Пишущаяся• 07 февраля в 22:09

Я в жизненном тупике

Не знаю что делать дальше. Что то всё идёт не так или не туда.
Что делать в такой ситуации?
Фізик-ядерщик заочно• 07 февраля в 22:10
Все тут такие
Ну и ник
Всіх підсаджую• 07 февраля в 22:10
Ну, по-перше, вітаю – ви досягли життєвого тупика! Це означає, що попереду або розворот, або новий шлях, або… треба трохи розігнатися й пробити стіну.
Що робити?
Спокійно огляньтесь. Ви точно в тупику чи просто стоїте обличчям до стіни, а позаду купа виходів?
Перевірте компас (або гугл-карти життя). Ви взагалі йшли туди, куди хотіли, чи просто бігли за натовпом?
Згадайте, що вас радує. Серйозно, якщо зараз нічого не тішить, то треба знайти хоча б дрібницю, яка вас чіпляє, і йти в тому напрямку.
Зробіть щось ідіотське. Ні, не переїжджати в ліс і жити з білками, а просто змінити хоч щось: нове хобі, новий маршрут на роботу, новий стиль одягу. Іноді цього достатньо, щоб мозок прокинувся й сказав: «О! А давай ще щось спробуємо!»
Не драматизуйте. Ну серйозно, тупик – це не кінець життя, це просто знак, що старий шлях більше не працює.А ще можете уявити себе героєм фільму. Якби це був кіно-сюжет, що б сценарист зробив, щоб витягнути вас із цього стану? Може, варто йому допомогти й зробити це самій?
Птица секретарь• 07 февраля в 22:11
Иногда кажется, что не туда, а потом понимаешь, что все было правильно
Заикальница• 07 февраля в 22:11
Поверніться в інший бік і все буде йди так і туди куди потрібно
Леди Г• 07 февраля в 22:19
Все йде так як треба. Тільки не вам
автор Пишущаяся • 07 февраля в 22:19
Ответ дляПтица секретарь
Я тоже так себя убеждала, но нет. Свернуть надо было давным давно
автор Пишущаяся • 07 февраля в 22:19
Ответ дляЛеди Г
Все йде так як треба. Тільки не вам
Вот именно
Летчица• 07 февраля в 22:21
Такая ж фигня. Засыпаю и просыпаюсь с мыслью что живу не свою жизнь
ГугелП@лАмался• 07 февраля в 22:25
Ответ дляПишущаяся
Вот именно
Вы, случайно, не моя сестра. Если что, живу в Киеве, может мы сестры. И еще, я в тупике давненько.
syperrizhik• 07 февраля в 22:25
Ответ дляВсіх підсаджую
Що робити?
Чат Gpt ,ты?
Всіх підсаджую• 07 февраля в 22:26
Ответ дляsyperrizhik
Чат Gpt ,ты?
Звісно! ЧИ ви думали я буду сама виписувати такі простини автору котрій нема чим зайняти окрім як скиглити...
Совбез• 07 февраля в 22:27
Ответ дляПтица секретарь
Или неправильно. А кнопки отмотать нету.
Десь так, але...• 07 февраля в 22:29
Понять, а туда ли вы идёте и те ли методы используете. Если ничего не получается, то либо цели ложные, либо методы выбраны неправильно.
маминаБубочка• 07 февраля в 22:30
Не бийтесь головою в стіну
Двері ж ось - поруч
Птица секретарь• 07 февраля в 23:04
Ответ дляПишущаяся
Это тоже часто бывает, только когда прошел много, разбил нос, стер ноги, начал понимать, что путь не твой. Кто-то понимает быстро, просто глянув в ту сторону, а кому-то нужно пострадать.
Птица секретарь• 07 февраля в 23:05
Ответ дляСовбез
Да, нету, но память про ошибку, не даст совершить ее снова
Сусідка знизу• 07 февраля в 23:38
Пишите ваш эмейл дам информацию которая вам поможет.
Запасная спина• 08 февраля в 00:07
Ответ дляВсіх підсаджую
Що робити?
Супер