Зняти Зеленського і поставити більш солодкого свого кандидата, типу Янукович 2?
Які ваші думки?
Джулияробертс• 19 февраля 2025
Ответ дляолена олена
А з ким би нам було чудово? Який вибір був на той час правильним?
Юля. Ще в 2010. Тоді теж або вона, або Янукович. Обрали(Тому й зараз маємо те що маємо.
Ирина-bbd0• 19 февраля 2025
Ответ дляOchen_lubov
Удалено администрацией...
Ответ дляOlga Zelenyak
Пусть проводят, их потом все равно можно будет признать недействительным. Потому что конституция выборы во время военного положения запрещены. А до выборов согласно их плана война не окончится.
Легитимный путин так любит все легитимное, но что здесь явно что-то пропустил.
Так в том то и вся суть, вы не понимаете к чему всё идёт? Им и нужен не легитимный, чтоб потом при очередном наступлении объявить, что ’царь не настоящий’, что даст им полное право на отмену всех договорённостей о мире...
олена олена• 19 февраля 2025
Ответ дляДжулияробертс
Війна була незворотньою і давно спланованою. Ні Зе її не провокував , ні По іі б не відмінив. Це якщо говорити про останні вибори.
Після окупації Криму все розвивалося саме в цьому напрямку
Джулияробертс• 19 февраля 2025
Ответ дляRemensa
Та ну, пандемія повинна була закінчитись. Вона не могла тривати роками.
А війна може
Мені тоді здавалось, що не закінчиться....Війна думаю закінчиться, можливо й в 2025, звичайно не так як нам би хотілось(
Olga Zelenyak• 19 февраля 2025
Ответ дляAne4ka777
Вот это больше похоже на правду.
Джулияробертс• 19 февраля 2025
Ответ дляолена олена
Так я не про останні.
олена олена• 19 февраля 2025
Ответ дляДжулияробертс
Так я не про останні.
А, ну так я за Чорновола була б… якщо час на 30 років відмотати
Ответ дляptica
Ви про що зараз? Війна готувалася відколи ядерну здали
Світ рєкєта, насилля та брехні навколо
Європа зараз поспівчуває
А ми на розламі цивілізацій та війни ще ВАнга говорила
Світ рєкєта, насилля та брехні навколо
Європа зараз поспівчуває
Не виправдовуйте свого смарвгдового. Якщо б не він, у нас би як мінімум не було окуповано Херсонську і Запорізьку обл.
Киев_Елена• 19 февраля 2025
Ответ дляStar39
Трамп заявил о необходимости выборов в Украине. По его словам, у Зеленского ’низкий уровень поддержки’.
А это что, не правда? Не знаю никого в окружении кто был бы доволен Зе
Джулияробертс• 19 февраля 2025
Ответ дляолена олена
Я пам´ятаю тільки як між Кучмою обирали і Симоненко. Розумієте, не було б Майдану якби не був би Янукович президентом. І так далі...Юля звичайно ще та штучка, але викрутилася б. Взагалі Ющенко президент і вона прем´єр найкращі часи були....
олена олена• 19 февраля 2025
Ответ дляДжулияробертс
Я згодна. Але це вже далека історія.
А в контексті останніх виборів - війна була б все одно.
Ответ дляSo_so
Да. Но ужас не в них. Мы сами его выберем, не нужно будет никаких подтасовок.
+++ как в 2019. Сначала запустили компанию на неугодного, потом подвели к выбору молодого, красивого и наивного, которому можно впарить все. Ещё и с артистическими данными, чтобы на трибуне стоял
Джулияробертс• 19 февраля 2025
Ответ дляолена олена
Я згодна. Але це вже далека історія.
Тут вже хтозна. Можливо так, а можливо і ні. Все одно нічого не повернути.
ХомякПавлова• 19 февраля 2025
Можно подумать,что будет что-то годное среди кандидатов.Сто процентов будет выбор без выбора как в 2019.
Ответ дляStar39
Видео заявления Трампа о низком рейтинге Зеленского и о необходимости выборов в Украине.
’В Украине давно не было выборов. Как бы мне ни было грустно говорить, но у Зеленского сейчас 4% рейтинг’ , - заявил Трамп.
Снять купленные брони, волонтерства и будет меньше 4%
ХомякПавлова• 19 февраля 2025
Ответ дляmari_klim
Зачем тогда такую компанию провели по его снятию?
Многоходовочка)
Ответ дляДжулияробертс
Якби не аварія(
Його не вибрали на перших виборах і це була найбільша помилка нашого суспільства. Все дивитися на схід. Я вважаю що це населення саме винно у всьому що сталося. Мені тільки цікаво чи винесуть люди якийсь урок з цього і дуже шкода нашу країну, що з неї так познущався власний народ. Ледь вибороли ту незалежність, тупі створіння(((
Джулияробертс• 19 февраля 2025
Часто бачу Притулу в рейтингах президентських. Хто їх створює? Ну невже є люди, які за нього можуть голосувати?
Джулияробертс• 19 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Я малою тоді була, то не пам´ятаю( Шкода, дійсно шкода....
ХомякПавлова• 19 февраля 2025
Ответ дляДжулияробертс
Юля это Лукашенко в юбке,пропетляет в любой ситуации