Хачапууури• 09 февраля 2025
В мені сьогодні помер водій, або +1 фобія
Вся справа в сліпій зоні передня ліва стійка.
Доречі, я за кермом з літа і як вчилася мені, чогось, не розповідали про цю сліпу зону.
Їзджу я дуже акуратно, як і годиться новачкам.
Поки що проблем не було.
І от сьогодні їду я і набоижаюсь до пішоходного, обзор прекрасний, машини не загороджують ніде, я бачу весь переход добре, при під´їзді, як завжди, оглянула. По дві полоси в обидві сторони, перехід довгий. Швидкість мінімальна, так як перед і після пішоходного по 2 лежачі поліцейські.
І тут я перекочцюсь другий лежачий і наближаюсь до пішоходного і чоловік кричить тормози. І появляється з лівої стійки пішоход як полтергейст нізвідки. Якби не чоловік я б його зачепила, хоч і з мінімальною швидкістю.
Звичайно, вислухала від чоловіка, саму перелякась дуже.
Приїхала, відійшла і аналізую ситуацію. Виходить як тільки я оглянула перехід перед під´їзжом до першого лежачого поліцейського, то пішоход був вже за моєю лівою стойкою, далі я їхала з ідентичною швилкістю як він ішов і він вест час був за моєю стійкою.
Ну а далі могла б бути біда.
Чесно, в мене взагалі нема бажання тепер їздити, я даже плакала вдома.
Тепер перед кожним переходом буду робити повну зупинку і додатково оглядать нахилом вперед і в сторону зза стійки, не довірять попередній оцінці дорожньої обстановки.
Бо, клянусь, пішохода не було і він появився. Я ж не перший день виїхала на дорогу. Вже доволі впевнено їзджу
Поки що проблем не було.
Ну а далі могла б бути біда.
Угадайс• 09 февраля 2025
Автор, а еще может быть ситуация, когда специально кто-то под машину прыгнет. Они тоже прекрасно знают про слепые зоны и знают к кому прыгать. Обычно они высматривают авто с небольшой скоростью, с женщиной за рулем - вообще супер. И потом разводят на деньги. Такое случается не обязательно на пешеходном переходе. Поэтому стараюсь не ездить рядом с тротуарами, откуда такие красавцы высматривают жертву.
Княгиня пітьми• 09 февраля 2025
У меня в Тойоте тоже была такая ужасная стойка. Приноровилась, перед пешеходным крутила головой вперед-назад и вы привыкнете. В немцах такой проблемы нет
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 февраля 2025
Ответ дляВся в кредитах
недаремно кажуть, що у декого логіка спить від народження) Буває, тренуйтесь, може проснеться
Жінка за кермом це мавпа із гранатою