бибизяна• 18 февраля в 14:54

Колишня невістка не хоче зʼїзджати з квартири сина, як бути?

Сину 24 роки, невістці 22. Ще з початку була проти раннього шлюбу, але хто б мене слухав… Одружились ще в універі. Я придбала квартиру сину ще до його шлюбу (гарна новобудова). Подали на розлучення 3 місяці тому, мають 1 річну дитинку. Невістка не має житла, немає роботи. До батьків в область не хоче, каже дитину не лише. Син хоче щоб син лишався з ним в його житлі. Заробляє гарно, я теж можу допомогти з онуком. Причина розлучення (як подали мені), що мій син зрадив (сам мені признався). Я його не виправдовую, він визнає що винен, але це вже сталося і жити він не хоче з нею. За дитину несе повну відповідальність, повністю забезпечує, працює дуже багато. Питання як з невісткою. Має батьків в області. Університет так і не закінчила (на 3 курсі пішла). Маніпулює дитиною, що якщо тут ії дитина, то вона теж тут житиме. Питання що робити? Мене аж тіпає, я готова вже сама приїхати речі скласти і вивести за двері.
А я женатая• 19 февраля в 08:50
Ответ дляБеллаДонна
)
Отцу.... Он завтра новую семью создаст и родит ещё.
Он местный. Профессия есть. Работа денежная.
Ребенка жаль. Но увы, ошибки родителей всегда лишают детей нормального будущего.
Он изменил. Она не простит. Негатив будет на ребенка тоже. Папа и бабушка будут плохими. Так что что б свекровь не делала- она будет плохой.
Ну если только ей квартиру отпишет и пособие нормальное каждый месяц подпишет.
Вы же понимаете, что это конец.
а родители невестки тоже могут ей квартиру ж снять. Их внук тоже) или там в домике? Выпихнули и руки убрали.
Бытует мнение в Украине с прежда веков, что все дать надо сыну, а дочь выдать замуж и пусть та семья заботится. Дочь уходит в жилье к мужу. Сын наследник, а дочь растят для мужа, замуж выдали и все, отрезанный ломоть, пусть муж думает. Такие всегда были традиции и многие до сих пор их придерживаются.
Виниловая пластинка• 19 февраля в 08:51
Ответ дляНебалувана Галя
Ви просто пишете, не читаючи?
Я відповіла на ваш пост, цитата: ’в СКУ указано не то, что ребенка обязаны оставить матери, а о алиментах, о чём я и написала’.
І тут же ви питаєте до чого аліменти?
Ваше хамство не цитувала, самі перечитаєте.
Як і практику міфічну, в якій суд залишає дитину тому з подружжя, в якого ні житла, ні доходу, нічого взагалі немає.
Я в теме уже как попугай задолбалась объяснять, что женщина в декрете и отсутствие дохода с точки зрения закона не ищет ей в минус это раз
Про алименты мы говорили с точки зрения того, опять же, что женщину в декрете обязан содержать муж и что она может не иметь своего дохода и это нормально. И НА АЛИМЕНТЫ подать, если муж не содержит. Вы же несли бред о том, что муж обязан содержать жену только в случае, если она продаст на алименты. Поэтому я и написала ’при чем тут алименты’.
В общем, очень трудно что-то объяснииь человеку, который далее от юриспруденции и не хочет даже вникать
Все буде Україна• 19 февраля в 08:52
Ответ дляФляшунька
Фантастика в другом отделе.
У меня брат так отсудил дочек. Младшей было 2
Вбигудях• 19 февраля в 08:52
Ответ дляЛепешечка
Пусть снимет ей с ребенком квартиру
Та новую пусть покупает! Чего уж мелочиться!
Вбигудях• 19 февраля в 08:54
Ответ дляСплюшка
Я б від такої сімейки на місці невістки тікала забравши дитину, так до своїх батьків. Боже, які кончені що свекруня, що синуля. Свекруня мого віку, яка свого первістка народила сина наіть молодшою за невістку.
Та не хочет она к родителям
Виниловая пластинка• 19 февраля в 08:54
Ответ дляНебалувана Галя
Те що ви називаєте декрет в законі складається з двох частин і називається 1. Відпустка по вагітності та пологах 2. Відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Перша надається на приблизно чотири місяці у вигляді лікарняного листа.
Другу надає роботодавець за заявою молодої мами.
Юридично, та й фактично невістка ні в якому не в декреті, ніхто ніде не зберігає робоче місце, на яке вона може вийти при досягненні дитиною трьох років.
Немає закону, за яким батько повинен повністю забезпечувати колишню дружину, знімати їй житло і т.д. Закон зобов´язує його лише платити аліменти на дружину і дитину, до дитининих трьох років. Потім лише на дитину.
При чем тут БЫВШАЯ жена? Муж обязан содержать настоящую жену, а не бывшую. Об этом мы и говорили, когда вы возмущались, ч то у матери ребенка нет доходов а из в принципе может не быть ибо она в декрете.
Я как попугай в теме, ей богу, 100500 раз каждой одно и то же объясняю
Виниловая пластинка• 19 февраля в 08:56
Ответ дляНебалувана Галя
Скоріше за все дівчина юна, наслухалася порад на кшталт маєш право до 18 річчя дитини жити в тій квартирі, батько зобов´язаний забезпечувати повністю обох до трьох років, суд залишить обов´язково дитину матері і тому подібної чепухи. Забарикадувалася в квартирі і просто не розуміє, до яких плачевних наслідків може довести її поведінка.
Хоча можна в принципі повернути ситуацію на свій бік з максимальною користю. Поки що всі вчинки не на користь ні жінці ні дитині.
А- таки отец обязан обеспечивать жену и ребенка 3 года) и таки суд оставит такого маленького ребенка с матерью)
Лепешечка• 19 февраля в 09:00
Ответ дляВбигудях
Та не, пусть выкидывают, у нас же так принято, мать должна годовалого ребенка тянуть сама, мудак изменил, сама виновата, не держалась за штаны!
БеллаДонна• 19 февраля в 09:00
Ответ дляКлевотница
Частково погоджуюся з вами. Але на місці цієї дівчини я все ж залишила б дитину батькові. Подивилася б на скільки його стане. Звісно, няні є, але вони не цілодобові
Вооот
А сама домой и думать где не там повернула. На работу устроиться.
Лепешечка• 19 февраля в 09:01
Ответ дляБеллаДонна
Вооот
Глупые бабы, еще и поддерживают безучастие мужика, а потом плачутся.
Ms. Сама прямота• 19 февраля в 09:02
Ответ дляКили и Манджаро
Ну хватит писать этот бред.
Ребенок может проживать с мамой, но не на собственности бывшего мужа.
Было раньше такое, если ребенок прописан, то мать после развода, может жить вместе с ребенком.
Небалувана Галя• 19 февраля в 09:03
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви як папуга в темі в кожному другому повідомленні хамите і пишете всім своє заїжджене ’нє нєсітє брєд’.
Не скаржуся просто щоб інші могли почитати і повеселитися.
Від того, що сто разів сказати ’цукор’ в роті солодко не стане. І від того, що ви напишете ’чоловік зобов´язаний повністю утримувати’ в законі цей пункт не з´явиться.
Шкода лише, що невістка наслухається отаких нісенітниць і втратить час, а можливо і дитину.
БеллаДонна• 19 февраля в 09:03
Ответ дляА я женатая
Мы не знаем, что там на самом деле, возможно в действительно нет возможности вернуться.
По тексту есть. Просто это область и уже не те условия. 18 лет были те, а тут не те стали. Просто девочка думала, что поймала удачу и её всю жизнь будут кружить.
Вопрос же в другом. Почему она на развод подала??? Это отсутствие мозгов.
Теща дочки• 19 февраля в 09:04
Дочитала до ’ мають 1 річну дитинку’.
Просто бридко від такої бабусі.
Шкідлива молекула• 19 февраля в 09:04
Оце так пощастило зі свекрухою дівчині. Шо син, шо мама - однакові.
БеллаДонна• 19 февраля в 09:05
Ответ дляА я женатая
Откуда Вы знаете про первый случай? Она в браке и возможно секс был только после регистрации. И мы не знаем, почему она не доучилась, может это муж настоял бросить вуз.
Ну тогда история ещё печальнее.
А мозг где был её, когда она с универа уходила?) ни кола, ни двора, ни денег, ни профессии. Ничего!!! Только ребенок, которым она будет шантажировать папу. До момента, когда папа не родит ребёнка
БеллаДонна• 19 февраля в 09:06
Ответ дляВбигудях
Как?
Ну мечты лимиты такие)) не мешайте
БеллаДонна• 19 февраля в 09:07
Ответ дляА я женатая
А ещё раньше женщин брали за волосы и тянули в пещеру. А за ненадобностью скармливали зверям
Виниловая пластинка• 19 февраля в 09:09
Ответ дляНебалувана Галя
Цитату, где я писала, что муж обязан ПОЛНОСТЬЮ содержать жену.
А то от ваших манипуляций уже даже не смешно
Мне без сахара• 19 февраля в 09:13
Ответ длябибизяна
А дівчина яка немає в житті нічого, ні освіти ні роботи ні житла і розсуває ноги - це не вона собі життя зламує? Чи їй силою дитину зробили? Думайте що пишете
Ну вона ж кинула навчання ради вашего супер успішного сина. Що може бути у дівчини в 21 рік? Це тільки початок дорослого життя. І шкода вашу невістку, що вибрала в чоловіка ідіота.
фан L.O.S.T.• 19 февраля в 09:14
Ответ дляМагиня
Тому що нормальний чоловік забрав труси ,носки і до мамо,У нього руки і ноги є,хай знімає ,а вона з малою дитиною на руках Це я вам як мама хлопців кажу,І взагалі ви не моголи навчити сина не пхати пісюна куди собака свій ніс не пихає?
Сидіти з дитиною на руках вона може і у своїх батьків, навіщо їй гарна квартира в новобудові просто для сидіння з дитиною, а їй буде син авторки сплачувати аліменти.
Небалувана Галя• 19 февраля в 09:15
Ответ дляВиниловая пластинка
Вы ставите телегу впереди кобылы
’Заработок’ мамы в декрете это алименты на ребенка и нее до 3 лет. И это вполне законно, никакого заработка от матери в декрете закон не требует, потому чтосв это время муж ОБЯЗАН содержать семью по закону
Ось вам цитата.
Більше дискутувати з вами не буду. Не маю бажання щось пояснювати людині, яка хамить кожному, чию думку нездатна зрозуміти.
Матір має право на аліменти на себе до 3х років дитини і на дитину до його 18. Де їй на ці аліменти вистачить знімати квартиру це виключно її проблеми з точки зору закону.
Ms. Сама прямота• 19 февраля в 09:15
Вы, как владелец квартиры и подавайте в суд, чтобы выселили людей с вашей квартиры. Ну это все время. Ребенок там зарегистрирован?
Мне без сахара• 19 февраля в 09:16
Ответ длябибизяна
Про що і мова. Або їде з дитиною до батьків, або лишає дитину з батьком. Або - на роботу і знімати житло.
Чекаємо до 1 березня, далі просто зміна замків і суд… Речі на вихід. З дитиною спілкуватись не забороняє ніхто.
Пихдец, даже тепла не дочекаєтесь. Отак взимку рідного внука на вулицю? Ви ж розумієте, що це останній раз коли ви бачитимете онука?
Виниловая пластинка• 19 февраля в 09:16
Ответ дляНебалувана Галя
Ось вам цитата.
Так где в цитате слово ПОЛНОСТЬЮ?
Небалувана Галя• 19 февраля в 09:17
Ответ дляВсе буде Україна
Зараз вам тут місцеві адвокатки напишуть, що це неможливо.
А я женатая• 19 февраля в 09:18
Ответ дляБеллаДонна
Это не сто лет назад было. Сейчас тоже такое есть. Неужели не встречали семей с патриархальным укладом? Вы же сами видите, женщина с ребенком до сих пор в уязвимом положении и никак не защищена. Особенно во время декрета. А наверное ж наобещал ей золотые горы. Потому и терпят многие, то что нельзя терпеть, потому что некуда идти. Заработать столько, чтобы оплатить съем и содержание детей женщине самой почти нереально. А с годовалым на руках так и подавно.
Кили и Манджаро• 19 февраля в 09:19
Ответ дляMs. Сама прямота
Никогда этого не было.
БеллаДонна• 19 февраля в 09:19
Ответ дляА я женатая
Да вы что?)
А если Ваня и Галя жили, Ваня пошел на лево с кумой, то Галя разводилась?) она зубами держалась за Ваню.
Так что как то выборочно вы традиции декламируете.
Виниловая пластинка• 19 февраля в 09:19
Ответ дляВсе буде Україна
ФИО брата и населенный пункт, где проходил суд, дадите?