Вы рады тому как развиваются события?
Результат:
вже голосів:
213 (56.35%)
Я был «против»
122 (32.28%)
Я был «за!» Все идет супер!
43 (11.38%)
Я был «за!» Я в ужасе
Ответ дляspart-5037
Так что не так опять ? Войну остановят. Не этого все хотят ?
Или до границ 91 и до последнего украинца ? Ну так кто мешает ? Вперёд и с песней. Не думаю, что тут из окопа строчат как из пулемёта в темах
Остановить войну можно на разных для страны условиях.
Sova splushka• 20 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
С тем, кто в состоянии остановить войну. Зеленский за 3 года показал, что он не в состоянии. С ним никто и не договаривается
Ім´я назвете? З ким говорити з тих, хто здатен зупинити війну, яку почав і досі продовжує путін? Сам путін, як бачимо, відпадає. Трамп вже злився.
Ще варіанти будуть?
spart-5037• 20 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Ще варіанти будуть?
С кем мы воюем с тем и договариваться
Правда думаю с самим Зеленским никто ни о чем говорить не будут.
Но он и сам же запретил переговоры всем с Россией , в том числе и себе. За что боролся, на то и напоролся
Sova splushka• 20 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
С кем мы воюем с тем и договариваться
Воюємо з рашею, отже, з путіним.
Путін за знищення України.
Далі що?
Знову підете по колу одне і те ж триндіти про ’нададагаварівацца’?
Путін за знищення України.
Далі що?
spart-5037• 20 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Воюємо з рашею, отже, з путіним.
Путін за знищення України.
Далі що?
Путін за знищення України.
Далі що?
Ничего не пон маю. У вас в окопы? Так воюйте. Господи, а мы посмотрим . Я против войны и свою семью туда не отправлю. А кто за, так - могу только поддержать. Завтра не закончится. Ещё есть у вас шанс достойно выступить.
Sova splushka• 20 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
А ви не ухиляйтеся від відповіді, і не переводьте стрілки.
Ви ж пишете про переговори.
То ж називайте конкретне ім´я, з ким Україні можливо провести результативні переговори про мир.
Ім´я назвете, чи це тупе балабольство?
Ви ж пишете про переговори.
Ім´я назвете, чи це тупе балабольство?
Ответ дляSova splushka
Ви ж пишете про переговори.
Ім´я назвете, чи це тупе балабольство?
Ви ж пишете про переговори.
Ім´я назвете, чи це тупе балабольство?
А в 22 році з ким були перемовини?
Sova splushka• 20 февраля 2025
Ответ дляmymoly
А в 22 році з ким були перемовини?
Я ж писала про ’результативні переговори про мир’. А не їх імітацію.
Bambi-kids• 20 февраля 2025
4%,,,,А якого шороху навели...Тут усі українці й про війну в Україні забули,,,І пішли єднатися...І з ким... Я за демократів
spart-5037• 20 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Ви ж пишете про переговори.
Ім´я назвете, чи це тупе балабольство?
Ви ж пишете про переговори.
Ім´я назвете, чи це тупе балабольство?
Ок. Если вам не понятно.
Переговоры будут проводить с Путиным.
Украина их проводить не сможет, .к. её президент запретил это делать кому дюлибо в стране, в том числе и себе.
Поэтому переговоры будут за судьбу Украины без её участия.
Собственно я вам только что сделала обзор мировых новостей и об этом написано на каждом углу.
Переговоры будут проводить с Путиным.
Sova splushka• 20 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
Ок. Если вам не понятно.
Переговоры будут проводить с Путиным.
Про путіна я вже кілька разів написала - він хоче знищення України.
І це не якась там моя вигадка, - він сам це постійно говорить. Десятиліттями. І риторика його не міняється.
Отже, результатом ’переговорів’ з путіним буде знищення України.
Вас же таке влаштовує, так же ж? Судячи з ваших постів.
spart-5037• 20 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Вариантов нет. Будет как будет. Так или иначе война закончится переговорами
Ответ дляSova splushka
Якщо не буде домовленостей, то буде війна на десятиліття, і тоді Україна точно не буде знищена? Так?
Sova splushka• 20 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Ні, Україна не витримає війни на десятиліття, якщо буде продовжувати боротися самостійно, з невмотивованими чоловіками і без достатньої зброї.
Але це НЕ аргумент до того, що існує хоч якась ймовірність домовитися про мир з путіним.
Не варто перебувати в ілюзіях.
Ответ дляSova splushka
Не варто перебувати в ілюзіях.
Так робити що? Домовитися не можно, воювати не можно. Вибачте, але так не буває
Sova splushka• 20 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Ні, так буває.
Це називається ’безвихідь’.
Ласкаво просимо в реальний світ.
Якщо Європа не прокинеться від летаргічного сну, якщо США не передумають щодо оцієї зміни свого курсу, якщо Зеленський з рештою влади продовжать корупцію та беззаконня, якщо скоро не здохне путін та його найближче войовниче оточення, і якщо не прилетять інопланетяни-рятівники, - то я не знаю, який вихід тут взагалі може бути.
Я розумію, що дуже зручно чіплятися за ілюзії швидких та простих рішень, але якраз так і не буває.
Це називається ’безвихідь’.
Ласкаво просимо в реальний світ.
Ответ дляSova splushka
Ні, так буває.
Це називається ’безвихідь’.
Ласкаво просимо в реальний світ.
Це називається ’безвихідь’.
Ласкаво просимо в реальний світ.
Ну добре безвихідь. Але поки немає домовленостей Україна воює хочте ви того чи ні, і це може продовжуватися роками, поки хто сь там чекає сильні позиції. Тобто ви обираєте війну в очікуванні дива. Ну ок нехай буде так.
І ніяка Європа нам не допоможе, розраховувати треба тільки на себе
Sova splushka• 20 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Ви смішна - ну яке я обираю? Чи ви. Чи інші українці.
Нічого ми не обираємо, ніхто нас не запитує.
Я пишу лише про те, що не варто перебувати в ілюзіях, от і все.
Манька вертихвостка• 20 февраля 2025
Ответ дляОдуванчик number one
Сами американцы в шоке от трампа.
А что Вы ещё хотите от старого маразматика. Один ушёл, второй пришёл.