкомангоЗар• 07 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Уже и не надо. Что тут просчитывать, если у автора дважды два не вяжется? Даже толчки мыть в Европах не возьмут.
Perfect look• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Можна цифри?
100500 млн!
ДА да да• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Не можу я прорахувати.
Тогда едьте в Германию, серьезно, там все уже просчитано и схема отлажена. Посчитано сколько нужно денег семье чтоб прожить, сколько на аренду, медстраховку и т.п. Будете язык учить, диплом подтверждать, государство будет поддерживать первое время. Джобцентр дает консультации и по работе, и по образованию, один на один Вы не будете. А дальше соориентируетесь. Для вас я вижу только такой вариант
Жинси на дитину• 07 февраля 2025
я сама з двома дітьми, хотіла іхати в Чехію (дитина трохи знає чеську), але мови не знаю, знайома каже що з роботою кидають, другій дитині 6 років. Знайомі всі повернулись назад. От сиджу і думаю - треба щось міняти, але якось все це мені лячно :(
з + в мене є робота, та квартира
Ждун с Нибиру• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Можна цифри?
Голубая фишка• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Не факт, що ви взагалі знайдете роботу. Даже чорнову.
Тому люди і їдуть туди, де є фінансова допомога біженцям.
Всміхайлик• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Прорахуйте,будь ласка.
Ви якась блаженна, судячи з відповідей.Ні на питання відповісти, ні самій план скласти на майбутнє .Як ви думаєте з таким мисленням в іншій країні жити?
Тектологиня 80lv• 07 февраля 2025
Кожного дня ця тема🤦🏻‍♀️ ніхто ніде нас не чекає, за кордоном свої проблеми, дома найкраще
Жена сантехника• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Чи краще сидіти в своїй квартирі і ходити на роботу як зараз?
Вам просто нудно, пригод захотілося? Ну поїдьте.
Блондинка в Шоколаде• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Я не хочу фізично.Але сидяча мені не світить
Якщо немає мови країни , де ви зібралися , то важко буде і дітям також. А якщо сподіваєтеся на повне самостійне забезпечення, потрібно мати з собою гроші. Де збиралися працювати, жити , навчатися маєте інформацію ?
Perfect look• 07 февраля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
з + в мене є робота, та квартира
Если есть жилье и работа, то смысл ехать ? В Чехии это пахать на сьем и скудную еду.
Надо было или раньше ехать туда где пособия, учить язык, подтверждать диплом или уже и дальше сидеть. То время уже прошло, когда еще годы можно было сидеть на пособиях и интегрироваться. Тем более в Чехии нет помощи, сейчас считай это только Германия и то неизвестно на сколько.
Не выезжала, если что
Блондинка в Шоколаде• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Може ще за вас і попрацювати ?
ДА да да• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Пост 40
Жена сантехника• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Яка сума у Вас є зараз?
ДА да да• 07 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Не выезжала, если что
В Германии все до сих пор это есть, и пособия, и компенсация аренды жилья, и курсы В1 для новоприбывших - это минимум год, сразу в омут с головой не кинут) это Германия)
Жена сантехника• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Можна цифри?
Яка у Вас освіта, досвід роботи, яку мову знаєте?
Ответ дляPerfect look
Родила рано,не вивчилась.Працюю продавчинею на секонді
Perfect look• 07 февраля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Може ще за вас і попрацювати ?
-Посчитайте мне приблизительно.
-Ок, напишите ваши вводные.
-Двое разнополых не совершеннолетних детей.
Занавес 🤣
Надеюсь, что автор тролль )
ДА да да• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Конечно ехать в Германию, Вы ничего не потеряете. В Германии можно бесплатно учиться на аусбилдунге, возможно еще и неплохое образование получите. Все в ваших руках
Ответ дляДА да да
Я не зможу вивчити мову,надто складна,я не знаю мов.
Голубая фишка• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Прорахувати можно зараз тільки Німеччину. Де досі платять допомогу. На дорослого 560 євро. На дітей +/- також.
Але у них 23 лютого вибори. Є вірогідність, що вини перестануть надавати тимчасовий прихисток та скоротять утримання для всіх.

Ну і реалії: там де є робота - житло дороге і важко знайти.
Там, де є житло - це села, з якіх тяжко вибратися та найти роботу.
Так що в Німеччині добре тим, кому вже нічого втрачати в Україні.

По факту: якщо ви в Україні живете в злиднях - вам в Німеччині буде жити краще.
Perfect look• 07 февраля 2025
Ответ дляДА да да
Так если подпишут перемирие, то это все прикроют и домой попросят. Я об этом. Но таки да, единственное место куда автор может ехать сейчас, это Германия.
ДА да да• 07 февраля 2025
Ответ дляЖертва интернета
А вы пробовали иностранный язык учить? Тогда только в Украине сидеть, какие варианты? Куда бы Вы не поехали - придется учить язык страны. Для меня лично немецкий легче чем английский)