Проработник• 08 февраля 2025
Прстоянные проблемы со здоровьем. Может, порча...
Уже нет сил. С лета ни одно, так другое. Причем одну проблему ещё не решила - другая пришла
Уже думаю, как себя на порчу проверить, кто знает?
Щира українка• 09 февраля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Дякую Вам! Підклад спалила ще два роки тому(але без молитв, не знала, які треба, був шок від знайденого), але з тих пір проблеми зі здоровʼям, і мені досі здається, що він на мене діє. Моя помилка була в тому, що брала голими руками. Може тому досі якась його дія на мене є, причому немала по відчуттям.
Таку застарілу порчу треба знімати різними способами. Починаючи з обряда з-х церков, віджигом, відливом воском, яйцем краще вже закінчувати, бо яйце м’ягенько працює, аде добре діагностує. Часто знімають такими символами, якими й робили порчу. Є чистка з чорної ниткою, я не маю особистий досвід з нею, але й можете спробувати Головне, віра в Бога та просити треба допомогти. Ще одне, дуже багато в інеті ритуалі з відкупами бісам- ніколи не робіть такого, бо це дуже небезпечно. Ось приклад чистки з чорної ниткою
Миловидна леді• 09 февраля 2025
Ответ дляЩира українка
Дякую Вам! Стільки всього Ви мені підказали, що робити, як діяти. Бо не знала, куди звертатися. Чесно, не знала, що в 21 столітті таке роблять люди, тим паче в домі були тільки найближчі люди, на пальцях можна порахувати. І сама думка про те, хто це міг зробити, не дає мені спокою, бо всіх їх люблю і всім довіряю, і продовжую спілкуватися.
Щира українка• 09 февраля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Во благо нехай все буде, я сама зацікавилася темою, коли колись у себе підклад знайшла та все посипалося..Багато зараз інформації магічної та люди користуються. Ну ось канал Альме( вона татарка, виїхала з росії до Турції). що я вам дала , на мій погляд найбільш адекватний та безпечний, бо там немає відкупу бісам. Бо навкруги купа відьом, що заманюють легкими ритуалами у пастку. Ще важливо. під час чисток та після них НЕ давати та НЕ брати ДАРОМ НІЧОГО ні в КОГО протягом десь 7 днів(може трохи більше)Коли будуть просити пробачення- відповідати- Бог простить.