Женщинас• 16 февраля 2025

Налбуфин

Вы не мнение может кому то нужен опиоидный анальгетик на фронт хочу помочь ?
So_so• 16 февраля 2025
Напишите в группе своего дома, своего двора, родственники военных заберут.
Пусин Кукин• 16 февраля 2025
В каждой аптеке есть
Муууумие• 16 февраля 2025
Вы не мнение?
В чем проблема перечитывать свою писанину перед публикацией?
TANYA 0 0 0 0• 16 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
В каждой аптеке есть
Раніше був по рецепту тільки
Tettigona• 17 февраля 2025
Ні в якому випадку! Від налбуфіна всі військові медики плюються. Після нього наркоз не діє та підсаджуються на нього швидко.
Цей препарат можна приймати тільки під наглядом лікаря, а який там нагляд лікарський?

На тобі боже, що нам не гоже?
Чи хочете військових наркоманами зробити?