Подвійна веселка• 12 февраля 2025
Сковородка
Нужна качественная и не за все деньги мира, порекомендуйте. Заранее спасибо!
НеГолосую• 12 февраля 2025
Тефаль вже не розглядаю багато років. Екологічні нержавійка, чавун. Мені подобається Біол граніт. Для мене, в ній недоліків немає. Не вигинається як тефаль, масло по всі площині, рівномірно тримається.
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Мне нравится турецкая нержавка. В посудомойке мыть можно, никакого покрытия, она вечная. И нет проблем менять каждый год.
Жарить на ней отлично.
НеГолосую• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Жарить на ней отлично.
Яка фірма ще напишіть,цікаво.
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Яка фірма ще напишіть,цікаво.
например
и в духовку можно
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
например
и в духовку можно
Це не за всі дєньгі міра?)
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
Це не за всі дєньгі міра?)
Не дорожче чим ті тефлони
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Не дорожче чим ті тефлони
Звияайна коштує 500-600 грн, в Новусі недавно бачила за 300.
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
І міняти її кожні пів року...
НеГолосую• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Не дорожче чим ті тефлони
Дорожче нажаль.)) В мене така, все влаштовує.
Стріляний птах• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
например
и в духовку можно
І в мене така, не натішусь. А тефлонову як вазу берегла, все одно за рік почало покриття злазити.
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
В мене всякі вже були. Тепер весь посуд Korkmaz . І естетично і зручно.
Уси Пуси• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
например
и в духовку можно
За эти деньги немецкую ВМФ или Силит или Росле купить можно
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Вони дорожче турецькіх.
Уси Пуси• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Вони дорожче турецькіх.
На Розетке однозначно. Можно и другим способом купить.
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Купити один раз і більше не думати. Та й інший посуд в такому ж стилі.
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
І міняти її кожні пів року...
На рік два точно вистачить. Правда я не мию їх в посудомийці.
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
То ж приклад моделі. Звичайно в інших місцях є дешевше.
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
Це по вашому багато? Ая все мию в посудомийці і мені зручно.
Уси Пуси• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
У меня Цептер около 30 лет и наверное еще 50 лет прослужит. Но кому-то нравится каждый год покупать не совсем качественный товар.
Скляна миша• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Не дорожче чим ті тефлони
Какие тефлоны? Они вредные, а если вы про Тефаль, то там его нет
Пушап Мі мі• 12 февраля 2025
Ответ дляСкляна миша
Хіба про це мова?
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
За цей час в мене було багато сковорідок різних фірм. Сама живуча була вінзер, але то була якість 15 річної давнини і зараз рондел, але їх вже немає на ринку. Все інше на пару років. Тому саме до сковорідок я скептична, два роки і міняю.
Скляна миша• 12 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Kohen
26 см , 377 грн.
Можно и раз в год поменять
26 см , 377 грн.
Можно и раз в год поменять
Купила 2, повелась здесь на отзывы. Качество=цена.
Ручка постоянно разбалтывается, и дно тонкое по сравнению с моими Тефаль, быстро все подгорает.
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Ну такк собі поріняння. В мене набір кастрюль вінзер, 15 років і як новий. Я б вже віддала гроші за цю ж якість, але новий посуд вже не той.
Скляна миша• 12 февраля 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Биол рассматривали?
Они уже турецкого производства, качество испортилось. Если чугун, то хороший у Майстерни