Анти-анонім• Изменено 11 февраля 2025

Реальний випадок невідкладної допомоги в європейській країні

Тут багато порівнюють медичну допомогу в Україні і країнах Європи. Ділюсь своїм власним випадком.
Зранку заболів живіт, доволі інтенсивно, але можна було терпіти. Вдень нормалізувалось, а до ночі болі стали нестерпними. Крім того біль відчувався в правому нижньому кутку, що трохи бентежило з приводу апендициту. Вирішили їхати до приймального в госпіталь. Приїхали туди в 12.15. огляд медсестри і збір скарг відбувся в 2.45. ще через 30 хвилин взяли кров. Так як біль був сильним, дали звісно парацетамол, але він ніфіга не допоміг. Тому не довго думаючи вони вкатали морфій. Огляд лікаря лише 6.45! Тобто 6 з половиною годин з різким болем просто сиділи в коридорі. Далі ще КТ, результати, і в 8.30 лікар каже, що не знають що це, бо аналізи і КТ чисті, тож їдьте додому. Морфій відпустив ще по дорозі додому, тож сьогодні вночі теж ковтала будь-які знеболюючі, бо діагнозу так і нема, а болі є. До гастро запис за місяць. Тож для себе роблю висновок, що хоч за кордоном круте обладнання і тд, але наші лікарі найкращі.
Тишком нишком• 11 февраля 2025
Автор, яка країна і де ще дають морфій?🤯
Кофр для ноги• 11 февраля 2025
Жесть
Так що у вас ?

Пи си зламала ногу в 21.00
В 21.20 я в травмпункті - ретген - в 21.40 я в гіпсі
За все 150 грн

Милиці безкоштовно напрокат на місяць
Маленьке містечко України
Золота орда• 11 февраля 2025
Так если бы у наших анализы были чистые, они б что-то сделали? Вырезали бы все равно на всякий случай?
И если бы вы в селе пришли у нас или в пгт, то тоже бы утра ждали врача.

И где это у нас сразу кт делают еще и небось бесплатно?

П с вот вы неблагодарная.
автор Анти-анонім • 11 февраля 2025
Додам, що огляд лікаря гострого животу відбувався вже після прийому морфіну, що могло дуже замазати картину. Але це вже пусте, все одно всім фігачать КТ з контрастом
автор Анти-анонім • 11 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Британія
Тень льва• 11 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Англия..судя по теме..
Зам. зав. Анонима• 11 февраля 2025
У мого чоловіка був позитивний досвід. Взяли аналізи, виписали лікування. Швидка приїхала дуже швидко. Теж нестерпні болі в животі.
Чесно брешу• 11 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Дають багато де
І не тільки на біль
Черпак_для_фантазий• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Ужас
Українська Мрія• 11 февраля 2025
Чому Ви поїхали додому? Кажете, що сильно болить і продовжують обстеження уже в лікарні.
У мене так жовчний схопив,
Не зацілована• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
У моего ребёнка часто болел живот, ездили в приёмный, брали анализы, если чисто, то домой
И рекомендация иди к педиатру (Украина)
Что не так?! Что Вас не устраивает?
Неотложную помощь предоставили, а за диагнозом идите к семейному
автор Анти-анонім • 11 февраля 2025
Ответ дляКофр для ноги
Жесть
Так що у вас ?

Пи си зламала ногу в 21.00
За все 150 грн

Милиці безкоштовно напрокат на місяць
Маленьке містечко України
Що в мене невідомо. Ну треба йти до сімейного, потім чекати гастро, потім може фсг назначать. Коротше це ще купа часу
Роздратована шкіра• 11 февраля 2025
Ну в нас би вам вирізали апендикс на всяк випадок навіть якщо це не він. За кордоном все по міжнародним протоколам, якщо немає показів не будуть різати.
Пукимончиг• 11 февраля 2025
неотложка это скорая. Хотя конечно не должно быть такого в принципе.
КонхфЭдкаТузик• 11 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
В Іспанії морфій колють
Тишком нишком• 11 февраля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В Іспанії морфій колють
Я думала он давно запрещен😵‍💫
Черпак_для_фантазий• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Автор, на самом деле они все правильно сделали. Ваше состояние не угрожает жизни. Что дальше с вами будет- их не волнует. Хоть вешайтесь от боли
автор Анти-анонім • 11 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда

П с вот вы неблагодарная.
Наші би як мінімум залишили в палаті під наглядом, а не відправили додому з гострим болем.
Электричка• 11 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Все правильно, вскрытие покажет 🤦‍♀️
Статус Ква• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Британія
Англія найгірша з європейських країн по медицині, так точно
Золота орда• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Это вам так кажется.
После бесплатного кт вообще можете даже не сравнивать.
автор Анти-анонім • 11 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
У мене так жовчний схопив,
Тому що не госпіталізують, сказали їхати додому. Я ж не можу заставити їх покласти мене
Ушла и Пришла• 11 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Страховая не оплатит, если была операция без показаний. Поэтому так.
Не зацілована• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Да ну не факт) взяли бы кровь цито и поехали бы домой отдыхать, после осмотра
автор Анти-анонім • 11 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
И рекомендация иди к педиатру (Украина)
Что не так?! Что Вас не устраивает?
Вашу дитину теж тримали 6 з половиною годин в приймальному до огляду лікаря? Чи це якось швидше відбувається?
Черпак_для_фантазий• 11 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
Это вам так кажется.
Что не сравнивать? Вы понимаете что такое кт с контрастом и какая это лучевая нагрузка? Зачем его делать по скорой?
Не зацілована• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Да по разному было, если хирург на операции, а он у нас единственный)
Главное - анализ крови сразу брали и смотрели на ответ тоже оперативно
Мой завтрак• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Так вам же сделали КТ очень быстро и бесплатно) все чисто, им нужно придумать диагноз и лечить вас?
Золота орда• 11 февраля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Да я понимаю каждый год делаю.
Аноним_1859• 11 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
не вырезали бы. Месяц назад ночью с сыном ездили в больницу. Вызвали скорую, они отвезли на приемный покой. время 02:30. Через час примерно он уже был с результатами анализов, узи и осмотром хирурга. Еще дали обезболивающее с собой. Сказали: можете у нас до утра остаться. Мы ушли домой, т.к. живем совсем рядом. Утром поехали с этими всеми анализами и узи к гастроенетерологу. Назначил лечение и контрольный осмотр через 14 дней. Цена этого всего - 0,00 грн.