Донька подруги• 13 февраля 2025
Питання про похорон.
Що казати коли приходиш на похорон?
Завтра я їду на похорон, помер мій рідний дядько, які слова казати, коли прийшла до хати?
Цікавить саме вітання, ну не добрий же день, а що кажуть в такій ситуації?
Донька подруги
• 13 февраля 2025
Ответ дляМанкоголік
Слава Богу??? Так кажуть, колись щось добре стається. Коли прощаються з близькою людиною, ще не чула, щоб Бога прославляли
А мова про прощання, мова про те що казати коли у двір зайшла.
Донька подруги
• 13 февраля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Удалено администрацией...
Яке ж ти створіння кончене, щоб в такій темі себе так вести.
Нічого ще і тебе це торкнеться
Манкоголік• 13 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
В моєму регіоні мовчки заходять. Підходять до родичів померлого і висловлюють співчуття, бажають триматися, та, за бажанням, дають гроші
Але ж, ви бачите, що традиції різні у різних куточках України
Сусановна• 13 февраля 2025
Господи, ну пришли сразу сказали добрый день, чем помочь. Все, все вот эти соболезную, сочувствую, разделяю вашу утрату... ни к чему это все, ну не можете Вы чувствовать то, что чувствует другой человек. Да и вообще все эти бла, бла, бла слова поддержки только бесят и расстраивают людей ещё больше. Все и так знают ,что родным херово. Нахрена об этом повторять человеку, ты там держись, все будет хорошо .. Ну ,а вот это наше село соседнее село оно и чувствуется в вас милота аж зашкаливает сельская.
Сусановна• 13 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
Нічого ще і тебе це торкнеться
О Вы готові прям на похорон у інше село їхати, як що буде сварка перемога за Вами автор )
А ось і я• 13 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
Так, коли заходиш у двір де похорон, ти ж людям не скажеш Добрий день, при мені бабусі здоровалися до людей так .
Просто кивнуть можно. Или молча зайти. Слава Богу звучит довольно двойственно.
Донька подруги
• 13 февраля 2025
Ответ дляА ось і я
Не буду я казати Слава Богу, просто кивну .
Коренная киевлянка• 13 февраля 2025
На заході кажуть : слава Ісусу Христу!
Але після того,як підійдуть до труни помолитись і поставити кошик з квітами ,чи свічки,чи гроші.
Або мовчки кивають головою до ближчих людей
Захекалася читать• 13 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
Кажуть Слава Богу.
Навіки Слава
Слава богу, що помер? Чи який сенс в це вкладають?
Всіх підсаджую• 13 февраля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну, дивіться, якщо це село, усе відбувається в домі, то в селі свої традиції, про які я написала. Люди здебільшого релігійні, похорон зі священником.
Якщо місто, то це Будинок смутку, на панахиду чи похорон сходяться незнайомі люди, то просто собі мовчки заходять, а в кінці усі по черзі підходять попрощатися і до рідних - висловити співчуття. Тоді просто висловлюють співчуття і все.
Я б діяла однаково в будь-якому випадку. Співчуття - це природньо всюди
Фляшунька• 13 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
Кажуть Слава Богу.
Навіки Слава
Слава Богу, что умер ? Может вам лучше не идти на похороны с такими пожеланиями ?
Апель-синка• 13 февраля 2025
Ответ дляСусановна
ну какой ДОБРЫЙ день?!
на похоронах никто не здоровается, просто соболезнуют.
хутряна володарка• 13 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
Якось так прикро наче запитала нормально, питання життєве, ні хтось тулить ту руку.
Скільки придурків на світі. Я в шоці. Ці рукамордиє кругом!
хутряна володарка• 13 февраля 2025
На похоронах не прийнято вітатися. Цей день не може бути добрим Висловлюють співчуття.
Белая котичка• 13 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
Кажуть Слава Богу.
Навіки Слава
Не вздумайте, звучатиме як ’слава Богу, що покійний помер’.
Тобто іноді ’Слава Богу’ вживають в контексті ’дякувати Богу, що так сталося’, тому ще образяться на вас.
Взагалі то вітаються ’Слава Ісусу Христу’, але це просто привітання в церкві/на території церкви, не впевнена чи доречно на похороні.