Файна цьоця• 09 февраля 2025
Нові тарифи на воду та абонплата (Київ)
Вже всі бачили нові тарифи на холодну воду та абонплату в Києві? Я трохи офігела :120 грн за куб та 190 грн абонплата.
В інших містах теж такі тарифи?
Шкідлива молекула• 09 февраля 2025
Я думала, може фейк( Бо в 4 рази підняти, це щось ненормальне.
Файна цьоця
• 09 февраля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Не , в Привате платіжки
Невидимка Майя• 09 февраля 2025
У нас такое вывесили
Зміна тарифів на абонплату
Шановні мешканці міста!
З 1 січня 2025 року вступають в дію нові розміри плати за абонентське обслуговування споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення. Це оновлення пов’язане із затвердженням Державного бюджету України на 2025 рік.
Відповідно до вимог законодавства України абонплата встановлюється окремо за кожну комунальну послугу та з 01.01.2025 становить:
🔹Для населення у багатоквартирних будинках:
•Плата за абонентське обслуговування водопостачання – 21,26 грн.
•Плата за абонентське обслуговування водовідведення – 19,87 грн.
🔹Для населення у багатоквартирних будинках в разі наявності у будівлі вузлів комерційного обліку води:
• Плата за абонентське обслуговування водопостачання – 23,84 грн.
• Плата за абонентське обслуговування водовідведення – 19,87 грн
🔹Для населення приватного сектору:
• При наявності вузла комерційного обліку плата за абонентське обслуговування водопостачання – 42,63 грн.
• При підключенні домоволодіння до каналізаційних мереж КП «Дніпроводоканал» ДМР плата за абонентське обслуговування водовідведення – 19,87 грн.
Для квартир пункт 1
Посывилось за 1 куб на 10 грн
Было грубо 32 грн, теперь 42 грн за 1 куб
И плюс обслуживание 41 грн.
Уже платила так за январь
Зміна тарифів на абонплату
Шановні мешканці міста!
🔹Для населення приватного сектору:
Для квартир пункт 1
Посывилось за 1 куб на 10 грн
И плюс обслуживание 41 грн.
Уже платила так за январь
Файна цьоця
• 09 февраля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А де написали? Я щось на сайті київводоканала не знайшла.
На сайті немає. А платіжка в Привате є
Гербарія сушу• 09 февраля 2025
Скоріше за все збій.
Зміни тарифів не оголошували, а приват показує що їм гіоц передає.
Дивіться в кабінеті водоканалу
Файна цьоця
• 09 февраля 2025
Губка Боб• 09 февраля 2025
Немного не по теме- кто-то может зайти вчера-сегодня в личный кабинет киевтеплоэнерго?
Кукусикиииииии• 09 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
На сайті немає. А платіжка в Привате є
На сайте надо смотреть,спрашивать в абонотделе. При чем тут Приват,вы просто не разобрались,поспешили тему создать.
СКИБИДЫШь• 09 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Не , в Привате платіжки
В мене в приваті водоканал завжди по дві платіжки присилає на 1 число і потім пізніше, плачу по тій що пізніше. Суми відрізняються в хаотичному порядку, але приблизно однакові. Сьогодні зайшла, а на 1.02 суми 1100 грн і 190, а на 9.02 300 грн і 40 грн. Заплатила на 9.02 по меншим сумам.
Оскорбляю всячески• 09 февраля 2025
Уже обсудили эту тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3675907
Кукусикиииииии• 09 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
А у мене ось так
А где там написана стоимость куба?
Губка Боб• 09 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
А у мене ось так
может,перерасчет какой-то? Задайте вопрос в цкс на фейсбуке,они отвечают
Сердючка• 09 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
На сайті немає. А платіжка в Привате є
Скачано час назад с сайта киевводоканала
Не пишите херню
Сердючка• 09 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Тоже не могу
Видимо технические работы
Дуняша• 09 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Ні, вже декілька днів не працює
Файна цьоця
• 09 февраля 2025
Ответ дляLediBlac
А за какую дату ваша статья?
На 1.02. Але трохи почекаю платити комуналку. Скоріше збій. В кабінеті водоканалу зайти не можу. В чатботі тарифи без змін
Примарочка• 09 февраля 2025