Аноним_Русалка• 12 февраля 2025
Предположим вы приехали из Европы на неделю две
Домой. Что бы вы хотели сделать? Что порешать? Красота, здоровье, другое? Кроме родственников, встреч с друзьями.
Тема - поболтать.
Аноним_Русалка
• 12 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
Ви з якої країни додому збираєтесь?
З Польщі))
Пушка заряджена• 12 февраля 2025
Чистка зубов, косметолог ботокс, купила бы пару сумок в Нино. Всё.
Гинеколог тоже, УЗИ все.
жижифреймут• 12 февраля 2025
Це прикол такий у приєзжих? Тут щоночі ракети, що таке нормальний сон забулося
Балаболка• 12 февраля 2025
Колеги з США та Канади приїздили, то косметолог, гінеколог, стоматолог - казали, що саме ці питання закривали, окрім родичів.
Аноним_Русалка
• 12 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ну, если просто поболтать, то нехрен сюда ездить.
Это не ваше дело, особенно если пишите из города, где можно жить, учиться в школе и тп.
Техпаспорт на медузу• 12 февраля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ну ясен пень шо вы на линии огня.
жижифреймут• 12 февраля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
У кожному можна, Ви сюди на екскурсію хочете?
Вимагаю спілкування• 12 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
А їм пох....аби поболтать...
Аноним_Русалка
• 12 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
Який прикол, я з Харкова. Хто вам заважає все кинути і поїхати? Бізнес, власність.
жижифреймут• 12 февраля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
А їм пох....аби поболтать...
Та я поняла. У мене після сьогодні немає бажання на манікюр- педікюр йти. Хочеться просто під ковдру
Мядуза аля моргонер• 12 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
В Бахмуті, Вовчанську теж можна?
А що таке?• 12 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
всюди запис за місяць-два.
Лиса Патрикевна• 12 февраля 2025
Я почти каждый месяц езжу на пару дней к родителям, хожу заодно в пакимахерскую и зубы потихоньку делаю
Балаболка• 12 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Є люди, які виїхали до війни, як моя колега в США на заробітки, дуже прикро, її звільнили через вік, 50+, але працювала вона добре. Тому мусила шукати шляхи заробітків. Додому їздить регулярно. В Україну везе гроші, які витрачає на рідних. А гроші - це економіка. Тому не всі ті, хто виїхав, погані. Та чому людей ділити на гарних і поганих?
жижифреймут• 12 февраля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Всі не можуть покинути країну. Мені нічого не заважає. А Вам там дуже скучно у Польщі, то скоро на клубніку
Мядуза аля моргонер• 12 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
А хто з тих, хто виїхав, поганий? Ви про що?
Аноним_Русалка
• 12 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
Ми б не поїхали. Але в дітей немає школи, по декілька годин немає світла. Мала теж вдома, немає дитсадка. І що було тут (Харків) в 22 не секрет. Не розумію чого я маю доказувати щось.
Аноним_Русалка
• 12 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
То велкам на трускавку.
Вимагаю спілкування• 12 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
Ага,,,,то вона піднімає економіку України....Похвально.
жижифреймут• 12 февраля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
То їхати на манікюр можна,а жити ні?
жижифреймут• 12 февраля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
То велкам на трускавку.
Дякую,я й тут нормально заробляю
Аноним_Русалка
• 12 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
То їхати на манікюр можна,а жити ні?
До чого тут манікюр? Де про нього мова? Їхати можна до батьків. Мало?
Пушка заряджена• 12 февраля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ооо, все виды врачей)
Какие? Может я что забыла..