Неместная Я• 11 февраля в 11:14
Питання про підвищення зарплати.
Якщо зарплата по ринку піднялась, чи доречно просити підняття? При тому, що за минулий рік підняли лише на 10%, нову людину взяли на новий рівень зп, що не дивно, а у мене умови довоєнні+10%. Якщо піднімати до рівня ринку, це ще +25%.
ПлакалаВАвто• 11 февраля в 11:18
Якщо у вас практикують таке підвищення, то чому б і ні. У нас підвищують тільки всім оразу, коли керівництво вважає за потрібне, інивідуально навіть сенсу немає підходити просити. За минулий рік теж лише на 10% підвищили, підприємство на межі виживання, хлопців вигрібають на війну, працювати вже нікому, для будівельної сфери це жопонька.
Неместная Я
• 11 февраля в 11:20
Ответ дляПлакалаВАвто
У нас продукти харчування, не можу сказати, що капець, але з людьми чоловічої статі є проблема, як і в будь-якій сфері. Хоча є бронь. Питання в тому, що дивлюсь вакансії, зарплата вища.
ПлакалаВАвто• 11 февраля в 11:22
Ответ дляНеместная Я
У нас і броні немає, вже ті хто залишилися полями і лісами до вахти їдуть. У нас ЗП для Полтави більш менш, я за своєю спеціальністю у нас у місті точно більшу навряд чи знайду. Якщо у вас нижче ринкової, то можна спробувати і попросити підняти.
Техпаспорт на медузу• 11 февраля в 11:30
У нас така система: на ім´я керівника пишеться лист, у якому претендент на більшу зарплату пише яку користь він приніс та принесе компанії і як ця користь вплинула на її оберти/ доход/ прибуток.
Розглядаються лише дійсні економічні показники. Аргумент: на ринку середня стала більше- не працює.
Злива інформації• 11 февраля в 11:34
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це Україна?
Десь в США чи Європі ще можна зрозуміти такий підхід, але ж не при нашій інфляції
Гола з конопель• 11 февраля в 11:35
Ответ дляНеместная Я
Сходіть, запитайте. Як ні то з чистою совістю будете шукати іншу.
Але часто просто напарюють додаткової роботи, а не тому що на ринку зп збільшилися
Зубачистка• 11 февраля в 11:36
Ответ дляПлакалаВАвто
Ох. Ми також будівельники
Техпаспорт на медузу• 11 февраля в 11:36
Ответ дляЗлива інформації
Це Україна?
Так, це Україна. І так, цей підхід мотивує людини працювати і думати, бо прикладені зусилля будуть сплачені. А не просто сидіти на ставці.
Платье Длинное бальное• 11 февраля в 11:37
Ответ дляНеместная Я
Ну то йдіть туди
Гола з конопель• 11 февраля в 11:37
Ответ дляТехпаспорт на медузу
І це дивно, що не працює, адже нового працівника вони вже знайдуть з новою зп без трахамудій , тобто економічних показників
Усміхайлик• 11 февраля в 11:44
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А відповідно до рівня інфляції не прийнято переглядати? 😮
Техпаспорт на медузу• 11 февраля в 11:47
Ответ дляГола з конопель
За останні 7 років жодна людина не звільнилася.
Техпаспорт на медузу• 11 февраля в 11:48
Ответ дляУсміхайлик
Ні, інфляція не має значення. Що найцікавіше, наші зп вище за середні і люди нікуди не йдуть, ну лише у декрет.
Шиворот Навыворот• 11 февраля в 11:57
Цікаво, а чим новоприйнятий співробітник краще вас, якщо йому одразу новий рівень зарплати встановили? Я так розумію, таку ж саму з/п хочете і ви?
Секс-Бомба• 11 февраля в 12:22
Ответ дляШиворот Навыворот
Думаю, що досвід і вміння не головний показник.
Скоріше рівень наглості з вигодою для себе.
Просто нова людина прийшла і одразу на співбесіді заявила, що ’ринкова зарплата така-то і я її хочу отримувати, на менше не згодна’.
А старі співробітники навіть бояться спитати про підвищення.
Неместная Я
• 11 февраля в 12:56
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я не сиджу на ставці, є ставка, яка підвищилась на ринку та відсотки.
Неместная Я
• 11 февраля в 12:58
Ответ дляШиворот Навыворот
Нічим не кращий і не гірший, просто на мою ставку, вже людину мого рівня не знайти. Все просто
Неместная Я
• 11 февраля в 12:59
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ну то йдіть туди
Поки все влаштовує, окрім ставки, от і хочу поговорити з керівництвом, скажуть ні, буду приймати рішення.
Шиворот Навыворот• 11 февраля в 14:22
Ответ дляНеместная Я
Ну то ви можете звільнитися і знову влаштуватися, вже на нову ставку. Якщо ваше керівництво не розуміє...