ША! я прийшла!• 16 февраля в 14:08
Куди можна подіти бабусині закрутки?
СкокоМнеДадите• 16 февраля в 14:38
Ответ дляАль де Барановна
Чому бабусю шкода? Її хтось примушував? Я вже 20 років кажу свекрусі, щоб на нас нічого в зиму не заготавлювала. Вона на тому сонці раком все літо стоїть, потім в спеку все це консервує, потім раніше сама ці банки сумками нам приносила, зараз через чоловіка передає. Тиск шарахає, коліна болять. Але ніт! Треба мільйон банок закрити і потім всю зиму плакатися що ми нічого не беремо, нічого не їмо.
У нас з вами, здається, одна свекруха на двох))
А ще любима приказка моєї колишньої - ’їж, бо пропаде’. Нече я утілізатор якийсь)
Вишнёвая Леди• 16 февраля в 14:39
Ответ дляКинг-Конгша
Відкрити кришки, викинути консервацію , банки помити.
Я все банки продала - и человеку приятно, и мне немного денег!
Вишнёвая Леди• 16 февраля в 14:40
Ответ дляША! я прийшла!
А де мені їх знайти?
Что у вас там есть?
Кинг-Конгша• 16 февраля в 14:40
Ответ дляLilian-nochka
Ну автор вынесла на мусор,там каждый сам решант-хавать с мусорки или нет
Винесла, бо полінувалася відкрити і викинути, могла б потрудитися як її бабуся.
Пухнасті штани• 16 февраля в 14:41
Ответ дляБезпорадна Кроко
хлопци на фронт таке ще й просять...
Плюсую. Кошики для них стоять у кожному супермаркеті
Lilian-nochka• 16 февраля в 14:42
Ответ дляКинг-Конгша
Зачем?)склад склянок дома собрать?
Пухнасті штани• 16 февраля в 14:42
Ответ дляПишу_граммотно!
вы бы забрали? Неизвестно кем и какими руками закатанное нечто, а может там крысиный яд насыпан? Сейчас больных людей навалом.
Але ж бабусі таке продають, і в них хтось це купує.
Вишнёвая Леди• 16 февраля в 14:43
Ответ дляПухнасті штани
Да, много лет у нас на углу продают - значит, покупают!
СкокоМнеДадите• 16 февраля в 14:44
Ответ дляПишу_граммотно!
наверное, это либо очень бедные, либо совершенно бесстрашные люди.... я бы никогда не взяла, и никто из моих знакомых.
Если реально берут, то автор и правда может предложить через олх
Авжеж, всі люди різні і ситуації різні у кожного. Ще є такий не зовсім популярний аспект у нашому суспільстві, як утилізація відходів. Просто подумати, що стане далі з тими закруткамі, після того, як вони опиняться біля смітника. В ідеалі, то вже звільнити ємність і скло окремо прилаштувати, а органіку на компост, чи на добриво, як було вище сказано. Але зрозуміло, що мало хто буде заморочуватися довкіллям та розумним споживанням.
Скоро_вчера• 16 февраля в 14:50
Ответ дляДопоможіть знайти
я б боялась есть чужую закрутку, выкидывайте
А що страшного?
Аль де Барановна• 16 февраля в 14:53
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я перші роки переживала, мені було соромно. Я спочатку ті банки мила щоб в комору прибрати, бо вони з погребу брудні. Потім вони там всю зиму накопичувались, мені соромно було їх навесні нести до смітника. Я це робила пізно ввечері, щоб ніхто не бачив, бо потім кістки мені мити будуть, що зажралась. Згодом я навчилась казати «ні нам не потрібно, ми брати не будемо». Зараз вже вищій пілотаж - я ще з літа починаю казати, щоб на нас вона не розраховувала і на нас не консервувала
Аль де Барановна• 16 февраля в 14:56
Ответ дляСкокоМнеДадите
В моєї новий прикол. Їй старша невістка постійно передає якесь варіння, джеми. Доречі та консервувати добре вміє, реально смачно, витончено. А свекрусі неможна, тому що цукор крові високий. Так свекруха все це нам сплавляє. А ми не їмо таке. Але як же ми свекрусі відмовимо забрати варіння, якщо тій не можно через діабет
Котя_люлю• 16 февраля в 14:59
Ответ дляБезпорадна Кроко
хлопци на фронт таке ще й просять...
Просять - то накрутіть і відправте, ви особисто - своїм хлопцям. Хіба всі забули історію, як дідуган хлопцям меду приніс?
КарамбОлька• 16 февраля в 14:59
После смерти бабушки были полные антресоли закруток. При чем со сроками уже 5-7 лет. Есть это нельзя. Выносила к мусорке. Когда вернулась со второй партией, то первой уже не было. Банки сейчас стоят дорого. Сладкое перегоняют на самогон.
ПироженкА• 16 февраля в 15:00
Ответ дляПишу_граммотно!
При чем тут бедность и бесстрашие? Многие покупают консервацию и банка сейчас от 100 гривен стоит.
Кинг-Конгша• 16 февраля в 15:07
Ответ дляLilian-nochka
Зачем?)склад склянок дома собрать?
Чисті банки швидше заберуть чим з консервацією.
Кинг-Конгша• 16 февраля в 15:09
Ответ дляСкокоМнеДадите
Погоджуюся, легше ж винести до сміттєвих баків і забути.
плюсую за продажу. сама у бабули возле дома покупаю щавель, огурцы, аджику, варенье малиновое. очень вкусно, как выше написали в среднем 100 гривен за баночку. не умею консервировать, а так и вкусно, и доброе дело)
если консервация свежая, то конечно отдайте людям через объявление. сейчас многие в тяжёлом положении, почему нет? если срок годности вышел - как посоветовали выше, весной содержимое в контейнер, банки помыть (можно потом тоже продать или отдать по инету), а содержимое можно под деревьями позакапывать рано утром, хорошее удобрение.ну или просто выкинуть...
Кинг-Конгша• 16 февраля в 15:10
Ответ дляСкоро_вчера
А що страшного?
Ну якщо це вишня то там випадково може бути кісточки, які потім виділяє яд.
Сорока-ворона• 16 февраля в 15:25
ми зараз купили будинок. там 20 років ніхто не жив. а погреб забит. все на перегной. навіть бочки з баклажанами і 3литровки з салом.
Безлім на все• 16 февраля в 15:42
Якщо з минулого року то пороздавати. А давніші то не травити людей повикидати . Колись родичі нужденним сусідам віддали старе закатане солене сало, то там вся сімя потруїлась. Не знаю чи дійсно тим салом чи чимось іншим, но скандаль тоді був гучний.
Міняйловна• 16 февраля в 16:09
Ответ дляБезпорадна Кроко
хлопци на фронт таке ще й просять...
Серйозно?вони на таке дивитись вже не можуть
Однозначно• 16 февраля в 16:42
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ой, краще ні. Цього літа бачила як хтось повиносиа банки з вареням та консервацією, а купа малоліток порозбивали то все палками і каменюками. Потім месиво зі скла було біля контейнерів.
Отличнр воспитали своих деток
СкокоМнеДадите• 16 февраля в 17:48
Ответ дляОднозначно
Отличнр воспитали своих деток
Та, даа..
Маємо, шо маємо(с)