Пацака-задирака• 07 февраля 2025
Сильний висип та набряк рук та ніг у дорослої людини, що це? Чутливі фото
Не можемо розібратись із захворюванням, звертались вже 3 до лікарів. Минулої суботи почалось, спочатку лікували протиалергічними, суттєво нічого не змінилось. Темп 37.8-38 була два дні, на початку. Зараз колимо протизапальне. Трохи краще ,але в певний час шкіра знову наче горить плюс набряк. Дивним є те, що лише руки і ноги. Аналізи показали с-реактивний білок 53, шое 26. Що це може бути? Можливо у когось недавно було таке захворювання? Чи тут є лікарі, просимо поради!
Кашка-маняшка• 08 февраля 2025
Ответ дляВсе до блиску
Не думаю, що це алергія. Це щось бактерійного характеру. Треба виключити бешиху (рожа).
Погоджуююсь!!!!
Все до блиску• 08 февраля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Автор, дело схоже було місяць тому. Я навіть тему тут створювала. Страшний зуд і висипання. Руки від зап´ястя до плеча(((. Дерматолог преднизолон виписав і гормональну мазь. Нічого не допомогло, ант гістамінне теж, 0. Як не дивно, допоміг антибіотик. Зараз трохи чухається, але зовсім не те, що було, Слава Богу. Аналізів дуже багато здала. Думала про печінку, але там все норм. Що це було гадки не маю(((. Прикріплю фото, що було
Якщо допомагає а/б, то причина захворювання бактерія. У випадку автора все на бактерію і вказує -показники крові, темп-ра.
Кашка-маняшка• 08 февраля 2025
Ответ дляВсе до блиску
Я з вами згодна! А розумники рука- обличчя смайлики ліплять(((.
В мене температури не було. А тут і вона є. То ж дійсно це логічніше, ніж алергія.
Пффф 100%• 08 февраля 2025
Ответ дляПацака-задирака
А які показники у вас не в нормі? 5 років такий висип постійно ?😢
Вам до ревматолога потрібно. Беріть направлення
Lisichka1307• 08 февраля 2025
Авторе, я не лікар, але щось такого плану було в оточенні. Аутоімунне виключили? Васкуліт? Ви здавали якісь аналізи на інфекції, різні проби на реактивний артрит?
Вам треба толкового дерматолога або інфекціоніста чи навіть ревматолога
Я шалунья• 08 февраля 2025
Ответ дляkarina.royal
У чоловіка було таке після курсу хімії він дома наївся горіхів: арахіс, грецьких та мигдаль, 300 грам за раз. Через три години таке саме висипання, свербіж та температура. Швидка робила уколи. За неділю все пройшло.
Ого, 300 грамм. Як та бідна підшлункова витримала
Дуже дуже вумна• 08 февраля 2025
Ответ дляПацака-задирака
Робили ще тоді, можу бути звʼязок ?
какую вакцину, если не секрет?
Бойова• 08 февраля 2025
Вище написали, сатк можливо, синдром активації тучних клітин
Я не лікар, але можливо вам треба в цьому направленні шукати
Якщо це воно почніть з антигістамінної дієти
Великий сатирик• 08 февраля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Погоджуююсь!!!!
Так! Я на неї теж подумала. У чоловіка була, але одна нога, стегно. Лікувався довго у інфекційному.
Гидроусилитель руля• 08 февраля 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Може де за кордоном шукати лікарів?
Я за границей с таким же уже второй год, назначают только имуноподавляющие, чтоб снизить реакцию, а от них много побочек, лечения нет- только поддерживающая терапия
Впораюсь зі всим• 08 февраля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
И не рекомендовали дексаметазон? У меня периодически появлялась реакция не понятно на что, могло отечь лицо или крапивница по телу. Раз в несколько лет. Укол дексаметазона снимал. И больше не повторялось. Анализы были в норме.
Если аутоиммунная то может декса не помоч. У меня была аллергия вызванная аитом. Декса помогала только на 30 мин и опять отек и высыпания. Помог реасорбилакст и ещё что-то с натрием капали
ВсеЧетко• 08 февраля 2025
Автор, у сына была похожая сыпь, правда без температуры. Обследовали больше года, оказался гипотериоз. Проверьте ттг на всякий случай.
Оябунчик• 08 февраля 2025
Опоясувальний лишай= вірус зостера= герпес 3го типу . В дитинстві людина хворіла вітрянкою?
Оябунчик• 08 февраля 2025
Ответ дляХочу на Балі
автор, кроме гормонов толком ничего не поможет.
еще сорбенты, но то такое...недоказанное.
еще правильно питаться, потому что при таком состоянии сильная нагрузка на печень
По фіг гормони при герпесі. Мамі вони не давали результату, навіть уколи Депоса.
Оябунчик• 08 февраля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
В мами при опоясувальному лишаї температура була. Навіть при деяких загостреннях судомило
Мудробаба• 08 февраля 2025
Ответ дляОябунчик
Опоясывающий лишай - это проявление ветряной оспы (ветрянки), ничего удивительного, что была температура
Пацака-задирака
• 08 февраля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Может к ревматологу?
Звертались, дивилась на аналізи , ст казала що це не її сфера, ревмопроьи здавали
Мексиканочка• 08 февраля 2025
Ответ дляScorpion16
Схоже на гостру кропив´янку. Трохи температура не вписується, але могло просто ще щось вірусне наслоїтись. Треба прокапати, дексаметазон + супрастин в уколах. Зняти гострий стан. Ентеросгель курсом. Спробувати згадати, що пили/їли дивного, незвичайного. На дієту, почистити організм.
Мандарини їли?
Шкіра це печінка
Живчик-счастливчик• 08 февраля 2025
Ответ дляОябунчик
Це не такий висип
Хочу на Балі• 08 февраля 2025
Ответ дляОябунчик
а при чем тут герпес? в ситуации автора это явно не он
На паровозе• 08 февраля 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Немов скарлатина
Ні, не було інших признаків