Крихітка на всі• Изменено 20 февраля 2025
Закрыть границы для женщин и детей. Кто-то слышал такую информацию?
Мне такое сказала подружка, которая третий год за границей.
Говорит, что в Германии все уверены, границы закроют и для женщин с детьми.
FightingFox• 21 февраля 2025
Ответ дляAesonne
Давно пора, с самого начала надо было.
Щас бы не сидели не кукарекали как воевать надо до кордонов 91го с Европы, Америки и Канады, а вместе со страной мечтали бы о завершении войны.
Но не закроют.
закрыть могут страны Европы и США на вьезд.
Как вариант.
Сможете выехать, но хрен куда заехать
Как вариант.
Сможете выехать, но хрен куда заехать
Yegonyashka• 21 февраля 2025
Если война продолжится, а Залужный, например, станет президентом, то вполне вероятна военная диктатура в стране и бусификация покажется очень еще даже забавной. Или кто-то думает, что в Британии его учат димократии и любить и ценить свой народ? Именно британцы больше всех хотят продолжения этой войны. Но врядли наши люди будут думать головой перед выбором, наступят снова в дерьмо и всех вокруг в этом обвинят.
Автор, все, ну вже ж очевидно що все вирішено і можна рахувати місяці до мирної угоди (якщо називати речі своїми іменами - до капітуляції). От скоро вибори в Німеччині і новий уряд сто відсотків буде топити за припинення допомоги Україні і поновлення економічних відносин з рашею. Не знаю що там у Франції і Британії, але думаю настрої +/- такі самі
А яка війна без грошей і зброї? Думаю відкриють кордони і для чоловіків, щоб справити невдоволений елемент. Інша справа що заїхати нікуди вже не можна буде. А от наших військових (ясно що не всіх) Європа думаю прийматиме з розкритими обіймами - вони будуть розбудовувати власні армії
Ответ дляYegonyashka
Та у британців нема стільки грошей, щоб самостійно фінансувати війну проти Росії. У всієї Європи немає стільки грошей
ЄвгеніяЕвгения• 21 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Вперше чую. Вас не пустили через кордон в новорічну ніч? А що далі було - 1 січня пустили?
100% було, 28 чи 29 грудня перестали пускати, кілька днів не приїхати було. І прицьому жодні закони не мінялися.
Графиня Шезвездицкая• 21 февраля 2025
Я нежно люблю ’переживающих за Украину’, которые сидят за границей.
woman Warrior• 21 февраля 2025
Не слышала.Но уверена, что быть может все, самое дичайшее и абсурдное.Впервой, что ли?
Странно, что после всего происходящего тут еще удивляются. возмущаются и баб фиолетовых раздают направо -налево.
woman Warrior• 21 февраля 2025
Ответ дляIshoy
Вы сейчас пытаетесь смеяться с того, что Украине плевать на права своих граждан? У нас уже анархия? Посмотрим куда Вы будете писать жалобы, когда до Вас и Ваших родных дойдет очередь
да, анархия.
разве нет? анархия и произвол.
VivaForever• 21 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Ця тема дуже нагадує тему ’про Гаррі’ напередодні війни
Як тут сміялися з тієї Порадниці, що тут написала про невідворотність війни.
Зараз так само сміються. Але чи надовго? Я теж впевнена, що закриють кордони для всіх. Але це суто логічні висновки.
и для немцев?
Ответ дляЛюблю пиво
Некоторые живут еще понятиями 15 века. Они забыли, что в те времена, когда чоловіки воювали, а жінки народжували, жінки в основном сидели дома, рожали по 10 детей, не отсвечивали и знали свое место на кухне. Но им так не хочется, хочется и права иметь, и обязанностей чтобы не было как у мужчин.
У мене всього двоє дітей. І їх треба виростити. І не до 6 років, в картоплю чистити. Не проходить, як у ’,ті вржмєна’. І якщо держава скаже мені, що обоє батьків моїх дітей мають загинути за їх інтереси, О автомат я, звісно, візьму, раз дають. А в кого вистрелю то вже питання. Так що часто змінились, ви праві. Зараз і одна дитина цілком собі потребує опіки
Ответ дляAnnaOst
Не військових. Дітей.
vasilisa-l• 21 февраля 2025
Ответ дляPole
Тут є пошук тем по датах, можете перевірити)
Тобто ніяких доказів, крім теми на цьому форумі, не існує?)))
woman Warrior• 21 февраля 2025
Ответ дляIshoy
Нет, пока это похоже на диктатуру, а не анархию
Это базовая установка на сейчас,но история циклична.
Ответ дляAnnaOst
якраз військових і не прийматиме(
Coffee is Love• 21 февраля 2025
Ответ дляЭфигения
Дуже смішно.
Можна заборонити аборти. Це для початку.
Боже, як страшно звучить. Прям як закриття кордонів для жінок і дітей.
Ответ дляCoffee is Love
Якщо для вас нормально народжувати при незапланованій вагітності, то й не страшно.
А ось для багатьом жінкам і молоденьким дівчатам це може зламати життя. Зате підніметься народжуваність. Народяться нові війсткозобов’язані для країни.
А якщо тих дітей кинуть матері, то навіть краще для країни. Вже з 18 років їз можна було б послати на війну, бо вони не матимуть нічого і нікого.
Нас чекає або ця мінідиктатура Зеленського та Ко чи ляльковий режим під протекторатом рф.
У будь якому випадку народжуваність треба буде підвищувати. І ще в школ/на початку навчання у ВНЗ діти проходитимуть початкову військову підготовку. Про це вже зараз відкрито кажуть. І категорії ’не служив сирокову, тому не дуже цікавий буде під час мобілізації’ вже не буде. Всі пройдуть пришвидшену ’строкову’ незалежно від бажання і стану здоров´я.
Борисфенка• 21 февраля 2025
Ответ дляЭфигения
Це вам Зеленський таке наспівав? Чи переказ нічних кошмарів?