Майская киска• 18 февраля в 14:33
Новенька на сайті
Добрий день, на сайті з продажу перегляди є, але нічого не питають. Я так розумію коли продавець новенький і рейтинг 0, покупці не хочуть чи бояться щось купляти?
Мочалкин блюз• 18 февраля в 14:37
Добрый день. Совершенно не факт. Для многих рейтинг и старый аккаунт не показатель. Если товар с хорошей ценой и состоянием, есть другие товары и наложка или олх доставка - почему бы и не купить?
Это не относится к вещам- которые есть копии или что нельзя на почте проверить Тут нужно очень аккуратно подходить к этому.
Мочалкин блюз• 18 февраля в 14:38
Ответ дляОмлетик
А сейчас есть покупці ?
Мало, очень мало.
У меня в основном покупатели такие- что выпытывают (олх) и оказывается что это конкуренты) иногда и не скрываются.
Губной рояль• 18 февраля в 14:42
Гляньте по пошуку ціни на подібний товар у інших продавців.
Якщо ціна така сама, то, ясна річ, куплять у людини з рейтингом.
Щоб мати не 0, можна зробити якусь покупку, тоді рейтинг трохи підніметься.
І гляньте ще на свої оголошення як покупець, чи достатньо там інформації.
Я, наприклад, стала балувана. Якщо я знайшла три куртки, які мені подобаються і обираю з них, то першим розглядаю оголошення з замірами. Якщо вони мені не підходять, лише тоді питатиму заміри у інших.
Ясно, що це не стосується оголошень, де є розмірна сітка.
Губной рояль• 18 февраля в 14:44
Ответ дляPeppermint Winter
Удалено администрацией...
Кому що. Я онлайн лише тут і на Розетці купую.