Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06
Чоловік готовий вдавитися за гроші
Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?
Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.
Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи
Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Чи може метро не користуватися?
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Секретница• 20 февраля в 12:24
Ответ дляБорисфенка
Тут цікаво інше - а що буде в залишку, якщо вона ці гроші витратить на проїзд на роботу?
Якийсь вихлопу буде на перший час хоч що небудь.
Секретница• 20 февраля в 12:24
Ответ дляМerida
Простой работы очень много. Автор готова на 10 тыс. Такой вагон.
З дитиною важко, багато відмов. Я тільки завдяки свекрусі влаштувалась після декрету.
Сердючка• 20 февраля в 12:25
Ответ дляЗамрійлива
С якого дива? Що води вже комусь жалко!
Так все бомжи с пакетиками чая будут стоять в очереди
КучМала• 20 февраля в 12:25
Ответ дляБорисфенка
Ок, Мівіна в термосі, а транспорт як? Пішки 10-15 км йти, щоб 100 гривень не потратити?
Ей надо искать работу в пешей доступности рядом с садиком школой и домом.
Работа на большом расстоянии возможно только при зарплате от 20тыс и возможностью напряч бабушку чтобы забирала и сидела на больничных. Разговор о няни можно начинать вести при зарплате от 30 до 40 тыс.
Опыта работы нет. Т е реально это пешая доступность и 10 тыс
Тирамісу на терасі• 20 февраля в 12:25
Ответ дляЗараз все скажу
Ну це вже з кредитки буду роботи
Знайдете роботу і кидайте цю людину або за все, що робите більше нього, беріть платню. Самі вирішуйте, що вам ближче до душі.
П.С. Я б пішла від такого навіть до мами чи подруги, але не дозволяла йому опускати мене до відносин такого рівня.
Ответ дляЗамрійлива
Ну дивіться в кожному супермаркеті стоять кофе машини, і є чай, тобто кип´ятку можна і так самому налити і нікого не просити. Да ми теж в юності полюбляли суху мівіну поламать добавить трохи приправи і з пивком...
може ви й маєте рацію.)
мабуть я просто не можу поставити себе на місце автора, бо з 18 років працюю. і було лише 2 перериви на початку карʼєри по півроку коли не працювала, і не могла знайти роботу.
коли колишній чоловік погнав на роботу було трохи неприємно, тоді не розуміла чому я маю і навчатися і працювати, зараз вдячна йому за це. ну і ще більше вдячна за те що коли я вилітала із обойми він мені давав можливість не йти на першу ліпшу - а знайти те що мені буде подобатись. завдяки цьому я маю гарну карʼєру зараз
Сердючка• 20 февраля в 12:26
Ответ дляБорисфенка
На самокате
Замрійлива• 20 февраля в 12:26
Ответ дляСердючка
Ну автор явно не бомж!
Ответ дляКучМала
Считаем.... метро туда-назад 16 грн. Маршрутка 15-20 грн в одну сторону.
Кофе от 25 грн стакан, булочка. Так можно даже на минималке на 200 грн наездить с нулевым результатом.
Кофе по 25 она не будет пить. Ей надо кофе в заведении, а там цена сколько 80-100? (Они ж как раз кассу на анпитках и делают на них самая большая маржа).
Так что допустим, как она говорит пара собесов в день, в разных местах вероятно. Гривен 80-100 дорога (я надеюсь она не на такси ездит же?) плюс если зайти что-то перекусить даже минимум, например в пекарню или кондитерскую то это еще гривен 150, меньше не будет. Если прям поесть то 250-300 за бизнес-ланч, или пузата хата. Если заходит пару раз на кофе, дороже конечно но допустим, ну в общем да, гривен от 300 день путешествий, ездит она сколько писала? То ли месяц то ли уже второй каждый день. Ну то есть тысяч 6 она накатала.
С одной стороны это вообще не много. А с другой - а хз сколько у мужа зарплата, если его на втором месяце расход в 150 баксов стал нервировать.
Весела моль• 20 февраля в 12:26
Ответ дляСекретница
Спочатку дуже важко і дуже страшно..сама проходила через це після декрету
Так, розумію. Поверталася на роботу після 3х років перерви, щє й в дитини ЗППР.
Але автор не просить підтримки, як вийти з ситуації тупікового пошуку роботи чи як будувати фін.незалежність в родині. Питає про справедливість чоловіка. І якби раціональне зерно ніби й є в аргументах чоловіка, але кращє такого чоловіка не розглядати ні як партнера, ні як батька для дитини. Жлоби такими є завжди, а не раптом ними стають в неочікуваний момент.
Тому щиро бажаю автору вмикати холодну голову і формувати план дій, бо їй варто покладатися тільки на себе, і зараз в неї немає джерела доходу.
Секретница• 20 февраля в 12:27
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну і поради а хто хату купить? Чт ви вважаєте що після перерви декрету в неї буде гарна зарплатня щоб і хату зняти?
КучМала• 20 февраля в 12:27
Ответ дляТирамісу на терасі
Так после этого на любую уже работу надо при том быстро. А смысл? И без мужа и пахать в 2 раза интенсивнее
Секретница• 20 февраля в 12:28
Ответ дляВесела моль
Вона кажется в шоке просто...не ожидала этого всего
Сердючка• 20 февраля в 12:28
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так а чоловікові так треба друга дитина? Зазвичай і перша - це бажання суто жінки
Сейчас мужьям третья нужна
Секретница• 20 февраля в 12:28
Ответ дляВесела моль
Зараз чоловікіа і так замало..в неї наприклад і дкра в теплі і не голодна вона і дитина вдягнута завдяки чоловіку
Секретница• 20 февраля в 12:29
Ответ дляКучМала
На любій роботі грошей вистачить на їжу і проїзд для себе
Борисфенка• 20 февраля в 12:29
Ответ дляСердючка
На самокате
Геніально! Хай скаже чоловіку увечері, щоб купив самокат.
Ответ дляЗвоночек
Я теж. Правда до 23. Якраз універ закінчила. А що в цьому жахливого?
Затянувшееся детство? Ничего ужасного, если тот кто вас содержал мог это делать без ущерба и лишней нагрузки для себя. Ну и если вы понимаете, что с какого-то момента, человек должен быть способен зарабатывать деньги для самообеспечения.
Борисфенка• 20 февраля в 12:32
Ответ дляСекретница
’Зато працює’. Буде у неї в залишку 4 тисячі.
Але якщо чоловік зовсім копійки заробляє, то може це їм дійсно допоможе.
Секретница• 20 февраля в 12:32
Я як пішла на роботу після декрету тільки через півроку змогла щось відкласти 50 долларів. А до цього треба було купляти речі дитині, речі собі щоб ходити на роботу і т.д.поради кидати жлоба після виходу на роботу - жесть
Секретница• 20 февраля в 12:33
Ответ дляБорисфенка
Вона буде незалежна і це теж важливо. Может змінити роботу і будуть в неї гроші на проїзд і обіди.
Замрійлива• 20 февраля в 12:33
Ответ дляБорисфенка
Не спішіть з покупкою. По Києву їх повно на кожному кроці для оренди+ велосипеди. Ну це варіант на весна літо осінь. А зараз у нас сніг, тому розумніше буде лижі. Але лижі треба мать свою, оренди поки не має.
Жінка з перцем• 20 февраля в 12:33
Ответ дляЗараз все скажу
Через декрет ,25 буде
Мені шкода, що ви народили від такого жмота.
Скільки в нього зп?
Сердючка• 20 февраля в 12:34
Ответ дляЗамрійлива
Ну автор явно не бомж!
Уж лучше с термосом ходить на собеседования, чем так попрошайничать
Жінка з перцем• 20 февраля в 12:34
Ответ дляЗараз все скажу
Я з ним не сплю
Він спить в окремій кімнаті,а я з дитиною в іншій
О, так у вас високі стосунки.
Яку роботу розглядаєте?
Як довго вже шукаєте?
Яку бажану зп роботодавцю озвучуєте?
Яку роботу розглядаєте?
Як довго вже шукаєте?
Яку бажану зп роботодавцю озвучуєте?
Секретница• 20 февраля в 12:34
Ответ дляЖінка з перцем
Скільки в нього зп?
Тут це не важливо, у чоловіка таке відношення до витрат... Скільки би не було гроші витрачені вихлопу немає не порядок
Сердючка• 20 февраля в 12:34
Ответ дляСоседушка
Надеюсь, он вам не муж
А просто отец двоих детей)
Замрійлива• 20 февраля в 12:35
Ответ дляСердючка
Ну термос либо термокружка.
Жінка з перцем• 20 февраля в 12:35
Ответ дляСекретница
Згодна з вами.
Але просто цікаво скільки заробляє такий мачо, який не дозволяє дружині поїсти у пузатій хаті