Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
Накладні мюслі• 20 февраля в 10:56
Ответ дляРазгуляшка
То візьміть бутер з дому чи печенько. Ото проблема, жінці 25 років, а не 50. В такому віці ще сил і енергії купа, молодий оргнізм
Я то візьму) я відповідаю на коментар чи проблема з 8 по 18:00 не їсти взагалі.
Проблема велика!)))
Замрійлива• 20 февраля в 10:56
Так шановні! Пропоную скинути автору трохи грошенят на поїсти, поки шукає роботу!
Лупаю цю скелю• 20 февраля в 10:56
Ответ дляparele
Я тоже в свое время диплом получила в сфере финансов. Работы после декрета вообще не было - 92-й год. Пошла сначала на рынок торговать, потом куда взяли - продавцом в магазин. Росла потихоньку, меняла работу - много лет уже финансист.
Но у меня не просто диплом был, я реально училась))
У мене також диплом у сфері фінансів 😁
Кілька місяців потинялася, без досвіду не беруть.
То пішла на пошту оператором працювати.
Як не як досвід роботи з комп´ютером і касою.
А вже потім стала відправляти резюме на касирів банку.

Думаю авторці біль треба переживати, що робота не знаходиться.
Замрійлива• 20 февраля в 10:56
Ответ дляЗупка_цем
На ходу есть вредно.
Зато больше влезет.
Гитта Ягг• 20 февраля в 10:56
Ответ дляЗупка_цем
На ходу есть вредно.
Ну да, а кафе ежедневное ее муж не тянет. Что же делать?
Вельми шановна• 20 февраля в 10:56
Ответ дляЗупка_цем
На ходу есть вредно.
С Чудаками жить вреднее
Зупка_цем• 20 февраля в 10:57
Ответ дляРадість моя
Не сочиняйте, жлоб никогда не будет щедрым, ни в первый день знакомства, ни в семейной жизни
Будет.
Когда человеку жизненно необходимо кем-то командовать- он свою жертву затягивает медленно в свои сети
Сердючка• 20 февраля в 10:57
Ответ дляЗамрійлива
Или пирожков прислать
Разгуляшка• 20 февраля в 10:57
Ответ дляНакладні мюслі
Проблема велика!)))
В 25 я напевно б витримала, якщо голодна була весь день. Зраз вже ні) беру з собою щось, якщо не маю змоги десь поїсти. Взагалі не бачу проблеми. Навіть на ходу деколи жуєш банан чи печенько, коли нема часу
Оно само купилось• 20 февраля в 10:58
Ответ дляЗараз все скажу
Шукаю бажано в сфері фінансів від 15 тисяч
Ну або вже 10 тисяч
Яка у Вас освіта?
Сердючка• 20 февраля в 10:58
Ответ дляГитта Ягг
Менять мужа или искать спонсора)))
Замрійлива• 20 февраля в 10:58
Ответ дляСердючка
Или пирожков прислать
Можно и пельмешек, погода позволяет.
Радість моя• 20 февраля в 10:58
Ответ дляСердючка
И обычно их сразу видно
Конечно видно, тут одна в теме аж двоих такому чучелу родила, автор пока еще не так сильно встряла, может хоть ума хватит, не родить второго, от такого непотріба
Незнакомлюся• 20 февраля в 10:58
Ответ дляЗараз все скажу
В пузату хату заходжу,або якийсь пиріжок куплю
Йдіть в пузату хату працювати
Борисфенка• 20 февраля в 10:59
Ответ дляРазгуляшка
Чоловіка не виправдовую, але що за дитячій садок? Взяти каву в автоматі чи ларькі і бутер з дому. Не околієте за 10 хв, поки перекусите. На вулиці що - 20?
А скільки зараз на вулиці, -10? І якщо до наступної співбесіди 1-2 години?
Зайти випити кави з булочкою - прямо трагедія?
Я б поставила питання так - чоловік на роботі також з лоточка їсть на морозі? Навряд чи.
Незнакомлюся• 20 февраля в 10:59
Ответ дляЗараз все скажу
Ну або вже 10 тисяч
Чи в садочок нянею,там завжди є місця
Сердючка• 20 февраля в 11:00
Ответ дляЗамрійлива
Можно и пельмешек, погода позволяет.
Или 🍦 🍦 🍦
Секретница• 20 февраля в 11:00
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Автор, идите кассиром поближе к дому в любой супермаркет.
Идите мойщицей посуды в кафе или ресторан.
Идите в Макдональдс работать.
10-15 тысяч вы точно будете иметь за эту работу.
И продолжите искать то, что хочется дальше.
Когда искать с графиком плавающим по 12 часов?
Замрійлива• 20 февраля в 11:00
Ответ дляНезнакомлюся
Йдіть в пузату хату працювати
Вірно подмічено! Так автор уб´є двох зайців одразу! А може і три, ще й чоловік буде завжди наїдений!
Сердючка• 20 февраля в 11:00
Ответ дляНезнакомлюся
Йдіть в пузату хату працювати
Заодно и вопрос с обедом решится
Радість моя• 20 февраля в 11:01
Ответ дляБорисфенка
Ок, ними народжуються, але до декрету вони маскуються. А от в декреті вони показують себе у всій красі, коли жінка залежна і без доходу.
Ну, как может маскироваться жлоб, абьюзер, тиран, псих, алкаш ?
Как ?
Их всегда видно невооружённым глазом, просто дамы сами не хотят этого видеть, а потом да, они совсем на голову вылазят, но и изначально их сущность отлично видно !
Вельми шановна• 20 февраля в 11:01
Ответ дляНезнакомлюся
Йдіть в пузату хату працювати
А щоб у сфері фінансів - то на касу
Гитта Ягг• 20 февраля в 11:01
Ответ дляСердючка
Менять мужа или искать спонсора)))
Ой вряд ли это реалистичный вариант. Мне кажется, проще искать работу в своем районе и не «что-нибудь в сфере финансов» а как-то конкретизировать свои желания и соотнести со своими навыками.
Замрійлива• 20 февраля в 11:01
Ответ дляБорисфенка
Так чоловік вже працює і може собі дозволити лоточок не на морозі а в охвісі або на кухні там.
Радість моя• 20 февраля в 11:01
Ответ дляЗамрійлива
Не создавайте ей тепличных условий, а то еще второго родит )
Сердючка• 20 февраля в 11:02
Ответ дляНезнакомлюся
Чи в садочок нянею,там завжди є місця
Можно просто няней, еще и мужу нос утрет своей зарплатой. Будет ему с кредитки разрешать в кафе кофе попить
Накладні мюслі• 20 февраля в 11:02
Ответ дляЗамрійлива
Тобто сосиску в тісті можно з´їсти на вулиці на лавці. А взяти с дому кипятка в термосі і заварить мівінку і каву ні...?
Мівінку?
Це вже впевненість в собі найвищий левел)
Я б також соромилася.
А в цілому мене цікавить ціна витрат.
Ціна питання: проїзд, кава та пиріжок.
Скільки автор витрачає грошей.
Бо якщо це 100-150 грн то це небагато. А якщо 200-500 то чоловік правий.. Напевно він не заробляє стільки щоб покривати такі розтрати щодня.
Борисфенка• 20 февраля в 11:02
Ответ дляРадість моя
Как ?
Чудово вони маскуються, рік-два-п´ять, поки не трапляються скрутні ситуації. Отоді вони і показують, на що здатні. А спочатку всі м´яко стелять і розгледіти їх у 20 років дуже непросто.
Люблю Украину• 20 февраля в 11:02
Ответ дляСердючка
Менять мужа или искать спонсора)))
Кому оно надо спать спать с пвтором в разных комнатах. Спала бы с мужем, думаю он карточку не забирал бы.
Сердючка• 20 февраля в 11:03
Ответ дляВельми шановна
А щоб у сфері фінансів - то на касу
Автору лучше на кухню