бибизяна• 18 февраля в 14:54

Колишня невістка не хоче зʼїзджати з квартири сина, як бути?

Сину 24 роки, невістці 22. Ще з початку була проти раннього шлюбу, але хто б мене слухав… Одружились ще в універі. Я придбала квартиру сину ще до його шлюбу (гарна новобудова). Подали на розлучення 3 місяці тому, мають 1 річну дитинку. Невістка не має житла, немає роботи. До батьків в область не хоче, каже дитину не лише. Син хоче щоб син лишався з ним в його житлі. Заробляє гарно, я теж можу допомогти з онуком. Причина розлучення (як подали мені), що мій син зрадив (сам мені признався). Я його не виправдовую, він визнає що винен, але це вже сталося і жити він не хоче з нею. За дитину несе повну відповідальність, повністю забезпечує, працює дуже багато. Питання як з невісткою. Має батьків в області. Університет так і не закінчила (на 3 курсі пішла). Маніпулює дитиною, що якщо тут ії дитина, то вона теж тут житиме. Питання що робити? Мене аж тіпає, я готова вже сама приїхати речі скласти і вивести за двері.
Вишнёвая Леди• 19 февраля в 00:45
Ответ дляБорисфенка
Я щось не можу зрозуміти, а якби батьки невістки жили не в селі, а в палаці в Англії, то тоді все гаразд - мудак розлюбив, їдь назад до батьків? Чи він би не був такий категоричний і свекруха б не поспішала свою квартиру звільнити?
Якби батьки жили в палаці в Англії, то донька б мала своє житло. А ми ніби обговорювали тих, у кого немає свого. Мудак розлюбив. Так буває. Навіть з порядними. Розраховувати на те, що хтось там щось тобі винен і дасть більше, ніж повинен - можна. Але чи треба?
Борисфенка• 19 февраля в 00:49
Ответ дляВишнёвая Леди
Тобто батьки мають купити доньці квартиру чи палац і тільки тоді можна пошукати якогось альфонса, щоб женився і зробив доньці дитину?
Мда, інститут шлюбу, схоже, вмирає. Все те саме роблять мами-одиночки, сама заробила на квартиру, сама народила. Чоловік нафіг не потрібен після запліднення.
Вишнёвая Леди• 19 февраля в 00:52
Ответ дляБорисфенка
Тоді донька зможе зустріти хорошого гідного чоловіка, не розмінюючись на чужі квартири, бо для неї то не є найвищою цінністю. Ну і мати свою невеличку страховку на всяк випадок. Теж добре.
Г@Л@В@ломка• 19 февраля в 00:52
Мамо, приберіть свого довгого носа з сім´ї сина, хай вони самостійно вирішують проблему. Вони коли трахались і дитину робили, вас гукали на допомогу? Мабуть ні, тож хай ваш синулька вирішує свої проблеми без вашої участі. В цій ситуації головне, дитина. З того, що ви пишите, видно що на онука вам чхати, головне щоб з вашої квартири з´їхали все одно куди. Допоможіть на перший час зняти квартиру їй з дитиною, поки вона на ноги не стане, і не будьте такою ягою. І пам´ятайте, в житті як на довгій ниві, сьогодні ти на коні, а завтра під конем...
Летала_НаМетле• 19 февраля в 00:54
Ответ дляПешитеБесАшипок
Сейчас таких правил, как раньше нету. Суд не всегда стает на сторону матери. Если у мужчины есть жилье и работа, а у женщины нет ничего. То суд примет решение в интересах ребенка. Оставит его с отцом. Логично, что мужчине нужна будет помощь. И этой помощью будет его мать.
Отец неблагонадежный, по сути ребенок будет на бабушке.
Летала_НаМетле• 19 февраля в 00:55
Ответ дляПешитеБесАшипок
В смысле не благонадежный? Работа есть, квартира есть, от ребенка не отказывается. Неблагонадежная как раз мать. Залетела не пойми от кого, институт бросила, ни диплома, ни работы, ни перспектив.
Тогда отец и есть по вашему, не пойми кто
Борисфенка• 19 февраля в 00:55
Ответ дляВишнёвая Леди
А з чого ви вирішили, що та невістка розмінювалася? По суті вони жили на зйомній квартирі, просто свекрусі гроші не платили щомісяця.
Але ваша мораль зрозуміла - нема квартири у жінки, нема ні шлюбу, ні дітей.
Пластилин_Колец• 19 февраля в 01:01
Ответ длябибизяна
А дЄвушка мізків немає? Немаючи нічого в житті - плодитись в такому віці готова?
Вы в таком же плодились, и они до сих пор не появились, ничего же, живете.
Пластилин_Колец• 19 февраля в 01:03
Ответ длябибизяна
Якщо мама мізків синові не дала то дівчина може ротом сказати що потрібен презерватив і що для дітей зарано
Это вы их развели? На мозги с рождения ребенка капали? У вас пластинка заела.
дивчинка• 19 февраля в 01:05
Ответ дляПешитеБесАшипок
Не оставит конечно)
Бутерброд и я• 19 февраля в 01:13
Ответ длябибизяна
Ніхто не боронить жити з мамою. Але вона сама каже що не поїде до батьків додому бо там умови погані. Тому ми пропинуємо альтернативу - дитина лишається в квартирі сина, а вона приїзджає. Або їде до батьків разом з малим
А квартиру їй і онуку купити слабо? Записати навіть на дитину, а вона нехай живе. Чи жабка піддавлює, нехай іде бомжує, чого там
Лика-прилипка• 19 февраля в 01:21
Ответ дляГравіцапа
поділіться кейсами
Может сразу чемоданами и саквояжами?
Вишнёвая Леди• 19 февраля в 01:22
Ответ дляБорисфенка
Немає стабільності. Не обов´язково квартири. Надійного забезпечення на випадок непередбачуваних обставин. Але щ квартирою спокійніше, що не кажи. І тимпаче дурити дівчатам голови про ЗА мужі... Тій дівчині може теж такі турботливі розповідали про кам´яні стіни і щастя материнства. А тут і принц не принц, і шастя специфічне.
woman Warrior• 19 февраля в 01:31
Ответ длябибизяна
Пусть берет ребенка и едет.
Органически не выношу вот таких приспособленок.
woman Warrior• 19 февраля в 01:32
Ответ длябибизяна
Так мені син саме дзвонить і каже йди говори з нею, бо він теж не витримує вже
І в цьому стані ми вже 3місяць варимось. Ну немає сил вже жодних
да не надо говорить.
Приезжаете с билетами куда им там надо и она выезжает.
woman Warrior• 19 февраля в 01:34
Ответ дляФляшунька
Нет, даже если в ваших словах есть доля правды, суд примет во внимание причину развода. Отец ребенка неблагонадежный семьянин. Блядун, короче. Кто такому доверит воспитывать ребенка?
И что значит, у матери нет ничего? А что у нее должно быть в 22 года? Своя квартира? Она в декрете! У нее и не должно быть работы, она занимается ребенком, это ее законное право.
так пусть им и занимается в квартире своих родителей
Виниловая пластинка• 19 февраля в 02:05
Ответ дляНебалувана Галя
Та боже ж. Я на боці матері.
Але я ж про реальні шанси.
Які фактори суд візьме до уваги? Жити ніде, доходу нема, професії нема, аліментів нема. Ну що взяти до уваги? Любофьь?
Все факторы указаны в Семейном кодексе, со 161.
Мать в декрете в принципе может не работать и не иметь дохода и с точки зрения закона это не будет минусом ей. Потому что по закону мать в декрете вместе с ребенком обязан содержать отец до 3 лет
Отсутствие алиментов вообще не аргумент, на них можно подать в любую секунду времени.
В 95% случаев ребенка оставят с матерью.
Виниловая пластинка• 19 февраля в 02:08
Ответ дляНебалувана Галя
Ні. Він буде зобов´язаний якщо дружина подасть на аліменти. Вона це зробила?
Припустимо що так ( хоча в даній ситуації ні) якщо з виплатою аліментів не знята квартира навіть?
А в тата квадратні метри, онлайн робота, няні, приватний садок ( потрібне підкреслити).
Он в принципе обязан содержать без подачи на алименты. На алименты в браке подают, если мужчина не содержит. Читайте Семейный Кодекс.
Про няню и частный сад суду вообще не интересно. Такого маленького ребенка оставят матери
Небалувана Галя• 19 февраля в 02:11
Ответ дляВиниловая пластинка
Де в сімейному кодексі є про те, що такого маленького мамі залишають? Немає, тому про брєд то до себе адресуйте.
Про аліменти в шлюбі я з самого початку писала.
Виниловая пластинка• 19 февраля в 02:15
Ответ дляНебалувана Галя
В СКУ указано не то, что ребенка обязаны оставить матери, а о алиментах, о чем я и написала
Небалувана Галя• 19 февраля в 02:19
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви вище написали ’такого маленького залишать матері’.То може скористайтеся своєю порадою, з того ж повідомлення і не несіть брєд, бо немає такого в сімейному кодексі. То хто ж перекручує?
Правом на аліменти треба скористатися, суд не призначає їх автоматично, якщо ніхто на них не подавав, я про це вже не раз писала.
ПешитеБесАшипок• 19 февраля в 03:27
Ответ дляЛетала_НаМетле
Именно. Я написала ровно то, что подразумевала.
ПешитеБесАшипок• 19 февраля в 03:28
Ответ дляЛетала_НаМетле
Похоже, что властная бабушка именно этого и добивается.
ПешитеБесАшипок• 19 февраля в 03:30
Ответ дляПродаю витрішки
Что попало и невпопад пишете вы.
А я как раз специально отобрала и почитала все ваши перлы.
Умного и адекватного ничего не увидела.
Впрочем, как и все советчицы, которые здесь отписались.
Извините, что я вам не угодила. Наверное все должны писать только то, что вам подходит.
ПешитеБесАшипок• 19 февраля в 03:33
Ответ дляНеваляшкина
Але до трьох років він повинен утримувати не тільки дитину, а і її матір
Вот именно. Потому тут два варианта. Или поступить по человечески, или бороться за опеку. Но так чтоб сослать мать с ребенком на сэло, выгнать их из квартиры, а самому продолжать жарить девок вряд ли получится. Потому как говорится выбирать придется из двух зол. Учитывая, что деваха зубатая, выскочила замуж за «квартиру», то бодаться с ней придется долго. Тут или отступные, или суды, или как положено по закону, башлять пол зарплаты на её содержание.
З вишневого садка• 19 февраля в 03:52
Ответ дляМама Никитки-2
По якому закону? 🤣
номер сами найдете.
вы ж - юрыстка, всё знаете.
Виниловая пластинка• 19 февраля в 05:04
Ответ дляНебалувана Галя
При чем тут право на алименты?
А на счёт возраста, читайте ст 161 СКУ. А ещё посмотрите судебную практику и потом будете рассказывать, как годовалых детей оставляют отцам
Небалувана Галя• 19 февраля в 05:58
Ответ дляВиниловая пластинка
При чем тут право на алименты?
Ви просто пишете, не читаючи?
Я відповіла на ваш пост, цитата: ’в СКУ указано не то, что ребенка обязаны оставить матери, а о алиментах, о чём я и написала’.
І тут же ви питаєте до чого аліменти?
Ваше хамство не цитувала, самі перечитаєте.
Як і практику міфічну, в якій суд залишає дитину тому з подружжя, в якого ні житла, ні доходу, нічого взагалі немає.
Сплюшка• 19 февраля в 05:59
Ответ длябибизяна
Це Ви так про свого онука?
Сплюшка• 19 февраля в 06:00
Ответ дляСмурфетта
Із вами сказаного то тільки на дівчині )
Замість того,щоб радіти внуку ви розводите срач!
Ви повинні цю дівчину на руках носити за те,що маєте внука та дякувати за це!
Скільки вам років?
Підтримаю.