Трішки про космічну безпеку: Маск та Могенсен — суперечка щодо повернення астронавтів з МКС та майбутнього станції
• Ілон Маск заявив, що астронавтів Суніту Вільямс та Баррі Вілмора не повернули з Міжнародної космічної станції через політичні причини, викликавши обурення колишнього командира МКС Андреаса Могенсена, який зазначив, що їхнє повернення заплановане на лютому-березні 2025 року на кораблі Crew-9, який вже пристикований до МКС з вересня 2024 року, і затримка пов´язана з проблемами з кораблем Boeing CST-100 Starliner.
• У відповідь на критику Могенсена, Маск назвав його "дебілом" та "ідіотом", а також запропонував вивести МКС з орбіти, незважаючи на те, що SpaceX має контракт на безпечне зведення станції з орбіти у 2030 році.
• Могенсен, у свою чергу, нагадав Маску про заплановане повернення астронавтів та підкреслив, що Маск свідомо поширює неправдиву інформацію, демонструючи нехтування фактами та контрактними зобов´язаннями SpaceX щодо МКС.
Mezha.Media