Г@Л@В@ломка• 20 февраля 2025
Цены жуть
15 декабря 2024 года по совету советчиц купила носки в Интертоп, сегодня зашла на сайт и офигела, эти носки стоят больше 1000грн , это уже не в какие ворота цены растут
Г@Л@В@ломка
• 20 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Они не могли быть 150 грн, их цена за упаковку больше 10 долл
Все буде• 20 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Акции не считаются.
ЛолитаНеРазлита• 20 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Зачем малювать такие цены?
Дешевше продати 1 за 1100 ніж 10 за 110
Коко На Страже• 20 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Обычные носки.чуда не ждите.можете то же самое в авроре за 100 грн купить
А якого дива можна в принципі чекати від шкарпеток ?
Сама собі лікар• 20 февраля 2025
Ответ дляСплюшка
На думку порадниць: ’ логістика дорога, дякуйте що вам взагалі щось у війну везуть, а ви ціни бачили’?
Насправді: власники магазинів взагалі ох...ли. Ставлять у війну накрутку, щоб купити чергову хатинку на Балі і називають відверте здирництво ’бізнесом’.
🤦♀️ яку накрутку?
Та й взагалі, хіба вас примушують купляти такі дорогі шкарпетки? Я собі купляю Дюну і мені норм
Мрії у вирії• 20 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Жерсть...та купіть НАШІ Додо сокс за 150-200 грн ! Радість для тіла і насолода для ока - є реально ржачні шкарпетки :)))
Нафігі підтримуєте паскудний кєтай ???
Да, классные! Только внимательно картинку и надпись рассматривать надо до покупки🤣🤣🤣
Бабуся мороз• 20 февраля 2025
Ответ дляКсюшка94
В любой палатке на рынке есть носки с такой надписью и можно купить их грн за 50))
Так качество какашка
Кидаю курити• 20 февраля 2025
Ответ дляКсюшка94
за 20)....только сегодня видела, мимо пробегала
Сплюшка• 20 февраля 2025
Ответ дляСама собі лікар
🤦♀️ яку накрутку?
За вашим посиланням такі шкарпетки коштують 22 євро. Це хіба 1150 грн, як в Україні?! Хіба оренда в Україні зрівнялася з орендою в Бельгії? Чи може українські продавці отримують як їх бельгійські колеги? Чи може комунальні в Україні дорожче бельгійських? Чи може податки сплачуються так само справно? Так а в чому причина вищої ціни, ніж у аналогічному магазині з явно вищими витратами по кожній статті?
І чому в грудні їх було прибутково продавати за 160 грн, а зараз ні?
Сама собі лікар• 20 февраля 2025
Ответ дляСплюшка
Хіба виробник має зменшувати свої доходи через те, що в Україні у продавців нижчі зарплати?
$22*42=924,00 грн
Так, це трохи більше якщо рахувати по курсу. Але виробник має право продавати по тій ціні, яку вважає за потрібне.
По вашій логіці в нас і блузка Діор має півтори тисячі стоїти, тому що країна бідна
$22*42=924,00 грн
Сплюшка• 20 февраля 2025
Ответ дляСама собі лікар
$22*42=924,00 грн
До чого тут виробник? Ці магазини працюють по франшизі. Український Вася купив франшизу і продає вам товар з накруткою. Звідки ви взяли ’виробничу ціну’ у 924 грн та ще й зв´язали її з доходами?
Ціна у 924 грн є прибутковою для магазину в Бельгії, де продавець отримує раз в 5-6 більше за українського колегу, і оренда в Брюсселі явно дорожча, геть всі статті витрат в Бельгії вищі, а ціна нижча...Просто в Бельгії можуть за 10-15% прибутку продавати, а в Україні мінімум 100% закладуть у ціну. Іншими словами - наживаються на вас.
Сама собі лікар• 20 февраля 2025
Ответ дляСплюшка
🤦♀️ а де по вашому магазин узяв ті шкарпетки? Сам зробив чи на Алі замовив? Крім того враховуйте, що є різні контракти, навіть може бути вказана ціна продажу.
Сплюшка• 20 февраля 2025
Ответ дляСама собі лікар
Ви з математикою на ’ви’?
Ціноутворення ’на пальцях’ : є ціна закупівлі до неї додали витрати на реалізацію товару. В Україні вони в разИ нижчі. Потім додали маржу (прибуток) і отримали ціну реалізації. Сподіваюся, ви розумієте, що основна частина ціни товару якраз і складається з витрат на реалізацію плюс маржі? То якщо бельгійська франшиза, маючи вищі складові по реалізації виставляє ціну реалізації нижче за українську, про що це говорить? Яка маржа закладена в українському магазині?...
Ясамаякрасивая)• 21 февраля 2025
Ответ дляСама собі лікар
Вважаєте що ідіоти здатні заробляти достатньо, щоб витрачати стільки на шкарпетки? Не обманюйте себе
Вы считаете все зарабатывают честно и с трудом? 😂😂😂
Сама собі лікар• 21 февраля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А ви напевно вважаєте, що всі хто може собі дозволити шкарпетки за $25 виключно крадії?
Ясамаякрасивая)• 21 февраля 2025
Ответ дляСама собі лікар
Понятно)) Вас задело слово идиоты) потому что Вы заработали честно на носки из Интертопа за 25$.
Та носите на здоровье. Если Вы не идиот, то моё высказывание Вас не касалось.