Перемелица• 21 февраля 2025
До каких пор эти неадекваты будут работать в школах?
Интересно мнение родителей, ваши действия в подобном случае? На общество надежды нет, я так понимаю(( всем плевать. Но вот если ваш ребенок приносит такое из школы, что вы делаете?
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
На видео учитель в Ровно избивает детей, по всем признакам имеет психическое расстройство
я втомилась шукати адекватних вчителів ,що не принижують дітей тому онлайн школа і жодного втручання педагогів .А в племінниці в 5 класі більша частина вчителів це чоловіки без пед.освіти або ніколи не працювавши по ній ,бо дають бронь .Тому брат директора ,сусід завуча ,чоловік вчительки ,онук вчительки ітд стали викладати дітям .Таких випадків в них тепер повно ,а на скарги батьків -ну ви ж не відправити за це людину помирати ....
Сегодня не целуюсь• 21 февраля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Там видно, шо учителя вивели
Уявляєте,як ’виводять’ покупці касира АТБ? А працівника упсзн чи ПФУ? Чи працівника банка?
Чи означає, що вони теж можуть кинутися на вас, бо ви їх ’вивели’?
Сегодня не целуюсь• 21 февраля 2025
Ответ дляСвятатабожа
Эти дети позволяют себе посылать учителя материть игнорировать.. удивляюсь как вообще он не убил их
Якщо у вчителя настільки крихка нервова система, є безліч інших професій, що мінімізує спілкування з людьми. Вантажник в АТБ, наприклад.
Перемелица
• 21 февраля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Центральний ліцей міста. Учень вийшов під час уроку і туалет і наклав купу перед кабінками. Не пронос. Зверху дріжджі розсипав. Холене таке дитя. Герой дня.
У нас была подобная история, но хуже. Потому что случилось это не в школе. А на кладбище при церкви(( они ещё и на камеру сняли это.
После всех бесед, сами убирали это все. А также помогали наводить порядок потом на всей территории в течение нескольких недель.
Сегодня не целуюсь• 21 февраля 2025
Ответ дляtereska
Так що ви порадите таким вчителям, які терплять таку неповагу кожен день від школярів: одні запізнюються, одні не беруть рюкзак в школу, одні форму не беруть та змінне взуття?
Як це морально витримати?..
От дома такого учня гарно вдарять, обматюкають, а вчителю і зауваження зробити не можна, а бігти в школу на розборку вони першими будуть.
Як це морально витримати?..
Тим учителям пораджу змінити професію, бо вони непридатні працювати вчителем.
Це те саме, що запитати: хірург дуже боїться крові, що ви порадите робити такому хірургу, бо він нервує і виходить з себе під час операції.
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Удалено администрацией...
нехай звільниться ,ой а це ж бронь ...
мабуть і до 22 працював десь не з дітьми
Сегодня не целуюсь• 21 февраля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
У нас діти таке робили ще на початку 80-х, тільки кидали дріжджі у туалет (на вулиці, старі були, з дірками). Це було значно ’веселіше’ за вашу скромну купку)))
Але ж тоді діти були ’вихованіші’ і ’не дозволяли нічого зайвого’.
Чи все ж дозволяли?
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
укрпошта ,банки то герої взагалі ,бо їх дійсно морально поїдають ,але ще ніколи не бачила працівника банку який лупцював пенсіонера, бо той не вірно набирає в банкоматі чи довго стоїть там
ЯНаПэПэ• 21 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Чи все ж дозволяли?
На вулиці фекалії то одне, а коли тривога й біжать і хтось влізе, то вже друге. Булінг, якщо зауваження. І до чого ’колись’. Якщо для вашої дитини то є норма, то будьте впевнені, що ніхто не скаже нічого, якщо не застукали на місці події. Оце відео з ляпасом виняток
Перемелица
• 21 февраля 2025
Ответ дляSvitlo_
Щоб був толк - вчитель має бути однією з найбажаніших професій. Але поки оплата праці молодого вчителя на рівні двірника, то і маємо часто вчителів рівня двірників.
Да, но это же не проблема учителей, родителей или детей. Это проблема более высокого уровня.
Учитель и врач. Это должны быть элитные профессии некоммерческого характера с жесткими требованиями отбора. То есть их оплата труда первично должна быть на таком уровне, чтобы не приходилось устраивать бизнес на рабочем месте (врачи) или думать как выжить на нищенскую зарплату (учителя).
Ответ дляПеремелица
Вы очень далеки от детской и подростковой психологии. Что значит дома его ударят? Вы что пропагандируете домашнее насилие?
Откуда все эти дети? Из космоса? Они родились и растут в этом обществе, которое очень любит употреблять слово «свобода». Это прям фетиш современности. Об одном забыли взрослые, что свобода начинается с ответственности. И за свои поступки в том числе. А выходит интересная ситуация. Взрослых бить нельзя в случае их неправоты, они мгновенно превращаются в жертву агрессии. А вот когда ты ребенок этих самых «дееспособных», то тут уже другие нормы работают. Так не бывает, понимаете? Нигде и никогда.
Щось ви зовсім не відповіли як діяти, от прямо алгоритм пропишіть.
Ви ще далі від неї. Про все і ні про що, я би сказала.
Дітей дома ображають, зневажають, б´ють, морально гвалтують і вони іншого не бачать. Їх не виховують, бо ті, хто повинен виховувати сам не вихований. Вони вміщують свою злість на однокласниках, вчителях, бо знають що ті не мають права навіть косо глянути на них.
Що ви закінчили та яку спеціальність здобули? Що ви можете порадити таким батькам, діти яких м´яко кажучи не поважно ставляться до дорослих, а не тільки вчителів, але ж деякі мами точно впізнають свою ’квіточку’ в таких роликах?
Ванна Тазиковна• 21 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Покупателя можно послать или скорчить недовольную мину. А дитятку трогать нельзя ,то ж святое
Лепетун• 21 февраля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Удалено администрацией...
Так я понимаю. Вот и спрашиваю, какие варианты у учителя?
Ванна Тазиковна• 21 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
нехай звільниться ,ой а це ж бронь ...
А обязан працювать з дитьмы до этого?
Лепетун• 21 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
В смысле «не отправила»? А детей куда-то нужно насильно отправлять? Они свой выбор делали сами.
Что же вы им не объяснили ничего о доброте душевной, о жертвенности и о том, как нужны детям адекватные учителя?
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Погоджуюсь .Зарплата вчителів і лікарів мають бути одні з найбільших ,але ще має бути відповідальність за роботу і призупинення ліцензії за недостойні випадки .Побив дитину- залишився без права викладання і роботи з дітьми .Щоб людина з нервовим зривом добре подумала чи отруювати життя дітей ,чи може просто звернутись до лікаря і працювати як і раніше .А в нас лікарі запліднюють бабусь ,а вчителі бьють дітей ,бо за це нічого не будо .Дуже тяжка ця робота і поважна але тримати себе в руках тут треба більше за все
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Якщо покупця послати ,то тебе звільнять, а за дитину нічого не буває ,бо вони самі винуваті або кому ви вірите ,це ж діти
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
А обязан працювать з дитьмы до этого?
ні може звісно бути електриком ,а потім викладати дітям працю і бити їх кабелями ,бо виявляється ,що ти не вмієш спілкуватись з ними і навчати теж не вмієш.Це реальна історія племінниці ,де директору важливіше дати роботу з бронею своїм ніж діти і їх навчання.А зараз таких ’електриків’ повно по країні
Шиворот Навыворот• 21 февраля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Но виноват, конечно, учитель
Что учитель преподаёт неинтересно?
Канеш ученик виноват ..уф
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Что учитель преподаёт неинтересно?
Канеш ученик виноват ..уф
цікаво що викладає ,зараз шукаю десь по паблікам інфу
Шиворот Навыворот• 21 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Яку онлайн школу обрали? І який курс, з уроками онлвйн чи екстерн там ще є..
Оптима?
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Оптима?
Атмосферна ,онлайн
Шиворот Навыворот• 21 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Не зрозуміла запит.
У сина в офлайн школі лише 2 викладачі викладають цікаво, інші бубнять щось.. ще й клас недружній.
Питаю у вас за онлайн школу вище, думаю з 7 класу перевести
Шиворот Навыворот• 21 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Атмосферна ,онлайн
А який клас? Якість влаштовує?
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Не зрозуміла запит.
то я не уважно прочитала ,температура ) прочитала що вам цікаво що той вчитель викладає
Шиворот Навыворот• 21 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Я в шоці що тут багато відповідей що вчитель права((
Шиворот Навыворот• 21 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Я навіть не дивилась відео, не хочу таке бачити((
Одужуйте скоріше
Докладальниця• 21 февраля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
А який клас? Якість влаштовує?
9 зараз ,влаштовує все .Через тривоги діти все одно постійно в підвалах ,а так хоч в нас є можливість подивитись кожен урок в зручний час (і через те ,що нема води і відволікань вчителя на коментарі і приниження )то урок 20-25 хв ) потім додаткові посилання на матеріали ,підручники ,тести по уроку .
Ванна Тазиковна• 21 февраля 2025
Ответ дляЛепетун
Увольняться массово