Жертва интернета• 07 февраля в 11:27
Виїхати і почати життя з нуля з дітьми
Що чекає?Оренда,важка праця,дітей вчити.Мову,якісь документи зробити в тій країні.А якщо здоров´я не дуже,чи реально це все витягнуть там?
Рубаю олівлє• 07 февраля в 12:48
Ответ дляЖертва интернета
Я не хочу фізично.Але сидяча мені не світить
Щоб не фізично працювати, то маєте володіти мовою, мати освіту і досвід роботи.
Підтягніть, що не вистачає- і вперед, для відкрита люба країна.
Жертва интернета
• 07 февраля в 12:52
Ответ дляРубаю олівлє
Не має цього і не буде вже.
Жертва интернета
• 07 февраля в 12:53
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так все уже, скоро все назад поедут, защита до 26 года, а потом все льготы снимают, все пособия, вы потянете жизнь в Европе? Сможете на раб визе пахать? Или имеете вычоквплифицировпный уровень, свободное знание языков?
Не маю я цього
Жертва интернета
• 07 февраля в 12:55
Ответ дляСколько_мне_лет?
Видно же, что автор троль. А вы распинаетесь
Чого це я раптом тріль для вас?
Жертва интернета
• 07 февраля в 12:56
Не хочеться прокатати гроші ,які з неба не падають
Сумчатая кошка• 07 февраля в 13:05
Ответ дляЖертва интернета
Де ви зараз живете, місто?
Жертва интернета
• 07 февраля в 13:09
Ответ дляАнна-d2d5
У вас є робота і квартира, то нащо їхати? Думаєте там квартиру дадуть кращу, чи заробляти будете більше? Хіба що регіон у вас фронтовий, тоді так
Ні,у нас спокійно
Жертва интернета
• 07 февраля в 13:10
Ответ дляСумчатая кошка
Де ви зараз живете, місто?
Я із спокійної області
Лівий Локіть• 07 февраля в 13:10
Ответ дляЖертва интернета
Скільки я буду отримувати і ким влаштуюсь?Скільки оренда і прожиття?
Вам не треба їхати, чесно.
Жертва интернета
• 07 февраля в 13:11
Ответ дляЛівий Локіть
Вам не треба їхати, чесно.
Дякую.
Жертва интернета
• 07 февраля в 13:12
Ответ дляЛівий Локіть
Вам не треба їхати, чесно.
Я вже це зрозуміла,не буду забивати голову дурниками
Сумчатая кошка• 07 февраля в 13:15
Ответ дляЖертва интернета
Я із спокійної області
Назва є в неї?
неДоПриличий• 07 февраля в 13:16
Ответ дляЖертва интернета
Я із спокійної області
так а яких вибухів син боїться?
Ответ дляЖертва интернета
Ні,у нас спокійно
Слухайте, три роки війни. Ейфорія скічилась, соціал врізають, вимоги зростають, квартир для розміщення не витачає, буде табір або гуртожиток. Робочих місць для наших безмовних теж вже не дуже багато. Ви готові до дуже колективного життя і вічної економії? У вас є фінансова подушка, щоб протриматись перший час, і яку не шкода? Ким плануєтн працювати?
Жертва интернета
• 07 февраля в 13:21
Ответ дляАнна-d2d5
Ні,я не їду вже нікуди.Прочитала теми з реальними відгуками.Усім дякую !
Хочу наколоти губи• 07 февраля в 13:22
Ответ дляЖертва интернета
Чи краще сидіти в своїй квартирі і ходити на роботу як зараз?
Вы реально хотите , чтобы посторонние вам люди решали ваше будущее и вместо вас делали выбор ? Может вы всё - таки сами решите что лучше для вас и ваших детей?
Козяка-маляка• 07 февраля в 13:42
Ответ дляЖертва интернета
Батьки дадуть на дорогу і,можливо,місяць зняти житло.А як там оренда?
Я в Празі орендую 3к квартиру за 26 тис. крон. Теж двоє дітей. Зарплата у мене 30 000, робота офісна (легка), але грошей не вистачає. З допомоги - тільки оплата медстраховки дітям. Працюю ще на вихідних неофіційно, це +7000 на місяць. Шукаю іншу роботу вже давно, не беруть на кращу. Можна піти на завод, буде більше зп, але там нічні зміни і далеко їздити, не хочу поки що. Що хочу сказати - в Чехію не їдьте.
Меня не звали• 07 февраля в 13:51
Не треба вам нікуди їхати. Ви тільки прокатаєте гроші. Мов ви не знаєте, фізичну роботу не потягнете, інфантильна та незібрана. Куди ви зібрались? Не думайте, що вас там будуть кружляти і щось за вас робити, рахувати, розжовувати. А якщо ви зі спокійного регіону, тим більш.
Однозначно• 07 февраля в 13:54
Ответ дляЖертва интернета
Я на Фейсбуці дивилась вакансії і оренду,але нічого не зрозуміла.Тому і запитала у знаючих людей на ’Порадниці’.У чому моя вина?
В каких странах смотрите?
Какие вакансии?
Несемо світло разом• 07 февраля в 13:58
Ответ дляЖертва интернета
Цікаво.А де жити і за що?
Не поняла вопрос. Тут в своем жилье и за свою зарплату, если там то в соцжилье и на пособии, или там уже кто как устраивается в зависимости от страны
Несемо світло разом• 07 февраля в 14:00
Вы хотите что вам сказали - едьте! А потом вы будете ныть, что вам тут сказали ехать.
Не пью, не курю• 07 февраля в 14:14
Ответ дляЖертва интернета
Мені реальність потрібна,в голові мрії
Расскажу не очень реальный опыт. Я уехала в начале войны с пожилой мамой и ребенком, устроилась неплохо, никаких пособий не получала, жила у людей первый месяц, которых нашла по дороге в автобусе и написала им письмо, потом сняла квартиру, нашла работу за неделю неплохую. За первые два дня отправила резюме в 60 мест... Но у меня была хорошая работа и в Украине, я знаю английский, и мне я считаю очень повезло. Уезжала без планов вообще, просто взяла денег и села в автобус эвакуационный который первый уезжал (честно была в шоке сильнейшем).
Но многое зависит и от вашего настроя и доли авантюризма, как вы относитесь к трудностям, потому что иммиграция очень многих загоняет в депрессию. Я лично для себя вообще не рассматривала вариант остаться в Киеве пока война, и для меня это не был выбор, а именно необходимость острая. Я много очень работаю с плохим графиком, и потеряла в должности и даже немного в ЗП тут.
сЛАдКОежКА• 07 февраля в 14:56
Автор, які у вас дурнуваті роздуми , вибачте.
Ви спочатку дайте відповідь собі « для чого вам їхати ?». Зрозумівши ваші цілі вам буде простіше знайти відповідь на питання : куди?
Бо виглядає це все так ніби всі їдуть то може і мені треба?
А треба? От саме вам ? Ви цього хочете? Щось не схоже . Бо як би це було ваше бажання ви б точно знали куди, коли і шо там робити.
Жертва интернета
• 07 февраля в 15:46
Ответ дляМеня не звали
Я вже це зрозуміла і добре,що гроші не прокатала та не звільнилась з роботи