БезникаЯ• 20 февраля 2025
Хочу признатися , але не можу нікому розказати тому що соромно.
Мені 29 років, нажаль останні майже 3 роки я прожила у Мелітополі. На щастя у мене вийшло виїхати з окупації 3 тиждні тому. Зараз знаходжусь в Греції. Нажаль за ці 3 роки мені трохи "підплавили" мізки і в голові була повна каша. Хто зрозумів, той зрозумів яка каша. Зараз я вже знищила паспорт рф, але чому я сюди пишу- тому що каша на 100% ще не вишла. Нажаль русня вміє їх промивати дуже сильно й надовго. Як мені позбутися цих думок та "каші" в голові. Почала спілкуватися та писати на Укр.мові, дивлюсь фільми і читаю Укр. новини.
Ms. Похвала• 20 февраля 2025
Чомусь не віриться в вашу сторі. Сама з окупації, все я прекрасно бачила і розуміла: хто ворог, чому страшно і що з рашнею життя не буде. Тобто каші не було, були чіткі переконання.
Калинові вуста• 20 февраля 2025
Та ніяк, просто живіть своє життя, ви і так вже дуже багато чого втратили через війну, просто насолоджуйтеся свободою та мирним небом.
Дуняша• 20 февраля 2025
Не читайте їх новини і поменше з ними спілкуйтесь. З часом все стане на свої місця. Добре, що Ви вижили і виїхали. Піклуйтесь про себе, пробуйте побудувати своє життя і жити щасливо наскільки це можливо.
БеллаДонна• 20 февраля 2025
Щоб порадити щось, я хочу дізнатись, яка саме каша у вас виникла. А то виглядає як срачна тема)
БезникаЯ
• 20 февраля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Розумію що це як казка. Але нажаль я не зберігала ’інформаційну гігієну’ тому що якось все це пішло на 2 план. Коли виїхала із ’ пузиря’, вже й тоді почало працювати критични мислення.
Обстановщица• 20 февраля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Автор, а покажите Грецию у вас за окном прямо сейчас
Та скаже, що темно.
Сумка з негодою• 20 февраля 2025
Автор, а какое это имеет значение сейчас? Вы в Греции, верно? Так какая уже разница? Если бы вам промыли мозг, вы бы поехали в рашу. Странная история какая-то.
18 мнеУЖЕ• 20 февраля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Гугл переводчик подвёл матрёшку ...
Это каша мешает.
БезникаЯ
• 20 февраля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Я бы не спрашивала, просто в жизни кому-то рассказать как то вообще не удобно будет.
Ms. Похвала• 20 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
В нас не було ніякого пузиря: рашня не проводила ніякої пропаганди (повісила на бордах лайно типу ’материнский капитал 100 тыс’, ’Россия здесь навсегда’ і шось ще), відкрила пару банків один осетинський, один пмр (в сенсі, відділення відкривались і тут і там, просто 2 види банку), протягнули інтернет Міранда з Криму, відрізали наш зв´язок). Але був впн, для зв´язку - Скайп і Йолла, були соцмережі українські, телеграм...яким чином на вас діяла пропаганда, цікаво і де ви її знаходили? Погрози про необхідність помийного пачпорту педерації - це не про пропаганду, це примус і залякування. Ви тупий троль просто.
Небоброїдка• 20 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Неудобно что?
Плекаю думи• 20 февраля 2025
Налагоджуйте життя там, де ви є. Рос.канали/новини/групи видаліть і зараз зовсім їх не читайте. Вчить українську та грецьку.
Удачі!
БезникаЯ
• 20 февраля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Та я в школе работала. Скажем так я начала верить в ту ложь, которую сама говорю.
Сумка з негодою• 20 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
А зачем об этом рассказывать? Адекватные люди понимают и так что со всех сторон идет промывка мозга. Информационная война. Вы же не сделали свой выбор в пользу страны агрессора, чего вам стыдиться тогда. В окупациях каждый выживает как может.
Небоброїдка• 20 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Вы работая в школе, не знали украинского языка?
БезникаЯ
• 20 февраля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Оно знаете как гнойная рана. Ноет и просто так не выведешь ее. А наедине боротся с этими мыслями очень тяжело.
КротоТо• 20 февраля 2025
Ответ дляMs. Похвала
А может на таких, как автор, оно и было рассчитано? То есть они же все это делают для того, чтобы люди перешли на их сторону. Думаю, перед нами вот такой человек, а потом мы удивляемся-почему сработало?
Лгин• 20 февраля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Окупація різна буває. Неможна порівнювати те, що в Селідово (умовно) з тим що в Мелітополі. З перших вуст знаю що та як там зроблено,аби народ увірував в благо від кацапів
БезникаЯ
• 20 февраля 2025
Ответ дляНебоброїдка
Я знаю, но уже к стыду забыла. Та и ноутбук у меня с рус. буквами, по этому тяжело писать. Но тему написала сама, без переводчика.
Ms. Похвала• 20 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Це ви вже колобок, а не заплутана. У мене сестра - вчителька молодших класів. Приїхали до нас на вазіку патріоту рашня в супроводі бтру і запропонували працювати і викладати під їх кураторством, сестра відмовилась. Сказали в школі більше не з´являтись і якщо взнають, шо проводить онлайн уроки - то поїде на підвал. Відмовилось зі школи 80% вчителів, інші ’преподавали по российской программе’ і мали кожен день звітувати рашні, розпитувати дітей про настрої вдома і таке все..
Небоброїдка• 20 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
По этому вы какой предмет преподавали?
Потішаюся• 20 февраля 2025
Ответ дляMs. Похвала
А на что жили?
Просто интересно стало, отказались от работы по идейным соображениям, а жить то на что-то нужно.
Отжигающая• 20 февраля 2025
Йдіть в сраку. Промити мозок можно тільки тому, хто цього хотів. Можна ще дітей зрозуміти, якщо малим мозок промивали. Але дорослу тітку?