Я Вас не боюся• 10 февраля 2025
А правда, что раньше женщины помещали во
Влагалище дольку лимона с целью контрацепции?
Солнечная_я• 10 февраля 2025
Спринцевались раствором уксуса или лимона. Сразу после. Обычно совмещали - высчитывали безопасные дни, плюс ппа, плюс спринцевались.
тогдалия• 10 февраля 2025
Ответ дляЖена сантехника
До того или после?
Після. В кислому середовищі гинули спермики
Курочка-чубаточка• 10 февраля 2025
О, ещё подруга лимонной кислотой подмывалась. А это совсем не давно, а каких-то 15 лет назад, когда куча средств контрацепции уже были доступны)
Братья Капли• 10 февраля 2025
Ответ длятогдалия
Але не завжди і не всі😉
Братья Капли• 10 февраля 2025
Про лимон дуже дивно. Не так просто було його знайти на прилавках в ссср
Так точно!• 10 февраля 2025
Почитайте , авторе, Казус Кукоцького. Там якраз про такі ’методи’ контрацепції і про то,якими ’методами’ потім робили аборти,і що з того виходило
Чупа-чупс• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Були лимони, не так широко як зараз, але взимку на базарі були
Чекаю завтра• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Цей засіб використовували задовго ДО срср
Братья Капли• 10 февраля 2025
Ответ дляТак точно!
Так. Поки будували великий комунізм, жіноче здоров´я було чимось стидливим, гидливим і не вартим уваги.
Мені прям хочеться обійняти кожну жінку яка під час місячних користувалась тряпками, аборт без анестезії був засобом контрацепції.
Випадаючі органи просто запихували пальцями всередину
Чупа-чупс• 10 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Плюс мали купу абортів
Солнечная_я• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
С лимонами проблем вообще не было, как и с мандаринами, они выращивались в Грузии. Апельсины были в основном кубинские, зеленоватые и кислые. И понятно, что продавалось это зимой - в сезон, а не круглый год.
Солнечная_я• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Вам по жизни бредить не надоедает?))
Так точно!• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
У післявоєнні роки аборти були заборонені взагалі, бо треба було збільшувати втрачену кількість населення. І жінки робили їх не тільки підпольно але й самостійно
Братья Капли• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Були.
Але в рядовій квартирі чи сім´ї, навряд чи купували лимони як засіб контрацепції.
Є лимон в холодильнику - засунули.
Немає - авось пронесе.
Навряд чи мужичок побіжить після сексу на базар за лимоном
Є лимон в холодильнику - засунули.
Немає - авось пронесе.
Солнечная_я• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Плюс мали купу абортів
Не все и не всегда. Мама делала 1 аборт и 2 родов за всю жизнь. Кто вел распущенную половую жизнь, то да, наверное.
Чупа-чупс• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Та не про жіноче здоровʼя мова. Просто заборона абортів з метою збільшення народжуваності. От і все. А медицина вся така була. Згадайте радянську стоматологію
Братья Капли• 10 февраля 2025
Ответ дляФорсия
А ще люди жили не тільки в Києві і Москві
Солнечная_я• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Були.
Є лимон в холодильнику - засунули.
Немає - авось пронесе.
Є лимон в холодильнику - засунули.
Немає - авось пронесе.
Если нет лимона - есть уксус. И в аптеке можно заказать вагинальную мембрану, или шарики, они вводились до па.
Братья Капли• 10 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Що ви називаєте розпущеним половим життям?
Супружній секс?
Братья Капли• 10 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Ви про які роки мову ведете?