Я Вас не боюся• 10 февраля 2025

А правда, что раньше женщины помещали во

Влагалище дольку лимона с целью контрацепции?
Помидорина• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Як барʼєр, чисто механічно. Але звісно ж ефективність низька
так мохна член перерізати навпіл, якщо на ребро ковпачка, я не уявляю механізм цього пристрою
Кондуктор автобуса• 10 февраля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Распущеную половую жизнь? Заміжня жінка маючи одного чоловіка за все життя могла і 15 абортів зробити!
Для того чтоб этого не было умные женщины на старте брака говорили мужу, аборты для меня не допустимы, сколько раз беременею, столько рожаю. А кормить всех тебе. Тогда залета начинал бояться муж, и презерватив ему начинал казаться вполне приемлемым.
Солнечная_я• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Давайте щоб не бути голослівним, звернемось до фактів. Те що ви назвали - календарний метод контрацепції. Є таке поняття Індекс Перля.
Так от шанс завагітніти з календарним методом 9-25 відсотків ( шанс завагітніти протягом року)
Тобто рано чи пізно ( скоріш рано) цей метод підведе
Поэтому я и написала о совокупности разных используемых методов.
Ласую колобками• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Бо нормальні люди не можуть один приклад використовувати для всього суспільства.
Треба ще читати літературу, дослідження
Коли жіночка пише що аборти робили розпутні жінки , ну це ж тупість!
Так я не писала и не отвечала про распущенность.
А о том, что конкретно у ее мамы вполне мог быть всего один аборт, ввиду низкой фертильности, а не целомудрия.
Чупа-чупс• 10 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
А при чем тут совок ? Мы же говорим о сексе времён родителей, да они рождены в совке. Были бы в Штатах, рассказывали как там было.
Странная у вас логика
То не логіка, то усвідомлення того, що на відміну від розвинених країн Європи та штатів у радянському союзі не було культури статевого життя. Спочатку війна та післявоєнні роки із забороною абортів, а потім просто по інерції. Коли увесь світ вже пив протизаплідні таблетки, в нас про таке навіть не казали. Та і зараз в країнах Європи до 30% жінок приймають оральні контрацептиви. В Україні цей показник лише 3%. Але все одно прогрес є, жінки більш обізнані і чоловіки вже більш відповідальні, і це радує
Ласую колобками• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Спіралі були. Навіть був період, коли по замовчуванню всім жінкам прямо підчас абортів ставили спіраль. І не всі про це знали. Але це вже пізніше було, десь в 70-і
Глупости какие-то, никому не ставили их тайно. Это было еще и платно, их поставить
НашлаПерепискуМужа• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
У піхву пхали, щоб сперма не потрапила в матку. Потім не завжди могли самостійно дістати, ходили до гінеколога. Бувало що і тиждень не віймали, потім запалення, а там і тиждень можна в лікарні відпочити і своєму сказати, що лікар місяць сказав ні-ні.
Я лікар, мені старші колеги і не таке розказували. Була постійна пацієнтка, яка регулярно приходила коли була затримка, отримувала підтвердження що вагітна і пропадала на 2 місяці, потім робила аборти майже в 12 тижнів. Вона ці 2 місяці кайфувала від того, що не треба думати чи буде зальот, бігти митися, спрінцеватися, тому що жила в робочому гуртожитку з душем на поверсі. Отаке життя було
Ужас ужасный , я только от бабушки другую историю знаю .Она лежала в гинекологии и попала к ним молодая замужняя женщина с проколотой маткой .50 - ые были , вроде аборты запрещались , а ребёнок у той уже был , вот и обратилась к бабкам за выскабливанием - там и гусиными перьями и чем хочешь . В общем занесли инфекцию , сепсис , а пенициллин в дефиците . Отправили мужа в областной центр на поиски , привёз , но поздно (( . Потом медики носили для устрашения по палатам ту матку в спецрастворе , показывали женщинам , как быть может .
Ласую колобками• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Мой ответ был на этот комментарий
«А во всем мире женщины только наслаждаются всю историю, а тут проклятый совок вмешался»
Чупа-чупс• 10 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
В Дніпрі 100% ставили в 9 лікарні. Це було десь у 70-і, мені розказував старший колега, він чи то в інтернатурі ще був, чи то вже почав працювати. Був період що по замовчуванню ставили спіралі
Хоча ви теж маєте рацію, за постановку спіралі в жіночій консультації лікарю обовʼязково треба було віддячити. Але і аборти були не безкоштовні, особливо якщо треба було терміново або з 3 днями лікарняного
Одяг та сумки• 10 февраля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Ещё им волосы ополаскивали. И ополаскивают.
єто тоже помю для блеска типа. красить волосы луковоой шелухой- это сама так красила как спомню запах. но эффективно
Ласую колобками• 10 февраля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Я иногда ополаскиваю фильтрованной водой с добавлением небольшего количества яблочного уксуса, волосы гладкие, блестящие и послушные. Правда это редко бывает, лень )
Ласую колобками• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Так в чем был их профит ставить спирали тайно и бесплатно, если за ними была очередь и надо было еще и платить за них прилично)
Одяг та сумки• 10 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
нет спасибо мне этого в детсве хватило. Хотя натуральный яблочный уксус мама делает- но предпочетаю без эксперементов
Ласую колобками• 10 февраля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Так я вам и не предлагаю )
Просто пишу, что метод реально рабочий, лучше бальзамов, нет потом пленки на волосах.
Чупа-чупс• 10 февраля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так, це правда. Таке не рідкість було в післявоєнні роки. І що саме страшне, що іноді ці ускладнення були після абортів, які робилися акушеркою або навіть лікарем десь вдома на кухонному столі.
Я супер-пупер• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Те таблетки и тогда, и сейчас только вредят женщинам
Лепешечка• 10 февраля 2025
Ответ дляЖена сантехника
До того или после?
Вместо
Я супер-пупер• 10 февраля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Для роста волос луковая маска вообще была бомбой, а от запаха нужно было с мёдом мешать. Но лень, да. Так купила себе готовую и мажешься
Чупа-чупс• 10 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Це я так розумію була чиясь робота кандидатська. Тоді ж теж були держзакупівлі ліків і досліди були, все було.
Лепешечка• 10 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Про лимон дуже дивно. Не так просто було його знайти на прилавках в ссср
В СССР секса не было
Я супер-пупер• 10 февраля 2025
Ответ дляЛепешечка
В СССР секса не было
И лимонов
Одяг та сумки• 10 февраля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
незнаю леньне лень -давно было-= подростком я была. грива у меня на голове хорошая, я их не укрепляла, я так красила их а потом хна появилась. Тоже как вспомню пока вымоеш труху с головы и хну всю смоеш
Укр_жіночка• 10 февраля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Від запаху нічого не допомагало. Ні мед, ні коньяк, ні яйця, ні лимон. Сухе волосся ще більш менш було. А от якщо десь поспішала і вспотіла, чи дощ, чи баня....то там штин ого який був
графиняВишенка• 10 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Вам по жизни бредить не надоедает?))
Це не бред. Це минуле тих кому 50+
Чупа-чупс• 10 февраля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Для початку не треба порівнювати перші контрацептиви з сучасними, це колосальна різниця і по складу, і по дозам. По-друге треба мати знання, щоб розмірковувати про шкоду та користь. На жаль не всі лікарі добре розуміються на гормональних препаратах, що вже казати про людей без медичної освіти
Ласую колобками• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Такая история была описана в произведении Тихий Дон. Там одна из героинь погибла от такого подпольного аборта.
Чупа-чупс• 10 февраля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
И лимонов
Логічно. Нема лимону - нема сексу
Ласую колобками• 10 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Если это правда, то просто ужас, как опыты над людьми без их согласия.
Братья Капли• 10 февраля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Так і пологи здоров´я не додають
графиняВишенка• 10 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Не все и не всегда. Мама делала 1 аборт и 2 родов за всю жизнь. Кто вел распущенную половую жизнь, то да, наверное.
То ваша мама з батьком не займалась розпустою? Чи якимсь дивним чином вагітність не від чоловіка що в паспорті , а тільки від розпусти з чоловіком без паспорта?