Аноним_Русалка• 12 февраля в 17:44
Предположим вы приехали из Европы на неделю две
Домой. Что бы вы хотели сделать? Что порешать? Красота, здоровье, другое? Кроме родственников, встреч с друзьями.
Тема - поболтать.
Аноним_Русалка
• 12 февраля в 17:45
Ответ дляБалаболка
Ви з якої країни додому збираєтесь?
З Польщі))
Техпаспорт на медузу• 12 февраля в 17:45
Ну, если просто поболтать, то нехрен сюда ездить.
Пушка заряджена• 12 февраля в 17:45
Чистка зубов, косметолог ботокс, купила бы пару сумок в Нино. Всё.
Гинеколог тоже, УЗИ все.
жижифреймут• 12 февраля в 17:45
Це прикол такий у приєзжих? Тут щоночі ракети, що таке нормальний сон забулося
Балаболка• 12 февраля в 17:45
Колеги з США та Канади приїздили, то косметолог, гінеколог, стоматолог - казали, що саме ці питання закривали, окрім родичів.
Аноним_Русалка
• 12 февраля в 17:45
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Это не ваше дело, особенно если пишите из города, где можно жить, учиться в школе и тп.
Техпаспорт на медузу• 12 февраля в 17:46
Ответ дляАноним_Русалка
Ну ясен пень шо вы на линии огня.
жижифреймут• 12 февраля в 17:46
Ответ дляАноним_Русалка
У кожному можна, Ви сюди на екскурсію хочете?
Вимагаю спілкування• 12 февраля в 17:46
Ответ дляжижифреймут
А їм пох....аби поболтать...
Аноним_Русалка
• 12 февраля в 17:47
Ответ дляжижифреймут
Який прикол, я з Харкова. Хто вам заважає все кинути і поїхати? Бізнес, власність.
жижифреймут• 12 февраля в 17:47
Ответ дляВимагаю спілкування
А їм пох....аби поболтать...
Та я поняла. У мене після сьогодні немає бажання на манікюр- педікюр йти. Хочеться просто під ковдру
Мядуза аля моргонер• 12 февраля в 17:47
Ответ дляжижифреймут
В Бахмуті, Вовчанську теж можна?
А що таке?• 12 февраля в 17:47
Ответ дляБалаболка
всюди запис за місяць-два.
Лиса Патрикевна• 12 февраля в 17:47
Я почти каждый месяц езжу на пару дней к родителям, хожу заодно в пакимахерскую и зубы потихоньку делаю
Балаболка• 12 февраля в 17:47
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Є люди, які виїхали до війни, як моя колега в США на заробітки, дуже прикро, її звільнили через вік, 50+, але працювала вона добре. Тому мусила шукати шляхи заробітків. Додому їздить регулярно. В Україну везе гроші, які витрачає на рідних. А гроші - це економіка. Тому не всі ті, хто виїхав, погані. Та чому людей ділити на гарних і поганих?
жижифреймут• 12 февраля в 17:48
Ответ дляАноним_Русалка
Всі не можуть покинути країну. Мені нічого не заважає. А Вам там дуже скучно у Польщі, то скоро на клубніку
Мядуза аля моргонер• 12 февраля в 17:48
Ответ дляБалаболка
А хто з тих, хто виїхав, поганий? Ви про що?
Аноним_Русалка
• 12 февраля в 17:49
Ответ дляБалаболка
Ми б не поїхали. Але в дітей немає школи, по декілька годин немає світла. Мала теж вдома, немає дитсадка. І що було тут (Харків) в 22 не секрет. Не розумію чого я маю доказувати щось.
Аноним_Русалка
• 12 февраля в 17:50
Ответ дляжижифреймут
То велкам на трускавку.
Вимагаю спілкування• 12 февраля в 17:50
Ответ дляБалаболка
Ага,,,,то вона піднімає економіку України....Похвально.
жижифреймут• 12 февраля в 17:50
Ответ дляАноним_Русалка
То їхати на манікюр можна,а жити ні?
жижифреймут• 12 февраля в 17:50
Ответ дляАноним_Русалка
То велкам на трускавку.
Дякую,я й тут нормально заробляю
Аноним_Русалка
• 12 февраля в 17:50
Ответ дляжижифреймут
То їхати на манікюр можна,а жити ні?
До чого тут манікюр? Де про нього мова? Їхати можна до батьків. Мало?
Пушка заряджена• 12 февраля в 17:51
Ответ дляЗаліковий троль
Ооо, все виды врачей)
Какие? Может я что забыла..