пу_пугренчик• 17 февраля в 19:45

Померла тітка. Ступінь родства

Нещодавно померла тітка. Заповіту не було. З спадщини невеличка хатка і пай.
В тітки була сестра і племінниця дочка сестри. Якщо вступати буде ця племінниця за матір (по праву представлення) яка це ступінь родства? Друга, третя? Великий податок на оцінку? 10 відс? Хочу прикинути чи є сенс((
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:45
Сестра тітки померла теж одна племінниця є
західний_діалект• 17 февраля в 19:47
Не можна засть когось
Невгамовна Бу• 17 февраля в 19:47
Візьміть консультацію в нотаріуса.
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:48
Ответ дляНевгамовна Бу
Візьміть консультацію в нотаріуса.
Була сьогодні. Вона мені і сказала чи є сенс, там жеж 10 відс. Ось я і замислилась
Невгамовна Бу• 17 февраля в 19:48
Що ж там за племінниця, що тітка за життя навіть старої хати не захотіла заповісти))
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:49
Ответ дляНевгамовна Бу
Вам ніхто не заповів чи шо?
Юлия250694• 17 февраля в 19:49
Якщо відмовиться сестра, то може вступити племінніця. Це друга ступінь родства. Або якщо через пів року не буде звернення від цієї сестри на спадщину, то теж можна вступати. В мене схожа ситуація. У мами померла сестра, моя тітка. Мама вступала. За квартиру, банк та землю 1.5 паї здається 25 тис.гривень
Вся в кредитах• 17 февраля в 19:49
Є тільки два ступеня спорідненості, якщо мова про оподаткування. І там не діє правило представлення.
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:49
Ответ дляЮлия250694
Сестри нема, дописала. Померла
Вся в кредитах• 17 февраля в 19:50
Ответ дляпу_пугренчик
Так, 5 податок і 5 військовий збір
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:50
Ответ дляВся в кредитах
Так, 5 податок і 5 військовий збір
О йо. В державного чи в приватного, немає різниці по грошам?
Невгамовна Бу• 17 февраля в 19:50
Ответ дляпу_пугренчик
Вам ніхто не заповів чи шо?
Не я тут теми створюю
Юлия250694• 17 февраля в 19:51
Ответ дляпу_пугренчик
Сестри нема, дописала. Померла
В цієї тітки не має дітей, чоловіка? Ви тільки після сестри?
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:51
Ответ дляНевгамовна Бу
Не я тут теми створюю
Ок
Вся в кредитах• 17 февраля в 19:51
Ответ дляпу_пугренчик
Це податки. До чого тут нотаріус
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:51
Ответ дляЮлия250694
Не має. Тільки я
Невгамовна Бу• 17 февраля в 19:51
Ответ дляпу_пугренчик
Ок
Ага
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:52
Ответ дляВся в кредитах
Це податки. До чого тут нотаріус
Дякую дуже. Я нічого тут не розумію, тому й написала
Юлия250694• 17 февраля в 19:53
Ответ дляпу_пугренчик
Не має. Тільки я
Так вступайте у спадщину на землю та на паї. Ви будите платити тільки за переоформлення документів. Про які відсотки мова? У державного нотаріуса трішки дешевше це коштує але там черги.
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:53
Ответ дляЮлия250694
А як оцінка була, оцінку хто робив, нотаріус?
Юлия250694• 17 февраля в 19:55
Ответ дляпу_пугренчик
Та не було оцвнки взагалі. Ви переоформлюєте хату на себе це коштує грошей також і земля. Документи на землю вартують дорожче. Нам про оцінку взагалі ніхто не казав. Нам назвали сумму за кожен вид майна. Банк, земля, квартира
автор пу_пугренчик • 17 февраля в 19:56
Ответ дляЮлия250694
А більше що затягло?
заварний look• 17 февраля в 19:56
М-да, смерть это бизнес. Даже родня сразу делить деньги побежала
Юлия250694• 17 февраля в 19:57
Ответ дляпу_пугренчик
А більше що затягло?
Земля. Бо там був цілий пай і ще частина
Юлия250694• 17 февраля в 19:57
Ответ длязаварний look
А що ви хотіли? Це нормальні реалії життя
заварний look• 17 февраля в 19:58
Ответ дляЮлия250694
Никакая мать не побежит первым делом к юристу выяснять что можно взять у взрослого ребёнка своего , если он не дай бог погибнет.
Вся в кредитах• 17 февраля в 19:58
Ответ дляЮлия250694
Мова про податок. Авторка не є родичкою ані першого, ані другого ступеня спорідненості, тому сплачує ПДФО 5% і військовий збір 5%
Фіфачка• 17 февраля в 19:58
Ответ дляпу_пугренчик
Удалено администрацией...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 февраля в 20:00
Степень родства не знаю но у нас так же племянница вступала в наследство на тетино имущество, налог содрали маманегорюй
дожену і ощасливлю• 17 февраля в 20:01
Ответ дляЮлия250694
Племінники при вступі в спадщину платять 5% податку та 5% військового збору. Бо це не прямі родичі.